7w7 ve UwU Facebook, Whatsapp ve Diğer Sosyal Ağlarda ne anlama geliyor?

Şubat 20, 2021

Sosyal medya, duygu ve duyguları kendilerine en yakın olanlarla iletişim kurmak için günlük olarak bu medyayı kullanan çok sayıda kullanıcıyı kapsar. Bu nedenle, farklı sosyal platformlar WhatsApp'a koyduğumuz sayılar, harfler ve emojiler arasında çeşitli kombinasyonlar kullanır ; ancak bunların çoğu nasıl kullanılacağını bilmiyor. Bu nedenle size sosyal ağlarda 7w7 UwU'nun ne anlama geldiğini öğreteceğiz.

WhatsApp, Facebook ve diğer Sosyal Ağlarda 7w7 ve UwU'nun Anlamı

7w7 UwU sosyal medyada ne anlama geliyor? Her emojinin anlamını bilmek çok önemlidir; her konuşmada doğru kullanabilmek için. Ayrıca, bunun ana kullanıcıları gençler ve genç yetişkinlerdir . Bu iki yaş sınıfı için anlamı vardır ve bu yazıda bilmek istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Dizin

  Emojiler sosyal medyada ne için kullanılır?

  Sosyal ağlarda , hızlı bir şekilde indirilebilen veya zaten bunlara entegre edilmiş ifadeler ve çıkartmalar kullanırlar , bunlar insanların etkileşimini ve eğlencesini geliştirmek için yapılmıştır, çünkü özellikle bu şekilde ilgi korunur, böylece insanlar aracılığıyla iletişim kurmak isterler. ne kadar mesafe olursa olsun ortam veya uygulama.

  Sosyal ağlarda 7w7 ve UwU anlamına gelir.Emotion, sosyal medyada geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu nedenle ne için kullanıldığını bilmek son derece önemlidir ve bu nedenle size tüm kullanımlarını göstereceğiz .

  Tüm farklı sosyal ağlarda bu animasyonların varlığını görebilirsiniz; ama gerçek şu ki bunlar duyguları ifade etmek için kısayollar olarak kullanılıyor .

  Ayrıca, utangaç olan ve kendilerini dijital platformlarda ifade etmekte zorlananlar için mükemmel ; Bu yüzden birçok insan emojilerle yazıyor.

  Ayrıca, az bilinen bir kişi ile bazı şefkat göstermek için kullanılır, başka bir deyişle buna farklı sohbet odalarında ve bizim arkadaş listesine yeni insanlar içindir söylenebilir onları tanımlanmasına yönelik en iyi yolu böylece - adı verilen ifadeler; ayrıca emojileri kolayca alabilirsiniz.

  OKUMA  WhatsApp'ta Grup veya Çoklu Görüntülü Görüşme Nasıl Yapılır

  7w7'nin sosyal medyadaki anlamı

  Bunun, 'emoji' olarak adlandırılan rakam ve harf kombinasyonu olduğu söylenebilir. Ayrıca bunlar, kullanıcıların konuşmalarını daha ilginç ve eğlenceli hale getirmelerine yardımcı olmak için yapıldı .

  Ayrıca, çok çeşitli farklı anlamları vardır, çünkü gençler ve yetişkinler onun kullanımını çok değiştirirler; ama emin olun ki o zaman tüm şüphelerinizi netleştireceğiz.

  Küçük çocuklar için bu, sohbet ettikleri kişiyi kullandıkları bir şefkat düzeyini hissettirmek için kullandıkları bir cesaret kırma ve depresyon duygusudur.

  Bu emoji (7w7) çok umutsuz , yalnız ve kederli bir kişiyi temsil ediyor . Ayrıca, 7, emojinin gözlerini gösterir ve w, üzüntünün sarkık dudağıdır.

  Yaşlı insanlar için daha derin ve daha kurnaz bir anlamı vardır, çünkü bir kişinin çekiciliğini ifade etmek veya diğerinin duyarlılığını sormak için kullanılır .

  Ayrıca, tutku dolu bir gece için müsaitse , kişinin nasıl olduğuna cevap verebilmesi için kullandıkları söylenebilir ; ama gerçek şu ki, bunun (7w7) bir anlamı olduğu gibi, UwU'da da var ve siz onu aşağıda bileceksiniz.

  UwU'nun sosyal medyadaki anlamı

  Çoğu zaman emojilerin saçma bir anlamı olduğunu düşünüyoruz; ama gerçek şu ki , bu duyguların farklı uygulamaları nedeniyle sizi etkileyebilir; Ve bu nedenle aşağıdaki paragraflarda ne için kullanıldığını size göstereceğim.

  Pek çok ülkede bu emoji üzgün bir yüzdür, 'u' yüzün gözlerini temsil eder ve 'w' utanç dudaklarını gösterir; aynı zamanda çift anlamı olduğu da bilinmektedir.

  In bulabilirsiniz emojiler iki anlama kullanıcıların farklı numaralara sahip bu duygular çarpık izin çünkü; ve bu nedenle yetişkinler için ateşlerini ifade ettikleri bir cazibe oyunu.

  Başka bir deyişle, yetişkinler bu duyguyu kullandıklarında, üzgün yüz anlamına geldiği söylenebilir; ve bazıları ona daha yaramaz bir anlam veriyor .

  OKUMA  Big Mouth Uygulaması nedir? Ağzınızı Büyük Yapan Uygulama

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin