Adım adım Amazon'da Çek veya Hediye Kartı Nasıl Alınır ve Kullanılır

Ağustos 22, 2021

Web'de, bazı web sayfalarında Amazon'da bulabileceğiniz bazı harika ürünlerle değiştirebilmeniz için hediye kartları veya çekler sunduklarını görebiliriz . Global satışta dev, binlerce kullanıcıya bu tip promosyonlar veriyor ama nasıl yapıldığını biliyor musunuz?

Adım adım Amazon'da Çek veya Hediye Kartı Nasıl Alınır ve Kullanılır

Cevap olumsuzsa, endişelenmemenizi söyleyeceğiz, çünkü bu yazıda size Amazon'da bir çek veya hediye kartını nasıl alacağınızı ve kullanacağınızı öğreteceğiz .

Amazon, web sitesi üzerinden mağazaya erişebileceğiniz çevrimiçi ürünlerin satışında lider bir şirkettir. İçinde dünyadaki her türden en büyük ürün kataloglarından birini bulacaksınız . Her ne kadar şu anda web üzerinde Ebay gibi rekabet edebilecek bu tür başka şirketler bulabiliyoruz .

Ama kim bu ünlü sanal mağazada kendisine bir kuruşa mal olmadan bir ürün satın almak istemez ki. Ve bunu başarabilmek için bir çek, hediye kartı veya dünya çapında bilinen Hediye Kartları almanız ve kullanmanız gerekir. Ve bu öğreticinin amacı, bunun için bilmeniz gereken her şeyi size öğretmek.

  Dizin

   Amazon hediye kartları nelerdir ve nasıl alınır

   Başlamak için size hediye kartlarının veya Hediye Kartlarının alabileceğiniz veya satın alabileceğiniz ve ardından istediğiniz zaman parayla değiştirebileceğiniz promosyon kodları olduğunu söyleyeceğiz . Bu parayı Amazon mağazasında ürün satın almak için kullanacaksınız. Bu kartın online olarak gönderilebilen en önemli özelliklerinden biri.

   Bu hediye kartının sahibi onu kişiselleştirebilir ve istediği kişiye verebilir, ancak kullanmaya karar verene kadar elinde tutabilir. Bu hediye kartını satın alma yoluyla edinmenin yolu çok basittir, ancak bunun için bir Amazon hesabınızın olması gerekecektir, Hediye Kartlarını alabilmeniz için yapmanız gereken tek koşul bu.

   Hediye Kartı satın almak için izlemeniz gereken adımlar bunlardır , öncelikle Amazon hesabınıza giriş yapmalısınız. Ardından "Hediye çeki" bölümünü bulup seçmelisiniz, şimdi satın almak istediğiniz kart türü ekranda görüntülenecektir. Bu, "Posta postası" veya "E-posta" ile olabilir, tercihinizden birini seçin ve ardından alışveriş sepetine eklemelisiniz.

   OKUMA  Şili'de Bir Cep Telefonunun IMEI Tarafından Kolayca Kilitlenip Kilitlenmediğini Nasıl Anlarsınız?

   Siparişi verdiğinizde, şimdi bir ödeme yöntemi girmeniz istenecek, seçtiğinizde "Devam" seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Ve bitirmek için "Siparişi Bitir"e tıklayın . Ve şimdi Amazon Flex tarafından size teslim edilecek siparişinizi bekliyorsunuz . Hediye kartı almanın başka bir yolu daha var ve bu Amazon ile ilişkili kuruluşlarda nakit satın alma yoluyla yapılabilir.

   Hediye kartları almak da mümkün olsa da ücretsiz , ancak karşılığında özel web sayfalarına girmelisiniz. Hediye Kartlarını ödeme olarak almak için sözde mini işleri veya basit görevleri yerine getirmeniz gerekir.

   Amazon hediye kartları veya çekleri nasıl kullanılır?

   Hediye çekinizi aldıktan sonra, mağazanın sattığı ürünler için kullanabilirsiniz. Değişimi başlatmak için şunları yapmalısınız, Amazon hesabınızı girdikten sonra "Hediye çeki" seçeneğini seçmelisiniz ve ardından "Hesabı şarj et" seçeneğine tıklamalısınız.

   Yeni bir pencereye yönlendirileceksiniz ve bizim durumumuzda "Hediye kuponunu kullan" sekmesine tıklamamız gerekiyor . Bir sonraki adım Hediye Kartları kodunu girmektir, adımları doğru bir şekilde gerçekleştirirseniz bakiye hesabınıza eklenecektir. Şu andan itibaren 10 yıllık bir zaman sınırına kadar, Amazon'un sattığı herhangi bir ürünü satın alabilmeniz veya edinebilmeniz gerekecek.

   Bu şekilde Amazon'da nasıl hediye kartı alacağınızı ve kullanacağınızı gösteren makalenin sonuna geldik . Ancak , Amazon'da ücretsiz ürünler almanın veya test ürünleri için ödeme almanın da mümkün olduğunu unutmayın .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin