Adım Adım Android Cihazlarda Netflix Hatası 5.8 Nasıl Onarılır

Temmuz 25, 2021

On yıl öncesinden kendimizi içinde bulduğumuz günümüze kadar, her türlü filmi izleme kolaylığı sunan Netflix yayın hizmeti sayesinde her türlü görsel-işitsel materyali tüketme şeklimiz büyük ölçüde değişti. dizi ve belgeseller, geniş bir kütüphane ve özgün içerikle web üzerinden evde .

Ancak, bugün en popüler yayın hizmeti olmasına rağmen, Netflix belirli durumlarda yazılım veya ekipmanın uyumluluğu nedeniyle operasyonel sorunlar yaşama eğilimindedir . İyi haber şu ki , bu sorunlar genellikle önemsiz olduğundan, cihazlarınızda Netflix ERROR 0013'ü birkaç dakika içinde kolayca düzeltebilir veya düzeltebilirsiniz .

Bu sorunların büyük çoğunluğunun genellikle düzenli olarak ortaya çıkmadığını ve Netflix platform yazılımının her güncellemesinde genellikle düzeltildiğini belirtmek önemlidir. Ancak, her şeyden önce hazırlıklı olmak her zaman önemlidir, bu yüzden bugün size adım adım Android cihazlarda Netflix hatası 5.8 nasıl düzeltileceğini öğreteceğiz .

dizin ()

 1. Netflix hatası 5.8 nedir?
 2. Android cihazlarda Netflix hatası 5.8'i düzeltin
  1. Android cihazını yeniden başlatın
  2. Uygulama önbelleğini temizle
Dizin

  Netflix hatası 5.8 nedir?

  Netflix sistem yazılımındaki diğer arıza türlerinin aksine, 5.8 hatası , düzgün çalışması için güncellenmesi gereken Android için resmi Netflix uygulamasındaki bilgiler veya gereksiz dosyaların birikmesi nedeniyle oluşur. ve dahili depolamadaki önbellek uygulama tarafından ekipman.

  Aynı şekilde platform içerisinde genellikle meydana gelen tek sorunun bu olmadığını da göz önünde bulundurarak Netflix Hatası 30103 nasıl düzeltileceğini öğrenmeniz önerilir , böylece bir sorun oluştuğunda hazırlıklı olursunuz ve boşa harcamak zorunda kalmazsınız. üzerinde araştırma yapmak için çok zaman.

  Netflix Hatası 1001, 1018, 1023 gibi platformun genellikle sunduğu hataların geri kalanı gibi , bunlar da içinde mevcut özelleştirme ve gezinme seçeneklerinin geri kalanına sahip olsanız bile platform içinde videoların oynatılmasını engeller. bu durumda Netflix yardım seçenekleri olarak.

  OKUMA  Google Fotoğraflar'dan Silinen Fotoğraflar ve Videolar Nasıl Görüntülenir, Kurtarılır veya Geri Yüklenir

  Genel olarak, bu sorun, tablet veya mobil olmasına bakılmaksızın genellikle herhangi bir Android cihaz türünde ortaya çıkar. Ve özellikle, bu sorun P20 Pro ve Y7 gibi Huawei ekipmanlarında daha sık meydana geliyor ve platformda hiçbir başlığın oynatılmamasına neden oluyor ve ekranda Hata 5.8 ile bir mesaj veriyor.

  Android cihazlarda Netflix hatası 5.8'i düzeltin

  Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu tür hatalar, üzerinde kapsamlı bir araştırmaya veya cihazınıza harici araçlar yüklemeye gerek kalmadan manuel olarak kolayca düzeltilebilir . Bu sayede süreçte zamandan tasarruf edebilir ve sorunu tamamen güvenli bir şekilde çözebilirsiniz, sahip olduğunuz seçenekler şunlardır:

  Android cihazını yeniden başlatın

  Muhtemelen en bariz seçenek ve çoğu zaman unutmaya meyilli olduğumuz , ekipmanı fabrika ayarlarına sıfırlamak zorunda kalmadan basit bir yeniden başlatma ile işletim sorunlarını çözebileceksiniz.

  Uygulama önbelleğini temizle

  Netflix uygulamasını Android cihazda sürekli olarak kullanırken, çalışmasını engelleyebilecek büyük miktarda önbellek dosyası bilgisi biriktirme eğilimindedir. Bu nedenle, Ayarlar> Uygulamalar ve bildirimler> Netflix> Depolama'ya gitmeli ve bu menüde Önbelleği temizle ve ardından Verileri temizle'ye tıklamalısınız.

  Ek olarak, birçok durumda bu sorun, hareketli bir duvar kağıdı ile kişiselleştirilmiş Android cihazlarda ortaya çıkar, bu sizin durumunuzsa, sorunu kolayca çözmek için arka planı statik bir arka plana değiştirmeniz önerilir. Ayarlar> Ekran> Duvar Kağıdı> Arka planı ayarla'ya gitmeniz veya Galeri'den resmi bulmanız yeterlidir.

  Şunları yapabilirsiniz teker bu yöntemler denemek ve o zaman sorun zaten çözülmüş olup olmadığını bir başlık ve testi oynamaya uygulamaya gidin.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin