Adım Adım Google Asistan'ın Sesi Nasıl Artırılır veya Artırılır

Eylül 6, 2021

Google, kullanıcıların herhangi bir sorunu çözerken kullandıkları, örneğin Google çevirmeni gibi sonsuz sayıda araç, program ve aksesuara sahip olduğu için dünya çapında tanınan bir şirkettir .

Adım Adım Google Asistan'ın Sesi Nasıl Artırılır veya Artırılır

Herhangi bir dili çevirmekle görevli olan ve dilerseniz üzerine bir erkek sesi bile koyabileceğiniz , hava durumu tahminlerini bize bildiren Google Hava Durumu da var, bazen bu kadar çok tahmin bizi rahatsız ediyor ama sadece Google'ı kaldırmayı öğrenmeniz gerekiyor. Hava durumu bildirimleri ve hepsi bu.

Google asistanı bir istisna değildir, belirli görevleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmekten sorumlu bir araçtır.Google asistanını Android'e veya bir PC'ye yükleyebilirsiniz , bu harika çünkü bunları her zaman hemen hemen her cihazda kullanabilirsiniz.

Android'de ve ayrıca iOS'ta , sesle çalışan çok pratik bir sisteme sahip Okey Google'ı etkinleştirme veya yapılandırma seçeneğine sahibiz ve her şeyin mükemmel çalışması için asistanın sesini artırmanız önerilir, nasıl yapılacağını keşfedin .

  Dizin

   Google asistanının sesini artırmak için adım adım

   Google Asistan'ın sesini değiştirmenin iki yolu vardır , biri normal şekilde yapılandırma, diğeri ise programlar aracılığıyla, hangi seçeneği seçerseniz seçin, amaç aynıdır.

   Mobil cihazlarda Google asistan ile normal, hızlı ve etkili bir şekilde başlıyoruz bunun için ya "ok Google" diyerek ya da konuşmak için butona basarak asistanı açmanız yeterli .

   Ardından, ses seviyesini tercihinize göre ayarlamak için aşağıdaki komutlardan birini uygulayabilir ve böylece bu aracın keyfini kişiselleştirilmiş bir şekilde çıkarabilirsiniz, komutlar aşağıdaki gibidir.

   • % 10 ölçeklerde sesini açmak için sadece "açmak demek sesini "
   • Eğer “çevirmek yalnızca% 10 ölçeklerde hacmini azaltmak için ses seviyesini aşağı
   • Belirli bir miktar veya hacim istiyorsanız, sadece " % 80'de hacim " deyin , bir örnek, istediğiniz miktarı yüzde olarak telaffuz edebilirsiniz.
   • Amacınız sesi maksimuma çıkarmaksa, sadece " ses düzeyi maksimuma " deyin.
   • Aksine " hacim minimuma " derseniz hacim minimum miktara ayarlanır.
   OKUMA  Photoshop'ta Metinlere veya Görüntülere Kenarlıklar veya Anahatlar Nasıl Koyulur veya Eklenir

   Programlarla Google Asistan'ın sesini artırın

   Bunun için Play Store'umuzun en son sürümüne gitmemiz ve ihtiyaç duyacağımız APP'nin adı olan Volume Control for Assistant arama motoruna yazmamız gerekecek, sadece seçtiğiniz gibi birkaç benzer uygulama var. tam olarak bu isim.

   İndirdikten ve normal şekilde açtıktan sonra, gerekli erişilebilirlik izinlerini vermeye devam edersiniz , bu, Google asistanımızın sesini artırabilmek veya değiştirebilmek için çok önemlidir.

   Bu yapıldıktan sonra, programın arayüzünde Google ses çubuğunu görebileceksiniz, istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz, bu işlem için herhangi bir komplikasyon yoktur.

   Google Asistanı

   Ardından, Google asistanınızla PC'de veya Mobil'de neler yapabileceğinizi göstereceğiz , etkinleştirmek için yüksek sesle “ok Google” kelimesini söyleyin veya cep telefonunuzda kullanıyorsanız cihazınızın başlat düğmesini basılı tutun. .

   İle Google asistanı hızlı, basit veya karmaşık hatırlatma veya notlar oluşturmak Bluetooth birçok şeyi etkinleştirmek, sadece sizin sesinizle bir mesaj gönderebilir eposta aramak, bu artık uzun bir süre için çok yararlıdır.

   İnterneti her zaman emrinizde kullanabildiğiniz için uçuşları kontrol edebilir, sevdiğimiz filmin ne zaman başlayacağını bilmek için film listelerini kontrol edebilir, hatta bulunduğumuz yere yakın restoran veya kafelerin konumlarını kontrol edebilirsiniz.

   Ayrıca , adını bilmediğiniz bir şarkının bir kısmını söyleyerek , Google asistanı aradığımız müziği otomatik olarak bulacaktır, hatta daha sonra daha kolay bulmak için fotoğrafları kaydedebilirsiniz.

   Google Asistan'ın ses seviyesini nasıl artıracağınızı veya artıracağınızı öğrendikten sonra bu kadar harika birçok şey yapabilirsiniz , tüm işlevlerini bilmenizi öneririz. başarılar

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin