Android Cep Telefonumu veya iPhone'umu Bilgisayarımdan Kontrol Etmek İçin ApowerMirror Nasıl Kullanılır

Temmuz 22, 2021

Genellikle Android cep telefonunuzla çalışan kişilerden misiniz ? Büyük olasılıkla, telefonunuzun ekranının yeterince büyük olmadığı bir noktaya geldiniz.

Bir bilgisayarınız olsa da, bir mobil cihazla sahip olduğunuz belirli işlerde çalışmanın rahatlığı veya kolaylığı daha avantajlıdır. Bununla birlikte, ekranın boyutunun sınırlaması vardır .

Android Cep Telefonumu veya iPhone'umu Bilgisayarımdan Kontrol Etmek İçin ApowerMirror Nasıl Kullanılır

İşte bu yüzden tüm bu yıllar boyunca bilgisayarımıza bağlanıp bir pc sahibi olma ve onu uzaktan kontrol etme noktasına kadar bağlanabilen uygulamalar ortaya çıktı . Elbette bunu başarmak için hem cihazların hem de bilgisayarların aynı uygulamaya sahip olması ve tam senkronizasyon içinde olması gerekiyor.

Bu nedenle, ApowerMirror'u Android veya iPhone mobil cihazınızı bir dizüstü bilgisayar veya bilgisayardan kontrol etmek için bir araç olarak kullanabilmek için bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız .

dizin ()

 1. ApowerMirror aracı nelere izin verir?
 2. ApowerMirror nasıl kullanılır?
  1. IOS cihazlarda
  2. USB üzerinden Android cihazlarda
Dizin

  ApowerMirror aracı nelere izin verir?

  Bu, şu anda hem Android hem de IOS platformları için kullanılabilen bir uygulamadır. Bu haliyle program, mobil cihazınızı bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayar üzerinden kontrol etmenizi sağlar . Bu tür bir kontrolün gerçek zamanlı olarak yapıldığını belirtmekte fayda var.

  Tabii ki, iyi bir internet bağlantınız olmalıdır, çünkü bu , cep telefonu ile bilgisayar arasındaki senkronizasyonun bozulmasını önlemenin yanı sıra bildirim alırken veya ses oluştururken gecikmeyi önlemenizi sağlar.

  ApowerMirror nasıl kullanılır?

  IOS cihazlarda

  Ana şey, uygulamayı bilgisayarınıza indirmenizdir, indirme sırasında yüklediğiniz işletim sistemi için yapmanız önemlidir. Bu uygulamalar olduğu gibi bir Smart TV'yi cep telefonunuzla kontrol etmenizi sağlayan başka uygulamalar da olduğunu belirtmekte fayda var . Kurduktan sonra, çalıştırmaya devam edecek ve aşağıdaki adımları izleyeceksiniz:

  1. Cep telefonunuzu iPhone'a ve kullanacağınız bilgisayara aynı wi-fi ağına bağlayın
  2. ApowerMirro r uygulamasının iPad veya iPhone'unuzda da yüklü olması gerekir.
  3. Ardından çoğaltma düğmesine basın, uygulamanın kullanacağınız bilgisayarı algılamasını beklemeniz gerekecek, algıladığında o bilgisayarın adına dokunun.
  4. Mobil cihazınızın uygulamasına gidin ve kontrol merkezini arayın , cep telefonunuzda IOS 11 işletim sistemi varsa, yinelenen ekran seçeneği sadece hangi sürümlerde yeterli olacaktır. Ardından, “APowershoft” adını seçmeniz gerekecek.
  OKUMA  Cep Telefonu Imei Nasıl Değiştirilir veya Değiştirilir Kolay ve Hızlı

  Bununla temel olarak bilgisayarı cep telefonunuza bağlamış olacaksınız ve cihazınızı bilgisayardan yönetebileceksiniz. Bu bağlantıyı gerçekleştirmek için bilgisayarın veya dizüstü bilgisayarın işlevsel bir ağ kartına sahip olması gerektiğini belirtmek önemlidir. Onsuz, sadece telefon wi-fi ağına bağlanacaktır.

  USB üzerinden Android cihazlarda

  Cep telefonunuz ile bilgisayarınız arasında bir wi-fi ağı üzerinden bağlantı kurabildiğiniz gibi, bunu bir USB bağlantısı üzerinden de yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler:

  1. Geliştirici seçeneğine gidin ve USB hata ayıklamasını seçin veya etkinleştirin
  2. USB kablosunu kullanarak cihazı bilgisayara bağlamaya devam edin. Windows'un sizden hata ayıklamak için izin istemesi durumunda, bu izne yalnızca kullandığınız bilgisayarda izin vereceksiniz, ardından kabul et'e tıklayıp uygulamanın cep telefonunuza yüklenmesini bekleyeceksiniz.
  3. Ardından , telefonunuza yüklendikten sonra uygulamaya gidin ve başlatın. Bu, telefonunuzun ekranının PC'de görünmesine neden olmalıdır.

  Yararlı ve aynı zamanda eğlenceli olacak ilginç bir gerçek, komşunuzun TV'sini cep telefonunuzla kolayca kapatmanıza olanak tanıyan bunun gibi uygulamalardır . Öte yandan, cep telefonunuzu bir wi-fi bağlantısı üzerinden de bilgisayara bağlayabileceğinizi bilmelisiniz .

  İşlem, bir iPhone'unuz varmış gibi son derece benzer. Aradaki fark, Android'de telefondaki algılama simgesine basmanız gerektiğidir. Bilgisayarınızın adını algıladığında onu seçersiniz ve bağlantı kurulmuş olur .

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin