Android için GTA San Andreas için Komple Kılavuz ve Hileler

Temmuz 18, 2021

Açık dünya oyunları zar zor onlar son derece yüksek bir popülerlik vardı önce bu yüzden sadece bir zaman meselesi olduğunu, piyasa nedeniyle onlar çok daha eğlenceli çoğundan daha vardı aslında, zaman güçlü bir etki neden çarptı.

GTA san Andréas söz konusu olduğunda, zamanın en popülerlerinden biri olduğu ortaya çıktı. Ve oyun hikayesinin bu kadar eğlenceli olması hala bir sıçrama yapıyor . Bunun size daha sonra öğreteceğimiz birçok püf noktası var.

GTA San Andreas Android için Hileler ve Rehber

Günümüzde o kadar çok kaliteli oyun var ki , eski düşük kaliteli oyunların çoğundan daha iyi performans gösteriyorlar , ancak iş onları oynama ayrıcalığına sahip olabilecek insanların hayatlarında iz bırakan oyunlara gelince.

Olduğu gibi: Super Mario bros'un asla unutamayacağımız ilk versiyonu, piyasaya çıkar çıkmaz popüler olan bir diğer oyun Zelda ve tabii ki en iyi ücretsiz dünya oyunlarından biri olan Great Theft Auto vice city'den gta san andreas'a kadar. altın çağda büyüleyen oyuncular.

Tabii ki zaten gta IV veya 5 gibi başkaları da var ama bunlar hala gençler ve hatta yetişkinler arasında popüler, çünkü bunda yapacak çok şey olduğu için asla sıkılmıyorsunuz.

dizin ()

 1. Android için GTA San Andrés ipuçlarındaki oyun modları
 2. gta san Andreas'ta en çok kullanılan hileler nelerdir?
Dizin

  Android için GTA San Andrés ipuçlarındaki oyun modları

  gta san Andreas'ı diğer oyunlardan ayıran şey , çok ilginç ve çılgın bir hayat yaşayan kahramanı cj'nin annesiyle ilgili korkunç haberler almak için eve dönen bir gangster olarak hayatını anlatan ilginç hikayesidir . O öldürüldü ve Cj kendi eliyle adaleti sağlamak için bir maceraya atılıyor.

  Bu tür ücretsiz dünya oyunlarında her zaman yapacak bir şeyiniz olacak ve asla sıkılmayacaksınız. Ancak oyuncu hikayeyi bitirene kadar, her zaman başka bir şey yapabilecekleri beklentisiyle baş başa kalacaklar ve durum bu çünkü yapabilirler. Bu oyun yalnızca görevleri geçmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda kendi içinde aşağıdakiler gibi başka tür mini oyunlar da içerir :

  Polis Modu : Bu çay , polis tarafından kovalanan kişi olmak yerine , dolandırıcıları kovalama ve seviye atlamaya devam etme fırsatı sunar . Bu, devriyeye çıktığınızda çalışır ve bu size polis olma seçeneği sunar, evet'e basın ve bu size görevleri nasıl gerçekleştireceğinizi söyleyecektir.

  OKUMA  Mozilla FireFox'tan Google Chrome'a ​​Yer İmlerini Alma ve Verme

  Taksi sürücüsü modu : Bu anı başlar bir taksi içine almak önceki moda olduğu gibi, ve, bu size kabul etme seçeneği vermek ya taksi şoförü işi reddedecektir. Kabul ettiğiniz an görev başlıyor ve oyunun seviyesini yükseltmek için yapmanız gerekenleri açıklıyor.

  Hemşire modu : Bu, ambulansa girdiğiniz anda başlayacak ve aynı şekilde size seçenekler sunacaktır ve kabul ederseniz seviyeleri geçmeye başlamak için talimatları izleyin.

  Balé park modu : Bu, seviye olarak biraz daha ilerlediğinizde başlayacak, bunun için üçüncü dünyanın kilidini açmanız gerekecek ve bu çayın vereceği görevlerden birinde bu işin kilidi açılacak. Bu , arabayı kendi alanınıza park eden kişilerin arabalarını park etmekten ve bunu büyük bir özenle yapmaktan ibarettir , çünkü arabaya çarparsanız para kaybedersiniz.

  Bunlar, bu oyundaki seviyelerin çoğu için en yaygın modlardır , ancak çok daha fazlası vardır. Bu hem Android hem de bilgisayarlar için geçerlidir .

  gta san Andreas'ta en çok kullanılan hileler nelerdir?

  Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • HESOYAM: Maksimum sağlık ve bol para için.
  • FULLCLIP: Yanınızda taşıdığınız her silah için sonsuz cephane.
  • PROFESSIONALSKIT: Profesyonel bir şekilde bir dizi silah ve alet.
  • İBADET: Sonuna kadar saygı.
  • SPEEDFREAK: arabalarda nitro vardır.
  • BAGOWPG: Başınız için büyük bir ödül istiyorlar.
  • KANGAROO: Süper atlama.

  Bu oyunun oyuncuları arasında en yaygın olanı temel komutlardır, ancak bu , oyundan komutlarla etkinleştirebileceğiniz birçok yazılı hileye sahiptir .

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin