Android, iOS veya PC'de HouseParty'de Ekranımı Nasıl Paylaşırım

Haziran 30, 2021

Şu anda en çok kullanılan uygulamalardan biri, görüntülü sohbet ve uzaktan oyunlar aracılığıyla aile ve arkadaşları bir araya getirme imkanı sunduğu için HouseParty. Bu uygulamanın işlevleri içinde, ekranımı mobil cihazlarda veya PC'de HouseParty'de paylaşmanız için bir araç tanıtacağız .

HouseParty'de Ekranımı Nasıl Paylaşabilirim

HouseParty uygulaması birkaç yıl önce sohbet etmek veya sohbet etmek için mevcuttu , ancak Epic Games stüdyosu bu ağı satın aldığından beri popülaritesi arttı.

Video oyun şirketi Epic Games'in kurucusu Tim Sweeney, HouseParty'nin insanları bir araya getirerek gerçek zamanlı olarak olumlu sosyal etkileşimler yarattığını söylüyor. Bir araya gelerek, tek başımıza başarabileceğimizden çok daha eğlenceli ve paylaşılan deneyimler inşa edebiliriz.'

Bu uygulama, çoğu genç olan ortalama 32 arkadaşı idare eder. Houseparty özellikleri aracılığıyla etkileşime girmesine izin sohbet, görüntülü görüşme, oyunlar, sınavlar ve yüz postalar ile aynı anda birkaç kişi .

Bu son özellik, arkadaşlarınız uygulamayı açtığında oynatılacak bir video mesajı göndermenizi sağlar . Bu sosyal ağ, iOS ve Android cihazlarda ve ayrıca MacOS bilgisayarlarda ve Chrome tarayıcılarla indirilebilir.

Kullanımı çok kolay bir uygulama olup, ana avantajı, sadece bağlanarak çevrimiçi olan ve sohbet etmeye uygun arkadaşları görme seçeneğidir .

Dizin

  Android'de HouseParty'ye sahip olmanın avantajları

  Fiesta en casa, HouseParty'nin İspanyolca'ya çevirdiği şeydir ve bu uygulamanın yapmaya çalıştığı da budur. Farklı insanları bir araya getirin ve gerçek partide olduğu gibi aynı anda konuşup gülebilecekleri ve aynı zamanda eğlenmek ve eğlenmek için birkaç oyun arasından seçim yapabilecekleri bir video görüşmesi aracılığıyla birbirleriyle etkileşime geçin.

  Bu Uygulamanın size sunduğu oyunlardan bazıları şunlardır: Nesneleri adlandırmadan tanımlama yeteneğinizi ortaya çıkarmanızı sağlayan Heads Up; Çizimde niteliklerinizi ve sanatsal becerilerinizi sergileyeceğiniz Quick Draw; klasik çizim ve Trivia olan Pictionary; eğlence, süper kahramanlar, spor, şarkılar ve daha birçok farklı kategoride.

  OKUMA  'Android'de Google Hesabımda Oturum Açarken Hata' Çözümü

  HouseParty, imajını tanımlayan küçük el ile tanınır ve amacı eğlendirmektir, iş konferansları için değil, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için tasarlanmıştır; ve hatta sosyal çevrenizi genişletmek için çünkü arkadaşlarınızı ve bunları aynı zamanda başka arkadaşlarınızı davet ediyorsunuz ve böylece odanızı arkadaşlarla dolduruyorsunuz.

  HouseParty ekranını diğer cihazlarla görüntülü sohbet odanızın keyfini çıkarabilmeleri için paylaşmak istiyorsanız, bunu farklı uygulamalar üzerinden yapabilirsiniz.

  Öyle ki HouseParty'yi indirip kurarak mobil ekranınızın başka bir telefonda, yani cepten cep telefonuna, telefondan PC'ye veya tam tersi şekilde görünmesini ve çoğaltılmasını ve hatta bir TV ile paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

  HouseParty ekranımı bilgisayarımla nasıl paylaşırım?

  Bir Android sisteminde bir ekranı paylaşmak için hem taşınabilir cihazda hem de PC'de ApowerMirror programının olması gerekir . Hala sahip değilseniz, her iki bilgisayara da indirmeniz gerekir.

  Aynı Wi-Fi ağına bağlı olmak da gereklidir. ApowerMirror uygulamasının altında bulunan Ayna simgesine dokunarak ve bilgisayarınızın adını seçerek işlemi başlatın.

  Ardından Ekranı Yayınla'yı seçin ve tekrar bağlamak istediğiniz bilgisayarın adına dokunun. Şimdi Başlat'a basmak , Android'inizi PC'ye yansıtacaktır .

  Son olarak, ekranınızın PC'de gösterilmesi için HouseParty'yi ve görüntülü aramayı başlatın, böylece arkadaşlarınız ve ailenizle bir parti başlatacaksınız.

  Şimdi, HouseParty'de bir ekranını paylaşmak istediğiniz bir iOS sisteminde ise, bu durumda App Store uygulamasını kullanmanız , yüklemeniz ve her iki cihazda da çalıştırmanız gerekir. Kontrol Merkezi'ni seçmeniz gereken uygulamanın altındaki Ayna simgesine dokunun.

  Ardından Ekran İletimi'ne tıklayın ve iPhone veya Ipad'inizin ekranını yansıtmak için bağlanacağınız bilgisayarın adını seçin.

  HouseParty sosyal ağınızı açın , bir görüntülü arama başlatın ve bu bağlantının keyfini bilgisayar monitörünüzden çıkarabilirsiniz. Bu eğlenceli uygulama, video konferansta 8 kişiye kadar bağlantı kurmanıza izin verecek, daha fazla bilgi için HouseParty yardım merkezine gidin .

  OKUMA  Windows 10 pro Derleme Deneme Modu nedir? Nasıl Kaldırılır veya Devre Dışı Bırakılır

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin