Android, iPhone veya PC'mde TikTok'ta Karanlık Modu Etkinleştirme veya Koyma

Ekim 17, 2021

Tiktok, bir süredir trend olan hızlı videolar için ünlü bir platformdur , şüphesiz ki burada kalmak için buradadır, çünkü zaten dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından biridir ve neredeyse aktif nüfusu yenerek dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından biridir . Facebook veya Instagram gibi sosyal ağlar, bu sosyal ağ şüphesiz bir harika.

Android, iPhone veya PC'mde TikTok'ta Karanlık Modu Etkinleştirme veya Koyma

Yıllar önce sadece bir grup arkadaştan küçük bir video klip çekmeyi düşündüğümüz bu sosyal video ağında doğan trendleri oluşturmak gelenekseldir .

Eh, platform çok olgunlaştı, hatta sınırlı süreleri nedeniyle, öğreticileri veya önerileri kolayca ve hızlı bir şekilde bulmak için mükemmel bir arama motoru haline geldi , bunlar olması gerekenden daha uzun süre dayanamaz (örneğin YouTube kullanıcılarının yapmak zorunda kaldığı gibi)

TikTok gittikçe büyüyor ve kullanıcılarının içerik oluştururken kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamak için platform aracılığıyla farklı gelir elde etme yollarını birleştiriyor .

Bunlardan biri sikke zamanda uygulamayı girmiş ve tamamen ev yemlerde veya uygulama "sizin için" deyimiyle onlar nereye "canlı" önerdi görünür şimdi beri her şeyi devrim yaratmıştır paraları bağış, emojiler ve diğer şeyler için içerik oluşturucuyu destekleyin.

Bu yüzden TikTok'ta herkes ünlü olmak istiyor ve hepimizin bulunduğu ve olmayanlar, olmak isteyenler, karanlık mod eksik olamazdı, gerçek şu ki uzun zaman aldı. git ama şimdi bu bir çılgınlık.

  Dizin

   TikTok'a karanlık ruh hali nasıl koyulur?

   Diğer sosyal ağlarla karşılaştırıldığında, karanlık mod yeni bir şey değil , ancak cihazınız onu doğal olarak cep telefonuna dahil etmiyorsa, onu uygulamadan yerel olarak çıkarmak idealdir, çünkü bu TikTok bize çok kolay bir yol sunar, böylece yapabiliriz yap:

   • TikTok hesabınızı resmi uygulamadan açın, bunu lite versiyonundan da yapabilirsiniz (sadece güncellediğinizden emin olun )
   • Sağ üst taraftaki üç dikey noktaya gidin ve onlara basın.
   • "Ayarlar ve gizlilik"e gidin ve "Genel"i seçin
   • Burada Karanlık Modu veya Karanlık Modu etkinleştirmeniz veya devre dışı bırakmanız gerekecektir .
   OKUMA  HouseParty'de takma adımı veya adımı nasıl ve nerede değiştirebilirim?

   Karanlık modun cihazınızın etkinleştirdiği moda bağlı olmadığını, bu nedenle uygulamadan çıktığınızda cep telefonunuzun eskisi gibi kalacağını unutmayın.

   Ayrıca karanlık modun mavi ışık emisyonunu çok daha az yaptığını ancak tamamen yok etmediğini bilmelisiniz, mavi ışığı tamamen kaldırmak isterseniz cihazınızın bildirim panelinden "okuma modunu" aktif hale getirmeniz gerekir.

   Karanlık modu kullanmanın faydaları

   Karanlık modu etkinleştirdikten sonra, aklınıza gelmemiş olabilecek bir dizi avantaja sahip olacaksınız, ancak bunu fark etmeniz gerekecek, böylece cihazınızda etkinleştirerek kaydettiğiniz veya elde ettiğiniz avantajların neler olduğunu tam olarak bileceksiniz , en öne çıkanlar şunlardır:

   Pil tasarrufu

   Cihazın karanlık kısımları aydınlatması gerekmiyor ve ekran kullanımı pil tüketiminizin büyük bir kısmını kapladığı için pil çok daha uzun süre dayanacaktır.

   Sirkadiyen döngünüzle ilgili sorunları önler

   Sirkadiyen döngü, hepimizin vücudunda bulunan doğal bir döngüdür , vücudumuzun ne zaman gündüz ne zaman gece olduğunu bildirmekten sorumludur.

   Ne yazık ki gözümüzün üzerinde teknolojinin bu kadar etkisiyle bugün vücudumuz ve özellikle bu döngü gece modunu kullanarak gözlerinin ve mavi ışığın etkisini azaltacaktır çünkü, gece ve gündüz arasındaki farkı değil, endişe yapmak zordur sana çok daha iyi dinlenebilir.

   çok daha zarif duruyor

   Siyah, her şey için son derece profesyonel bir renktir, onu kalıcı bir arka plan olarak kullanmak ve renklerin kombinasyonu cihazınızı diğerlerinden farklı kılar, hatta siyah görüntüde daha az rahatsızlığa neden olduğu için bu aynı zamanda görme ve okumaya da yardımcı olur .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin