Skip to content

Android Telefonumun Google Play Hesabını veya Şifresini Nasıl Kurtarırım Çok Kolay!

Eylül 2, 2022

Cep telefonunuzdaki Google Play hesabınızı kaybetmeniz birkaç nedenden dolayı olabilir, bu da onu en iyi şekilde kullanmanızı engeller. İster telefonunuzu kaybettiğinizden, ister hesabınızı ve/veya şifrenizi unuttuğunuz ve başka bir cihazda oturum açmanız gerektiğinden, Google Play hesabınızın kullanılabilir durumda olması önemlidir.

Google Play hesabına erişim hatalarını e-posta veya şifre kaybıyla karıştırmayın . Bunlar, Google’ın talimatları izlenerek kolayca düzeltilebilir.

Android Telefonumun Google Play Hesabını veya Şifresini Nasıl Kurtarırım Çok Kolay!

Burada , Google Play hesabınızı veya şifrenizi nasıl kurtaracağınızı basit ve hızlı bir şekilde açıklayacağız , böylece Android’inizi sorunsuz bir şekilde tekrar kullanabilirsiniz. Google Play hesabı genellikle bir Gmail hesabıyla ilişkilendirilir .

  Google Play hesabımı nasıl kurtarırım?

  Google Play hesabınızı kurtarmak için öncelikle e-posta, şifre veya her ikisi gibi neye ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz . Bu yüzden her ikisinin de nasıl kurtarılacağını basit bir şekilde açıklıyoruz. Aynı şekilde, hesabınız kurtarıldıktan sonra Google Play Store uygulamasında bir sorun yaşarsanız , “Google Play Store hizmetleri durdu” hatasını düzeltmeniz gerekebilir .

  google hesabını açan cep telefonu tutan kişi

  E-posta alınıyor

   Hizmetlerinden yararlanabilmeniz için Google Play güncellemelerinin güncel olması önemlidir. Google Play’i güncellemediğiniz için hizmetlere erişebildiğiniz halde yine de kullanamıyorsanız endişelenmeyin!

   Google Play’i güncellemenin ve en son sürüme sahip olmanın basit yolları vardır , böylece size sunduğu tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilirsiniz.

   google hesabını senkronize eden kahve içen kişi

   Şifreyi kurtarmak

   Durum şifrenizi bilmiyorsanız, alarma geçmenize gerek yok . Aşağıda, Google hesabınızın ve dolayısıyla Google Play hesabınızın şifresini nasıl kurtaracağınızı adım adım açıklıyoruz.

    Bir cep telefonu satın alırsanız ve zaten ilişkili bir Google hesabıyla birlikte geliyorsa, yapmanız gereken onu silmektir . Bir Google Play Store hesabını silmenin zor olmadığını ve hızlı bir şekilde yapılabileceğini göreceksiniz .

    OKUMA  Web sitemin Kalıcı Bağlantılarını Doğru Şekilde Optimize Etme