Android'de Veri Kaybetmeden Bir Bootloop veya Infinite Loop Nasıl Onarılır veya Onarılır

Temmuz 26, 2021

Akıllı telefonumuzun bir arızası olması, gerçekten nasıl başa çıkacağımızı bilmediğimiz bir sorun olabilir . Çünkü bu durumun bir gece önce yaptığımız planları yanlış yere koyması olasıdır.

Ve bu mobil cihaza bağımlılık tamamen ve Kurtarma moduna girmek gibi bazı çözümlerin nasıl uygulanacağını bilmek hayati önem taşıyor . Ve aynı şekilde , Android'de veri kaybetmeden bir Bootloop veya sonsuz döngünün nasıl çözüleceğini açıklayacağız .

Ve cep telefonu kullanıcısının bazı çözümleri nasıl uygulayacağını bilmesi ve teknik servise bağlı olması gerekir. Özellikle herkesin büyük bir komplikasyon olmadan tamir edebileceği arızalarda . Ve bu durumda Android cep telefonunu virüslerden ve bilgisayar korsanlarından korumak için yapılması gereken işlemlere başvurabiliriz .

Android cihazlarda sonsuz önyükleme sorunu sorunu genellikle Samsung Galaxy S5 ve LG G3 ve LG G4'te daha büyük ölçüde mevcuttur. Her ne kadar karmaşık bir sorun gibi görünse de uzman ellerin müdahalesini hak ediyor. Size bunların hiçbirinin olmadığını söyleyebiliriz ve sonra bir Bootloop veya sonsuz döngüyü veri kaybetmeden düzeltmek için ne yapılması gerektiğini açıklayacağız .

dizin ()

 1. Neden sonsuz bir önyükleme döngüsü veya döngü oluşur?
 2. Android'de bir Bootloop veya sonsuz döngüyü düzeltme adımları
Dizin

  Neden sonsuz bir önyükleme döngüsü veya döngü oluşur?

  Bu tür bir sorunun farklı nedenleri olabilir ve bu, cep telefonunuzun doğru şekilde açılmasına izin vermez ve büyük ölçüde kaynaklanmaktadır. Kullanıcının akıllı telefonunu daha verimli hale getirme girişimleriyle. Ancak sisteminizde herhangi bir değişiklik yapılmadıysa, bunun nedeni bir kötü amaçlı yazılım virüsü olabilir .

  Ancak diğer zamanlarda, bozuk Uygulama, bozuk sistem dosyaları veya tamamlanmamış kurulumlardan kaynaklanabilir. Bu nedenle, bu sorunun olası nedenlerini zaten biliyorsak, olası çözümleri uygulayabiliriz. Ve sadece cep telefonunuzu veri kaybetmeden düzeltecek aşağıdaki göstergeleri uygulamaya koymanız yeterli olacaktır .

  OKUMA  Telefonumu Kulaklıkla Kolayca Nasıl Şarj Edebilirim - Süper Hile

  Android'de bir Bootloop veya sonsuz döngüyü düzeltme adımları

  Android telefonumuza uygulayacağımız çözümlerin , verilerini kaybetmeden sorunu çözmemize yardımcı olacağını unutmayın . Ve telefonu düzeltmek için kullanacağımız ilk yöntem telefonu yeniden başlatmaktır, ancak özel kurtarma moduna girmeliyiz.

  Bu işlemi yapmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir, ses kısma tuşlarına ve güç tuşuna aynı anda basın. Bu işlem ekranda bir menü gösterecek ve "Gelişmiş" seçeneğini seçmelisiniz.Bir sonraki adım "Delvik Önbelleğini Sil" seçeneğini seçmektir. Sizden bir doğrulama istenecektir ve bu durumda "Evet" seçeneğine tıklamanız gerekir.

  İzlenecek bir sonraki adım, "Bağlantılar ve depolama" seçeneğini ve ardından "Biçimlendirme / önbellek" seçeneğini seçmektir . Bu son adım, cep telefonunun önbelleğinde bulunan tüm dosyaları silecektir. Şimdi işlemi bitirmek için cihazı yeniden başlatmanız yeterlidir.

  Android'de bir Bootloop veya sonsuz döngüyü veri kaybetmeden çözmek için var olan diğer etkili yöntem ise şudur. Cep telefonunu açmak için önce Sesi Aç tuşlarına, ardından Ana Ekrana ve ardından tuşuna basmalısınız.

  Bu şekilde CWM tabanlı Recovery moduna girmiş olacağız . Bir sonraki adım, yukarı ve aşağı gitmek için ses düğmesini ve “Sistemi Şimdi Yeniden Başlat” seçeneğini seçmek için güç düğmesini kullanmayı seçmektir.

  Daha sonra aşağıdaki yolu izlemelisiniz "Gelişmiş" girin, ardından "Wipe", ardından Delvik Cache ve son olarak Wipe / Cache'yi seçin . İşlemi sonlandırmak için "Cihazı yeniden başlatmanız" gerekir. Bu şekilde sonsuz döngü ile sizlere sunulan problemin çözülmesi gerekmektedir.

  Telefonunuzdaki bu hatayı ne kadar basit ve hızlı bir şekilde çözdüğünüzü cep telefonunuzdaki gizli uygulamaları tespit etmek kadar kolay fark edebilirsiniz. Ancak artık Android'de bir Bootloop veya sonsuz döngüyü veri kaybetmeden nasıl düzelteceğinizi veya düzelteceğinizi öğrendiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin