Aynı Anda Tüm veya Birden Fazla Instagram Fotoğrafını Silme veya Silme

Ekim 12, 2021

Instagram, iyi erdemleri, iyi araçları ve araçları sayesinde kendini konumlandırmayı başarmış bir sosyal ağdır. Instagram sitesinde böyle şeylerden sonsuzlukların, yapabileceği kadar Instagram Stories birkaç yanıtları paylaşarak normalden çok daha hızlı bir şekilde.

Aynı Anda Tüm veya Birden Fazla Instagram Fotoğrafını Silme veya Silme

Nasıl ki profilde kayıtlı tüm fotoğrafları veya birden fazla fotoğrafı aynı anda silebilir veya silebilirsiniz, bu şekilde fotoğrafları silebilmenin adımlarını bilmek istiyorsanız, bunları size bir artı ile açıklayacağız. Instagram'ın ne olduğu ve iyi fotoğraflar göndermenin faydaları hakkında ek bilgi .

  Kullandığımız herhangi bir sosyal ağ kavramını tam olarak bilmek her zaman iyidir, aynı anda Instagram'dan birkaç fotoğrafı silmenin hilesini bilmek istiyorsanız, önce ne olduğunu bilmeniz önemlidir. söz konusu sosyal ağın kullanımından oluşmaktadır.

  Instagram , insanların fotoğraf paylaşabilmesi amacıyla oluşturulmuş bir sosyal ağdır , temel amacı yalnızca her kullanıcının içerik oluşturabileceği veya en güzel anlarını fotoğraf çekimi yoluyla paylaşabileceği bir alana sahip olmasıydı.

  Instagram'ın her zaman ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara ve kullanıcıların taleplerine ayak uydurmaya çalıştığını, ana içeriğinin hala fotoğrafik olmasına rağmen, bu sosyal ağ video paylaşmanıza izin vereceğini, yani bir sosyal ağ olmaktan çıktığını belirtmek önemlidir. görsel -işitsel bir ortam olmak için orta görsel .

  Sosyal ağ Instagram'ın kullanımı, kullanıcıların kendilerine içerik oluşturma ve paylaştıkları materyal sayesinde belirli bir kitleye ulaşma imkanı veren bir platforma sahip olabilmelerinden oluşur, bunlar fotoğraf veya video olabilir, önemli olan iyi kullanımlarıdır. böylece algoritma içeriğinizi geniş bir kitleye gösterebilir .

  Dizin

   Aynı Anda Tüm veya Birden Fazla Instagram Fotoğrafını Silme veya Silme

   Birçok kişi Instagram'da tüm fotoğrafları veya birkaçını aynı anda silebilmenin imkansız bir görev olduğunu düşünüyor, Instagram'da yayınladığınız 500'den fazla fotoğrafı tek tek silmek zorunda kalmanın ne kadar stresli olabileceğini hayal edin .

   OKUMA  Android Cep Telefonumla Belge Taramak için En İyi Ücretsiz Uygulamalar nelerdir?

   Mümkünse birden fazla seçimi silin, yalnızca bir yorumu doğrudan Instagram uygulamasından silmenizin aksine , aynı anda birkaç fotoğrafı silmek için önce başka bir uygulama indirmelisiniz.

   Instagram'dan birden fazla fotoğrafı silme adımları

   Instagram'dan birden fazla fotoğraf silmek için bir numaralı adım , indirme işlemi tamamlandıktan sonra 'Temizleyici' uygulamasını indirmektir, uygulamayı açıp giriş yapmalısınız, ancak düzenli olarak giriş yapmak için kullandığınız verilerle giriş yapmalısınız. Instagram.

   Verileri girip oturum açtığınızda, uygulama size bir ana ekran gösterecek, bu ana ekranı görmezden gelmeniz ve alt çubuğa, tam ortada 'Medya' yazan yere gidin ve tüm Instagram fotoğraflarınızın görünmesini seçin.

   Tüm fotoğraflarınız göründükten sonra iki seçeneğiniz var: Birincisi, silmek istediğiniz fotoğrafları parmağınızla seçerek işaretlenecek şekilde seçmek veya en altta 'Hızlı seçim' yazan yerde tüm fotoğrafları seçip istediğiniz gibi bırakabilirsiniz. Instagram herhangi bir yayın olmadan.

   Ardından, 'Sil' kelimesinin görünmesi için 'Eylemler'i seçersiniz ve tüm fotoğrafları silebilirsiniz.

   Instagram'da iyi fotoğraflar yayınlamanın faydaları

   Instagram'daki tüm fotoğrafları silmeye karar verdiyseniz, bunun nedeni çok daha profesyonel bir havayla yeni fotoğrafları yayınlamaktan sorumlu olmak istemenizdir . İyi bir profile sahip olmak ve takipçilerinizin içeriğinize bağlı kalabilmesi için iyi fotoğraflar paylaşabilmeniz çok önemlidir.

   İyi içerik oluşturmak , takipçilerinizle , paylaştığınız içeriği konumlandırmanıza yardımcı olacak sadık ve sabit bir izleyici olacakları noktaya kadar etkileşime girebilmenize yardımcı olacaktır.

   Görsel olarak çekici bir profile sahip olacağınız için iyi fotoğraflar yayınlamak, markanızın veya kişisel hesabınızın gelişiminde size her zaman büyük faydalar sağlayacaktır .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin