Aynı Android Telefonda İki Facebook Messenger Hesabı Nasıl Açılır?

Temmuz 27, 2021

Facebook dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından biridir Messenger, Facebook'un bize sunduğu anlık mesajlaşmayı kullanarak iletişim kurabildiğimiz hizmettir , yıllar önce doğrudan uygulamadan iletişim kurabiliyordunuz.

Aynı Android Telefonda İki Facebook Messenger Hesabı Nasıl Açılır?

Maalesef günümüzde artık mümkün değil ve resmi uygulamayı kullanmanız gerekiyor, bu yüzden cihazınızda aynı anda birden fazla Messenger hesabı kullanmak artık mümkün . Bu çok gerekli hale gelebilir ve ne istediğinize bağlı olarak bunu başarmanın birden fazla yolu vardır, burada bunu adım adım ve çeşitli şekillerde nasıl yapacağınızı göreceksiniz.

dizin ()

 1. Aynı anda iki Messenger hesabı nasıl açılır
 2. 2 veya daha fazla Messenger hesabı açın
 3. İki veya daha fazla Messenger hesabı açmak için kullanabileceğiniz uygulamalar
  1. Firefox
  2. Google Chrome
  3. Opera
Dizin

  Aynı anda iki Messenger hesabı nasıl açılır

  Birçok Messenger aynı anda istediğiniz kadar hesapları değil gibi bu form ile, erişim mümkün olacak özellikle 2 hesap aynı anda açmak olmalı size yazmaya mümkün olmayacaktır bilmeli, hem aynı anda hem de aynı şekilde birini diğerini kullanmak ve her ikisinden de mesaj almak için en aza indirmeniz gerekecek, bunu size yöntem # 2'de öğretiyorum

  Burada, istediğiniz kadar hesap açıp birkaç saniye içinde birinden diğerine geçiş yapabilmek için daha az yer kaplayan ve en kolay yolu göreceksiniz, birden fazla hesabı birbirine bağlı tutmak için aşağıdakileri yapın:

  • Messenger'ı açın ve hesabınızı girin, Messenger'a girerken size bir bağlantı bildirimi verecek, kabul edin ve "kullanıcıyı hatırla" yı tıklayın.
  • Oturumu kapattıktan ve yeni bir kullanıcı ekledikten sonra, öncekinin aynısını yapın.

  Bunu yaparak elde edeceğiniz şey, istediğiniz kullanıcıları Messenger hesabınıza bağlayabilmeniz ve bu şekilde bir şifre veya herhangi bir veri girmeden kelimenin tam anlamıyla birinden diğerine geçiş yapabilmeniz, istediğiniz hesabın adına tıklamanız yeterlidir. olarak değiştirmek için ve 2 saniyeden daha kısa bir süre içinde mesajlarını görüntüleyeceksiniz.

  OKUMA  Birinin Instagram Hikayelerimi Görmesini Nasıl Gizleyebilirim veya Engelleyebilirim - Adım Adım Eğitim

  2 veya daha fazla Messenger hesabı açın

  Bu yöntemle aynı anda 4 adede kadar Messenger sohbeti gerçekleştirebilirsiniz, çünkü Messenger'ı çeşitli formlarında kullanacağız ve hesabınıza girmek için kullanabileceğiniz başka bir Messenger sürümü var.

  Facebook Messenger ve Facebook Messenger Lite'ın farklılıkları olsa da, aynı cihaza 2 uygulama yüklediyseniz, cihazınızda aynı anda 2 hesabınızın olması mümkündür .

  Daha fazla hesap açmak isteseniz bile, aşağıda size bunu yapabileceğiniz daha fazla seçenek bırakacağım, resmi uygulamalarla 2 hesap açmak için bunu yapın:

  • Facebook Messenger ve Facebook Messenger Lite yükleyin.
  • Uygulamaların her birini farklı bir hesapla açın ve hesabı açık bırakın.
  • Her iki hesaptan da mesaj alacaksınız ve ikisini aynı anda kullanabileceksiniz.

  Messenger Lite'ın iyi güncellenmiş olması gerektiğini unutmayın ve elbette iki sohbet balonunuz olsa bile yalnızca bir tane açabileceğinizi unutmayın.

  İki veya daha fazla Messenger hesabı açmak için kullanabileceğiniz uygulamalar

  İsterseniz en fazla 2 Messenger hesapları açık, sen mobil sürümleri Mozilla, Opera ve Chrome gibi tarayıcılar, bu onlardan erişim Facebook yardımcı ve orada başka bir hesap kullanacak tavsiye diğer uygulamalardan Facebook girmek zorunda kalacak, ayrıca işlemi istediğiniz kadar tarayıcı ile tekrarlayabilirsiniz, sadece şunu yapın:

  • Play Store'dan bir tarayıcı indirin.
  • Yükleyin ve şartlar ve koşulları kabul edin, ardından "Facebook.com" için arama yapın ve hesabınızı girin.
  • Tarayıcılar, uygulamayı yüklemeden Messenger'ı kullanmanıza izin verir, tarayıcıda Messenger'ı açın ve orada 2 Messenger ve Messenger Lite hesabınız için başka bir hesabınız var .

  Firefox

  Bu harika bir seçenektir çünkü kar amacı gütmeyen tek tarayıcı size mükemmel bir tarama deneyimi sunmaktır ve bundan çok keyif alacaksınız.

  Google Chrome

  Bu tarayıcı PC'de en çok kullanılan tarayıcıdır ve iyi bir nedeni vardır, en hızlı ve en güvenilirlerinden biridir, ihtiyacınız olan şey için çalışır ve harika çalışır, siz de yapabilirsiniz

  OKUMA  Windows Media Player'ın En Son Sürümü Nasıl Güncellenir ve Yüklenir

  Opera

  Opera, deneyimini kolay kullanım üzerine kuran güvenli bir tarayıcıdır, teknolojik konularda acemi iseniz , opera sizin seçeneğinizdir, aynı zamanda kullanıcılar için de mevcuttur.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin