Bilgisayarımdan veya Android Cep Telefonumdan ve iPhone'dan Açık WhatsApp Web Oturumları Nasıl Kapatılır

Kasım 17, 2021

Günümüzde, ücretsiz sohbet uygulamasında hesap sahibi olmak, insan ilişkileri, eğitim, çalışma, satış, aile, arkadaşlar, tanıdıklar, müşteriler vb. ile iletişim kurmayı içeren her türlü aktivite için çok önemlidir, en önemli şeylerden biridir. günümüzde önemli.

Bu nedenle WhatsApp'ın ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmek alışılmadık bir durum değil çünkü birçok alternatifi olmasına rağmen , son on yılda kullanıcılar arasında hala en çok tercih edilen ve en yaygın olanıdır .

Bilgisayarımdan veya Android Cep Telefonumdan ve iPhone'dan Açık WhatsApp Web Oturumları Nasıl Kapatılır

Anında mesajlaşma, fotoğrafları, sesli notları, videoları, belgeleri ve hatta şimdi gerçek zamanlı konum paylaşma yeteneği , cep telefonunuzda sunduğu işlevlerden sadece birkaçıdır.

Ancak, bilgisayarımızdan çalışırken veya başka bir görevi yerine getirirken, her zaman cep telefonumuza göz kulak olmak imkansızdır, bu nedenle WhatsApp yöneticileri , cihazınızın sürümüne bağlayabileceğiniz bir web sürümü yapmaya karar verdiler. , mobil versiyonun size sunduğu işlevlerin çoğuna bilgisayarınızın rahatlığında erişmek için.

  Dizin

   Benim olmayan bir bilgisayardan WhatsApp Web'e nasıl girilir?

   Erişiminizin olduğu herhangi bir bilgisayardan giriş yapmanız bu platformun size sunduğu en büyük avantajlardan biridir , çünkü evde değilseniz ve şirket grubuna gönderilen bir dosyaya erişmeniz gerekiyorsa ve bilgisayarınızı getirmiyorsanız, WhatsApp Web'e girebilir ve aşağıda belirtildiği gibi giriş yapabilir:

    WhatsApp Web'den nasıl çıkış yapılır?

    İçin güvenlik ve gizlilik nedenlerinden sizin ve kişiler, bilgisayar sizin malınız veya günlük kullanım değilse, doğru bir şekilde cep telefonundan veya aynı bilgisayardan ya çıkış, önemlidir. Eğer kapattığınızda o bilgisayar aktif kalacaktır ve muhtemelen cihaza erişimi olan herhangi bir kişi sorunsuz bir şekilde girebilecektir.

    bilgisayardan

    Oturum açıkken ve WhatsApp Web sayfasındaki ekranla birlikte, durum panelinin hemen yanında sağ üst kısımda bulunan üç nokta seçeneğini seçin. Ardından "Oturumu kapat" yazan bölüme tıklayın ve işte, bilgisayara sahip olan bir sonraki kişinin özel bilgilerinize erişimini ortadan kaldırmış olacaksınız.

    OKUMA  Windows PC'de Facebook için Kamera ve Mikrofona Nasıl İzin Verilir ve Etkinleştirilir

    cep telefonundan

    Giriş yaptığınız bilgisayardan uzaktaysanız, endişelenmeyin, neyse ki bugün cep telefonunuzdan dijital olan her şey üzerinde pratik olarak kontrolünüz var ve bu sayede tüm ağlarınıza erişim dahil.

    Herhangi bir işletim sistemi , Android veya iPhone mobil cihazınızdan çıkış yapmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

    Uygulama panelinizden WhatsApp'a girin ve tekrar üç noktalı bölümü seçerek "WhatsApp Web" yazan seçeneği girin, hesap oturumunuzun başlatıldığı tüm cihazları grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz . Eşleştirmeyi kaldırmak istediğiniz cihazı tanımlayan seçenekteki ekrana dokunun ve basılı tutun.

    "Oturumu kapat" seçeneğine tıklayın ve voila, ayrıca bilgisayar kullanımdaysa otomatik olarak başka bir sorgulama yapmadan aynı anda devre dışı kalacak ve yukarıda bahsettiğim adımları takip ederek sorunsuz bir şekilde tekrar girebileceksiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Go up

    En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin