Bir Resim Yerleştirerek WhatsApp Klavye Arka Planı Nasıl Özelleştirilir veya Değiştirilir

Ekim 12, 2021

WhatsApp, hemen hemen her neslin mobil cihazları için uygulamalardan biridir, ancak PC için her zaman cep telefonunuza sabitlenecek bir sürümü de vardır . Amacı , diğer şeylerin yanı sıra metinler, ses ve video dosyaları için bize anında mesajlaşma sistemi sağlamaktır .

Bir Resim Yerleştirerek WhatsApp Klavye Arka Planı Nasıl Özelleştirilir veya Değiştirilir

Bugün, hayatımızdaki bu önemli insanlardan yalnızca bir görüntülü arama veya mesaj olmamıza izin verdiği için, yalnızca kişisel düzeyde değil, aynı zamanda profesyonel olarak da dünyanın en çok kullanılan APP'lerinden biridir. Mesafe şart, görevlerimizle bir telefon kadar yakınız.

Ayrıca , bu inanılmaz platform üzerinden tüm ürünlerinizi vemedyanızı gösterme özgürlüğüne sahip olabileceğiniz için müşterilerinizle daha rahat bir iletişim kurmanın rahatlığını yaşamanız için size bir iş yaklaşımı ile bir Business hesabı oluşturma seçeneği sunar .

WhatsApp'ın yalnızca kilitlendiği veya varsayılan olarak yanıt vermediği zamanlar olabilir, bu size olursa , her zaman iletişim halinde kalmak için WhatsApp'taki hataları nasıl çözeceğinizi öğrenmeniz gerekir .

WhatsApp'ın kullanımı çok kolaydır, çünkü bir kişiye yazmak için sadece cep telefonunuzun kişi listesine eklemek istediğiniz numarayı kaydetmeniz yeterlidir ve işte, WhatsApp kişilerinizde görünecektir, ona benzersiz bir stile sahip olarak yazmak için. burada nasıl yapılacağını keşfetmek için bir resim , size nasıl yapılacağını gösteriyoruz.

  Dizin

   WhatsApp'ta klavye arka planınızı özelleştirmek için adım adım

   Yapmanız gereken ilk şey, mobil cihazınızdan uygulamaya girip bir kişi seçmek ve ardından klavyenin otomatik olarak görüntülenmesi için yazma bölümüne geçmek .

   Bu yapıldıktan sonra, menü simgesini seçin ve " tasarım " yazan yere tıklayın , en çok beğendiğinizi seçebileceğiniz temalar için farklı seçenekler açılacaktır.

   Şimdi istediğiniz şey kişisel galerinizden kendi resminizi yerleştirmekse (+) simgesine basın ve cep telefonunuzun veya bilgisayarınızın galerisi açılacak ve arka plana yerleştirmek istediğiniz fotoğrafı seçebileceksiniz. klavyenizden , görüntüyü beğeninize göre düzenlemeniz ve klavye arka planı ve işte olarak ayarlamak için söylediği yere vermeniz yeterlidir.

   OKUMA  Birkaç Adımda iPhone Kamera Çözünürlüğü Nasıl Ayarlanır, Ayarlanır veya Değiştirilir

   Ayrıca Play Store'un en son sürümünden özel klavyeler veya özel klavyeler içeren temalar indirebileceğiniz ve sadece yükleyerek , özellikle WhatsApp uygulamalarındaki bağlantı noktası aracılığıyla tüm cep telefonunuzda çok şık klavyelerin keyfini çıkarabileceğiniz iyi bilinmektedir.

   WhatsApp için diğer özelleştirmeler

   WhatsApp diğer sosyal ağlar gibi çalışır, sadece gerekli ayarlamaları yapmanız, bir profil fotoğrafı ve adınızı yerleştirmeniz yeterlidir , ayrıca kişilerinizin görebileceği küçük bir mesaj yerleştirmenize olanak tanır, hem duvar kağıdınızı hem de klavyenizi özelleştirebilirsiniz ve daha fazla.

   Dropbox uygulamasıyla fotoğraf, video veya belgeler olsun tüm WhatsApp içeriğinizi senkronize etme seçeneği de vardır ve böylece her şeye daha güvenli ve güvenli ve aşağıdakiler gibi diğer ayarlara sahip olursunuz :

   • Sohbet arka planları: Klavye arka planını özelleştirmeyi öğrenmenin yanı sıra, bir sohbet arka planı da yerleştirebilirsiniz, hatta yazdığınız her kişi için farklı bir arka plan koyabilirsiniz, bu harika deneyin.
   • Stikerler: WhatsApp'ta stiker indirme seçeneğiniz var, ancak bunu beğeninize göre daha fazla özelleştirebilirsiniz. Sizin tarafınızdan oluşturulan en benzersiz ve orijinal çıkartmalara sahip olmak için resimler veya fotoğraflar aracılığıyla çıkartmalar kesmek ve oluşturmak için birçok program vardır.
   • Zil sesleri ve bildirimler: Sohbetin arka planı gibi, bir kişi veya grup için farklı bir ses ekleyebilir, böylece sizi kimin yazdığını sadece sesle fark edebilirsiniz, o özel insanlar için sevdiğimiz bir şarkı eklemek çok yaygındır.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin