Skip to content

Bir Xiaomi MI Hesabı Nasıl Kaldırılır veya Silinir ve Bağlantısı Kaldırılır – Adım Adım Kılavuz

Temmuz 9, 2022
Bir Xiaomi MI Hesabı Nasıl Kaldırılır veya Silinir ve Bağlantısı Kaldırılır - Adım Adım Kılavuz

Her iki Xiaomi telefonu da, diğer ünlü markalar gibi, şu anda kullanıcılarına bulutta hesap oluşturma ve verileri orada kaydetme imkanı sunuyor . Eskiden bir Gmail hesabıyla yaptığımızı artık elimizdeki telefon tipine göre yapabiliyoruz.

Bir Xiaomi MI Hesabı Nasıl Kaldırılır veya Silinir ve Bağlantısı Kaldırılır – Adım Adım Kılavuz

Bu, herkes için son derece yararlıdır, çünkü bir Xiaomi hesabı oluşturabilir, tüm verilerinizi, ayarlarınızı ve daha fazlasını oraya kaydedebilirsiniz. Aynı şekilde bilgisayarda yedekleme yapmaya gerek kalmadan cep telefonlarını değiştirirken de bu büyük bir avantaj sunuyor. Tabii ki, bu aracın tadını çıkarmak için resmi Xiaomi web sitesinde oluşturabileceğiniz aktif bir MI hesabınızın olması gerekiyor .

Bir Xiaomi MI Hesabı Nasıl Kaldırılır veya Silinir ve Bağlantısı Kaldırılır - Adım Adım Kılavuz

Şimdi, buraya bir neden için geldiniz ve bu, bir Xiaomi Mi hesabını cep telefonunuzdan nasıl sileceğinizi, kaldıracağınızı veya bağlantısını nasıl kaldıracağınızı öğrenmek istemenizdir . Bilmeniz gereken ilk şey, bunun basit bir prosedür olduğudur. İkincisi, bunu başarmak için uygulayabileceğiniz iki alternatifiniz var. Öğrenmek için, nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

Bir Xiaomi hesabını silmek veya bağlantısını kaldırmak için atmanız gereken adımlar

Lütfen bunu yaparak, orada kaydettiğiniz tüm veri ve bilgileri sileceğinizi unutmayın. Bu nedenle, devam etmeden önce bir Android cep telefonundan verilerin tam bir yedeğini almanızı öneririz .

Şimdi, Xiaomi hesabınızı tek bir cihazda kullanıyorsanız, aynı cep telefonundan aşağıdaki işlem yapılabilir. Öte yandan, aynı hesaba sahipseniz, ancak birden fazla telefonda, işlemin bir bilgisayardan yapılması gerekecektir. Tabii ki tüm cihazlara sahip değilseniz ve her birinde aynı prosedürü tekrarlamadıkça.

Bir cep telefonundan bir Xiaomi hesabının bağlantısını kaldırın ve silin

Xiaomi hesabınızın cep telefonunuzla bağlantısını kaldırmak veya silmek için yapmanız gerekenler:

  • Telefon ayarlarına git
  • “Hesaplar” yazan bölümü arayın ve “Hesabım” seçeneğini seçin. Marka logosuna sahip olduğu için bunu tanımlayabilirsiniz.
  • Ardından, “ Oturumu Kapat ” öğesini seçerek devam edin.
  • Bunu yaptığınızda, sistemin kendisi size sadece sizin bildiğiniz erişim anahtarını girmeniz gereken küçük bir kutu gösterecektir. Eğer hatırlamıyorsanız, “Şifremi unuttum” seçeneğine tıklayabilir ve orada sıfırlayabilirsiniz.
  • Bitirmek için kabul etmelisin ve hepsi bu. Artık o cihazdaki o hesabın bağlantısını kaldırma işlemini tamamladınız.
OKUMA  Giriş Yapmaya Çalıştığımda Spotify Neden Açılmıyor? Spotify kapanıyor

Bağlantısını kaldırdığınız hesabın telefonunuzdan silineceğini unutmamalısınız. Ama yine de, bu kesin olarak silinmiş olmayacaktır.

Bir Xiaomi MI Hesabı Nasıl Kaldırılır veya Silinir ve Bağlantısı Kaldırılır - Adım Adım Kılavuz

Bir Xiaomi Mi hesabı bilgisayardan silinebilir mi?

Bu sorunun cevabı evet. Kullanıcıların bunu yapmasının nedenleri çok çeşitlidir. Bazıları bir Xiaomi Note 8’i donanımdan sıfırlama veya fabrika ayarlarına sıfırlama yapmak isterken, diğerleri sadece bu işlevsellikten nasıl yararlanılacağını öğrenmek istiyor.

Aynı şekilde Xiaomi hesabını cihazlarından silmek isteyen kullanıcı için de çok daha rahat ve faydalı oluyor . Bunun için resmi hesaba erişmeniz ve aşağıda bahsedeceğimiz adımları takip etmeniz gerekiyor:

Bir xiaomi hesabını silme adımları

Lütfen bunun yalnızca Xiaomi Mi hesabını cihazdan sileceğini, ancak kalıcı olarak silmeyeceğini unutmayın. Gmail hesabını bir Android cep telefonundan silmek istiyorsanız benzer bir şey yapabilirsiniz .