Bir Yolculuk İstedikten Sonra Uber'de Konumumu veya Kalkış Noktamı Nasıl Değiştiririm?

Ekim 14, 2021

Birçok kullanıcının bildiği gibi Uber, taksiye benzer transfer hizmetlerinden biridir, ancak tek farkı, yolculuk talep etmek için bir mobil uygulamanın kullanılmasıdır. Halihazırda benzer hizmetler sunan birçok şirket olmasına rağmen . O zamanlar Uber en çok kullanılan platformlardan biri haline geldi. Ancak aşağıda , seyahat talebinde bulunduktan sonra Uber'deki konumu veya teslim alma noktasını değiştirebileceğiniz yeni bir işlevi açıklayacağız .

Bir Yolculuk İstedikten Sonra Uber'de Konumumu veya Kalkış Noktamı Nasıl Değiştiririm?

Uber yolcusu, yakın zamanda yeni bir güncelleme yapılan ve bu sayede mevcut işlevlere yeni işlevler eklenen bir Uygulamadır. Bu uygulamanın müşterilerine çok çeşitli hizmetler sunduğunu ve sadece insan transferine odaklanmadığını unutmamalıyız . Dilerseniz Uber Eats gibi yemek ulaşım hizmetini de talep edebilirsiniz .

Böylece, Uber Uygulaması üzerinden bir yolculuk talep ettiysek, sürücünün yolcuyu arayacağı yeri veya noktayı değiştirmek artık mümkün. Bu konu ilginizi çekiyorsa ve bunu yapmanın nasıl mümkün olduğunu bilmek istiyorsanız. Sadece bu ilginç makaleyi okumanız ve seyahat talebinde bulunduktan sonra yeri nasıl değiştirebileceğinizi bilmeniz gerekiyor .

  Dizin

   Uber ile yolculuk talebinde bulunduktan sonra teslim alma konumu nasıl değiştirilir?

   Uber'in uyguladığı bu yeni işlev, yalnızca yolcuların değil sürücülerin de karşılaştığı çok tekrarlanan bir sorunu çözebilecek hale geliyor. Bir yolcu, alma yerini düzeltmek için birden fazla arama yapabilir . Yolculuğu gerçek bir kabusa çevirmek.

   Artık sürücünün tam olarak bulunduğunuz yere ulaşması için Uber Uygulamasından gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, platform kaliteli bir hizmet sunmaya çalıştığı için beklenen mükemmel bir işlevdir. Bu sayede yolcuların seferlerini iptal etmeleri engellenebilir .

   Bu, henüz kullanıma sunulan bir güncelleme olmasına rağmen, tüm bölgelerde mevcut değildir. Ve bu nedenle, bu işlevden yalnızca yolcunun yerinin değiştirilmesi için yararlanabilirler . Şimdilik sadece üç ülke Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada, ancak Uber'in faaliyet gösterdiği diğer ülkelerde de genişleme bekleniyor.

   Uber'de yolcunun varış yerini değiştirme adımı

   Uber, benzersiz ve keyifli bir seyahat deneyimi sunmak için çok çalışan bir platformdur ve bu nedenle bu yeni işlevi uygular. Bununla , Uygulama aracılığıyla toplama hedefini değiştirebileceksiniz . Bunu yapmanın ilk adımı, Uber uygulamasını en son sürüme güncellemeniz ve böylece cihazınızda işleve sahip olmanızdır.

   OKUMA  Kişileri iCloud ile veya iCloud olmadan veya Bluetooth ile iPhone'dan iPhone'a Aktarma

   Bu adım bir kez yapıldıktan sonra, bir yolculuk talep ettiğinizde ve sürücü kabul ettiğinde ve ardından alma noktasını değiştirmek istediğinizde her şey daha basittir. Yapmanız gereken uygulamaya giriş yapmak ve şimdi başlangıç ​​noktası yönünde görüntülenecek olan Düzenle seçeneğine tıklamak . Şimdi sadece yeni adresi girmeniz gerekiyor, daha kolay imkansız

   Sürücü, hemen ve Uber Drivers App aracılığıyla yeni başlangıç ​​noktasını belirten bir bildirim alacak. Bu değişiklik, sürücünün gideceği yere en hızlı rotayı seçmesi için haritada da belirtilecektir. Artık sadece yolcu, sürücünün gelmesini beklemeli ve hedefinize giden yolculuğa başlamalıdır.

   Bu yeni Uber özelliğini kullanmanın yanı sıra ödeme yöntemleri eklemenin, güncellemenin veya kaldırmanın ne kadar kolay olduğunun farkındasınız . Bu, müşterilerinin iyiliğini ve rahatını düşünen platformları kullanmanın avantajıdır. Ve bu şekilde , bir yolculuk talep ettikten sonra Uber'in konumunu veya başlangıç ​​noktasını nasıl değiştireceğinizi zaten biliyorsunuz .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin