Birinin Telegram'da Beni Engellediğini veya Sildiğini Nasıl Anlarım - Hızlı ve Kolay

Kasım 15, 2021

İletişim dünyasında, mesaj göndermek ve almak, arama yapmak ve daha pek çok şey için kullanılan çok çeşitli uygulamalar vardır. Bu alanda zemin kazanan ana şirketlerden biri , rakiplerine kıyasla kullanıcılarına daha fazla gizlilik sunmaya çalışan Telegram'dır .

Ardından , birisinin sizi Telegram'da engellediğini veya sildiğini nasıl anlayabileceğinizi göstereceğiz . Bu şekilde, kişilerinizden herhangi birinin hesabını kalıcı olarak silip silmediğini veya sizi farklı nedenlerle engellediğini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Birinin Telegram'da Beni Engellediğini veya Sildiğini Nasıl Anlarım - Hızlı ve Kolay

  Dizin

   Birinin beni Telegram'da engellediğini nasıl anlarım?

   Telegram'da sahip olduğumuz herhangi bir kişinin bizi engellediğini bize söyleyebilecek birkaç sinyal var. Bu nedenle, birisi bizi engellediğinde bize bildirecek bir bildirim yoktur . Bu nedenle, engellendiğimizi gösteren aşağıdaki işaretlerden herhangi birini gözlemlerken dikkatli olmalıyız. Ancak bunlar %100 kesin değildir çünkü diğer kişi Telegram hesabınızı silmiş veya kendi kendini imha etmiş olabilir .

   Sahip olduğumuz herhangi bir sorunu çözmenin yanı sıra işlevselliğiyle ilgili herhangi bir soruyu yanıtlamak için Telegram'ın sık sorulan sorularını her zaman inceleyebiliriz . Lafı fazla uzatmadan, birisinin sizi Telegram'dan engellediğine dair işaretler şunlardır:

   Profil resmini veya bilgilerini görmüyorsunuz

   Bir kişinin sizi engellediğini düşünmenin ana nedenlerinden biri, profil resmini veya temel bilgilerini görememektir . Bunun nedeni, engellendiğinizde o kişinin ayrıntılarını artık görememenizdir. Bu nedenle, bir andan diğerine bir kişinin artık fotoğrafı yoksa veya verilerini görebiliyorsanız, engellenmiş olmanız mümkündür.

   Ancak bu, diğer kişinin hesabınızı kalıcı olarak sildiği anlamına da gelebilir . Ancak, sebep bu olsaydı, aynı sohbette hesabın silindiğini belirten bir mesaj görünürdü.

   Gönderdiğiniz mesajlar gelmiyor

   Profil fotoğrafınızı ve bilgilerinizi görememenin yanı sıra sizi engellediklerini doğrulamanın bir başka yolu da gönderdiğiniz mesajların kendilerine ulaşmamasıdır . Bu, bir mesaj gönderirken kanıtlanabilir ve diğer kullanıcıya ulaştığını gösteren çift kontrole sahip değildir.

   OKUMA  Android Mobil Cihazımın Performansını Nasıl Hızlandırır veya İyileştiririm - Etkili İpuçları ve Püf Noktaları

   Bir mesaj gönderirken tek bir çek veya "patlamış mısır" içinde kalıyorsa, size ulaşmamış demektir. Ancak bu, engellenip engellenmediğiniz konusunda kesin olarak kesin değildir. Önceki durum, kullanıcının hesabını tamamen silmiş olması veya mesajların, sinyal olmadığı veya cep telefonunun kapalı olması nedeniyle kendisine ulaşmaması olabilir .

   Son bağlantılarını göremezsiniz

   Telegram, gizlilik ayarları aracılığıyla son bağlantıyı gizlemeye izin verse de, bir kişinin sizi engellemesi durumunda asla görünmez. Bu kullanıcı kısa süre önce uygulamaya girmiş olabilir, ancak sizi engellediği için, son bağlantılarının uzun zaman önce olduğu size görünecektir .

   Bir kullanıcı hesabını kalıcı olarak kapattığında Telegram'ın bunu sohbette bir mesajla belirttiğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle, yukarıda belirtilen sinyallerden bir veya daha fazlasına tanık olmak, sizi engellediklerini bilmek için yeterli olabilir .

   Engellenirsem ne yapabilirim?

   Esasen yapılacak pek bir şey yok çünkü bloke edilme sebepleri çok çeşitli. Kişisel ilişkiler çok karmaşık hale gelebilir, bu nedenle bir kişi sizi engellediyse kararına saygı duymaya çalışmak en iyisidir . Ve bunun aşırı bir eylem olduğunu düşünüyorsanız, onunla başka yollarla iletişim kurabilirsiniz.

   Telegram'da listenizi genişletebilmeniz için kişileri bulmak ve eklemek kolaydır . Bu şekilde diğer kullanıcılarla daha iyi etkileşim kurabilirsiniz. Ancak, mesaj almak istemeyen kişi sizseniz, bilinmeyen kişilerden gelen mesajları engellemek de mümkündür .

   Umarım bu bilgiler sizin için çok faydalıdır, sosyal ağlarınızda paylaşmayı unutmayın, bir dahaki sefere görüşmek üzere!

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin