BQ Tabletler ve Cep Telefonları için Android Yazılımı Nasıl Güncellenir

Aralık 5, 2021

Şu anda, Samsung, Lg, Hisense, Xiaomi gibi uluslararası boyutta cep telefonu üretimine adanmış birçok marka var ve ayrıca 2009'dan beri bu işe katılan BQ gibi zaten kurulmuş ve tanınmış ulusal markalar da var. e-Kitabın yeniliği ve o zamandan beri kendilerini yalnızca cep telefonlarında, bilgisayarlarda, Akıllı TV'lerde ve tabletlerde repertuarlarını artırmaya adadılar.

BQ Tabletler ve Cep Telefonları için Android Yazılımı Nasıl Güncellenir

BQ şirketi aslen İspanya'dandır ve herhangi bir Samsung tabletinin veya başka bir markanın Android'ini güncelleyebilmesinin iyi bilindiği için performanslarını artırmak için son derece önemlidir , bu nedenle BQ iyileştirmelerle ön planda kalmıştır ve ürünlerinin tüm kullanıcıları ve çoklu kullanımları için optimizasyon.

Bir telefon veya başka bir BQ cihazı almayı düşünüyorsanız, işletim sisteminizin adım adım güncellemesini nasıl yapacağınızı ve bunun size getireceği tüm avantajları burada size göstereceğiz.

  Dizin

   BQ telefonumda veya tabletimde Android güncellemesi nasıl yapılır?

   Herhangi bir güncelleme veya uygulama türünü indirmeye başlamak için, cihazınızın ne kadar kullanılabilir hafızası olduğunu kontrol etmek veya yeterli alanınız yoksa, cihazınızın dahili hafıza arayüzünden hangi uygulamaların daha fazla hafıza kapladığını bilmek önemlidir. , eylemi gerçekleştirmek neredeyse imkansız olacaktır.

   Elinizde yoksa, depolama alanını boşaltmanın veya harici bir bellek edinmenin ve istediğiniz uygulamaları doğrudan SD karta indirmenin yollarını kontrol edebilirsiniz .

   Yeterli alana sahip olduğunuza dair sürüm veya doğrulama gerçekleştirildikten sonra, BQ marka akıllı telefonların mevcut olabilecek yeni güncellemeleri indirmek için farklı erişim noktaları olduğundan ve burada en uygun üç tanesine sahip olduğunuzdan, aşağıdaki adımları uygulamaya devam edebilirsiniz. ve yapması kolay:

   BQ cihazlarında 1. güncellemeyi takip edin

    Bir BQ telefon veya tablet satın almanın avantajları nelerdir?

    Bu markanın cihazlarının çoğunda bir Qualcomm Snapdragon işlemci , aynı anda birden fazla görevi gerçekleştirmek için piyasadaki en verimlilerden biri ve arka planda çalışan uygulamalar tarafından doygunluğa neden olan çok sayıda çekirdek vardır. pratik olarak sıfır.

    OKUMA  Kişiyi Engellemeden WhatsApp Mesajlarını Almayı Durdurma - Tatil Modu WhatsApp

    BQ cihazları, piyasadaki en ucuz cihazlardan biri olmanın yanı sıra , kameralarının kalitesine de yoğun bir özen gösteriyor, orta sınıf cihazlardan eksiltmiyor.

    Batarya ise, ara şarja ihtiyaç duymadan yaklaşık bir buçuk gün dayanan, en az 3.080 mAh performansa sahip, kendi aralığındaki telefonların standartlarını yükselttiği için oldukça ilgi çekici .

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Go up

    En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin