Skip to content

Candy Crush Saga, Jelly ve Soda’da kaç Seviye var? Tüm Seviyeler Nasıl Kazanılır?

Ağustos 21, 2022

Candy Crush, dünyanın dört bir yanında dolaşan eğlenceli bir oyundur , çünkü nerede olursanız olun eğlenceli ve hatta karmaşık seviyeleri ile her zaman iyi vakit geçiren biri olacaktır, çok çeşitli tatlı karışımları vardır ve ulaştığınız her seviye sizi götürür. hemen bir sonrakine, başınızı renkler ve duygularla patlatacak.

Birçok kullanıcı Free Fire veya başka bir oyun oynamayı öğrenmeyi tercih etse de, bu oyunlar %100 Çevrimiçi, Candy Crush Saga, Jelly Y Soda Çevrimdışı modda bile saatlerce eğlence sunuyorlar , ardından ağa bağlanıp rekabetin nasıl gittiğini görebilirsiniz. arkadaşlarınızla.

Candy Crush Saga, Jelly ve Soda’da kaç Seviye var? Tüm Seviyeler Nasıl Kazanılır?


YouTube’da bu videoyu izleyin

Android ve iOS için internet bağlantısı olmayan çok sayıda oyun var , ancak Candy Crush Saga, Jelly ve Soda oynanan 2,2 milyardan fazla oyunu aştı ve bu tatlı oyunu her türden insan tarafından en çok arananlardan biri haline getirdi.

Candy Crush Saga

Candy Crush dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar arkadaşlarınızla size katılabilir, sadece facebook hesabınıza bağlamanız yeterlidir.Eğer hesabınız yoksa, oynayabilmeniz ve rekabet edebilmeniz için bir facebook hesabı oluşturmanızı öneririz arkadaşların.

dulces de şeker ezmek

Oyun içerisinde hedeflerinize ulaşmak için belirli eşleştirmeleri öğrenmeniz gerektiğinden hafızanızı güçlendirmenize de yardımcı olabilir ve bu noktada size beyninizi harekete geçirecek fikirler çizme yeteneği kazandırır.

Bu eğlenceli oyun size çok çeşitli eğlenceli seviyeler sunacak ve bazı seviyelerin zorluğu oldukça yüksek olduğu için birçok durumda sabrınızı test edecek.

Toplamda Candy Crush Saga’da 7235 seviye vardır , bunlar da 70 veya daha fazla dünyaya ayrılabilir, Şehir ve Şeker Fabrikası hariç her dünyanın 15 seviyesi vardır. Bu dünyaların genellikle haftalık olarak güncellendiğini bilmeniz önemlidir, bu, bu eğlenceli şekerler dünyasının yaratıcısı olan King şirketinin herhangi bir yeniliğine bağlı olacaktır.

OKUMA  Mesajlar ve Aramalar için WhatsApp'ta Bir Kişiye Özel veya Özel Zil Sesi Nasıl Ayarlanır

Bu oyunun 4 farklı seviyesi vardır : malzemeler (amaç, tüm malzemeleri oyun tahtasının sonuna düşürmek ve onları atmak için), bir sonraki şekerleme veya hareket talebi olacaktır (belirli puanlar alacaksınız). seviyeyi geçmek için kullandığınız hareket miktarı için), jöle (seviyenin sizden talep ettiği tüm jöleleri ortadan kaldırmalısınız).

şeker ezme destanı kombinasyonları

Oyun boyunca belli bir zorluk derecesine sahip belirli seviyeler olacaktır, ancak şunu belirtmeliyiz ki bulabileceğiniz en zor seviye , talebi çok daha fazla olduğu için sonuncusu olacaktır ve bu nedenle, gerektiğinde daha yüksek bir beceri talep edecektir. mükemmel kombinasyonları gerçekleştirmek.

Oyunun gerektirdiği tüm seviyelerin üstesinden geldikten sonra, buzlanmanın kilidini açabilecek ve sonunda bir gökkuşağını serbest bırakabileceksiniz, ancak bu tatlı oyunu muzaffer bir şekilde tamamlamak için yeteneğinizin ve el becerinizin gerekli kombinasyonlar olduğunu unutmayın.

şeker ezme soda

Normal Candy ezmenin aksine, soda versiyonu size 5685 seviye tatlı eğlence sunuyor, King şirketinin geliştiricilerine göre bu seviyeler artacak, haftalık olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir güncelleme veya yenilikten haberdar olmanız önemlidir.

Son seviyesinden bahsedecek olursak, oldukça karmaşık bir seviye olduğunu söyleyebiliriz ancak daha büyük eşleştirmeler veya kombinasyonlar yapmanıza yardımcı olacak 4 farklı joker kullanma seçeneğiniz var , aynı şekilde büyük beceri ve harika bir oyun gerektiriyor. Daha yüksek bir puan almak için odaklanın.

şeker ezme jöle

Şimdi Jelly versiyonundan bahsetmişken, size 4000’e yakın seviye bulacağınızı söyleyebiliriz ancak Candy Crush Jelly’deki diğer iki versiyondan farklı olarak seviye geçtikçe zorluk hızlanıyor , bu daha jelatinli versiyonda aynı renkte kibrit yapabilirler ama artık şeker değil jöledirler.

Son seviyeye ulaştığınızda, evcil hayvanları bulmak için kırmanız gereken bir sır bulacaksınız, bu seviyenin zorluğunun oldukça yüksek olduğunu, bu yüzden oyuncularından daha fazla beceri ve yetenek gerektirdiğini belirtmek gerekir. .

OKUMA  Android'den Google'da Sadece Görselle Video Nasıl Aranır?