Skip to content

Cep Telefonumdan Bir Fotoğrafa Ücretsiz Beyaz Arka Plan Nasıl Koyabilirim?

Temmuz 4, 2022

Şu anda, mobil cihazlar, tıpkı bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar gibi büyük bir alan, işlemci ve RAM belleğe sahiptir, bu da onlara normalde çok fazla tüketen fotoğrafları ve videoları düzenlemekten sorumlu olanlar gibi büyük uygulamaları yükleme imkanı verir. kaynaklar.

Bulanık bir fotoğrafı düzeltmek veya düzeltmek bile kaynak israfına neden olur, ancak ileri teknoloji cep telefonları bunun gibi her türlü görevi yerine getirebilir ve çok kolay bir şekilde video kolajı veya fotoğraf mozaiği oluşturabilir .

Cep Telefonumdan Bir Fotoğrafa Ücretsiz Beyaz Arka Plan Nasıl Koyabilirim?

Bu yazıda , bir fotoğrafın üzerine beyaz bir arka plan koymak söz konusu olduğunda en havalı olanlardan biri olan PicsArt Photo Editor uygulamasını nasıl kullanacağınızı öğreteceğiz ve aynı zamanda bulanık fotoğrafları düzeltmek veya eski fotoğrafları geri yüklemek için de kullanabilirsiniz, bu uygulama gerçekten harika.

Ancak, bu uygulamanın ücretsiz olduğunu ve zaten bildiğimiz gibi, bazı durumlarda bir veya daha fazla reklamın görünme olasılığı olduğunu, ancak araç ve işlevlerin sayısı için buna değer olduğunu unutmayın. vardır , tereddüt etmeden tavsiye ederiz.

  Mobil uygulama ile bir fotoğrafa beyaz arka plan nasıl koyulur?

  İster bir belge için ister internette bir ürün satmak için bir fotoğrafa nasıl beyaz arka plan koyulacağını size öğreteceğiz bunun için uygulamayı indirmemiz gerekecek, normal olarak play store’dan yapabilirsiniz en son sürüme ihtiyacınız yok oyun mağazasının sürümü veya stili için herhangi bir şey.

  Kurulduktan sonra açıyoruz ve uygulama yüklendikten sonra düzenlemek istediğimiz resmi veya fotoğrafı arıyoruz, bulduktan sonra onu seçin ve altta simgesi olan “kırp” ı seçmeniz gereken birkaç araç belirecek. makas, bu araç, insan, yüz veya tüm vücut olsun, seçtiğiniz şeyi gölgeleyen otomatik bir dedektöre sahiptir.

  OKUMA  Cep telefonumda bir kapsama sorunu nasıl giderilir ve sinyalimi nasıl iyileştiririm

  Kişiyi otomatik olarak seçerken, konturu kırmızı ile vurgulanır , ancak bazen konturun belirli kısımları vurgulanmadan kalır, bu nedenle “kalem” aracını kullanmalı ve fotoğraftaki kişinin konturunu manuel olarak mükemmelleştirmeyi bitirmeliyiz. biraz küçük, aynı zamanda gölgeleme hizalı gitmek için silgiyi de kullanabilirsiniz.

  Sürümümüzden memnun kaldığımızda onu kaydediyoruz ve bu adımda resmimizin arka planı olmadığını gözlemleyebileceğiz, şimdi örneğin beyaz bir arka plan koymak için ayarlar yazan seçeneğe gideceğiz ve anında varsayılan beyaz arka plan, diğer renkler için de değiştirebileceğimiz şekilde ayarlanacak, ancak bizim durumumuzda beyaz arka planı arıyoruz.

  Bu yapıldıktan sonra, sonraki oka, ardından kaydet seçeneğine tıklamaya devam edeceğiz ve bu kadar, resim galeride kayıtlı beyaz bir arka planda kalacak , bu prosedürün çok yararlı olduğunu görebileceğiniz gibi, seçebilirsiniz en iyi fotoğraflarınızı ve bunları belgeler veya çevrimiçi işlemler için düzenleyin.

  Uygulamalar olmadan cep telefonundan bir fotoğrafa beyaz arka plan koymak mümkün müdür?

  Unutmamalıyız ki orta sınıf ve üst seviye cep telefonlarında fotoğraf düzenleme imkanı var ama bu araçlar bile uygulamalardan, ister kameradan ister galeriden, düzenleme seçeneğini bulabilirsiniz.

  Görüntü konturlarını kesmek için çok güçlü uygulamalar olmamasına ve bir arka plana mükemmel şekilde uyarlanabilen bir .PNG siluetine sahip olmalarına rağmen, doygunluk filtreleri, kontrastlar, hatta üstüne çıkartmalar ekleyebilirler, bu da kasanın türüne göre çok kullanışlıdır.

  Bu nedenle, bu bariz nedenlerden dolayı , mobil cihazlardan bir fotoğrafa uygulama olmadan beyaz bir arka plan koymanın mümkün olmadığı söylenebilir, bu nedenle, resim ve fotoğrafları oluşturmaktan veya düzenlemekten sorumlu çok çeşitli farklı APP’ler vardır.

  Ancak arka planı değiştirmekten bahsettiğimizde , kırpmaktan sorumlu olan ve fotoğrafın kırpılan kısmını bir arka plana veya bir görüntüye ekleyebilen uygulamalar aramalıyız, bu bazen Fotoğraf Montajı olarak bilinir. Tüm şüphelerinizi çözmeyi umuyoruz.

  OKUMA  Bir PC'yi Uzaktan Kontrol Etme ve Android Telefonumdan Tam Erişime Sahip Olma