Çevrimiçi Ücretsiz Bir Resimden veya Fotoğraftan Arka Plan Nasıl Kaldırılır veya Kaldırılır - Hızlı ve Kolay

Kasım 20, 2021

Bir görüntüyü nasıl düzenleyeceğinizi bilmek artık tasarımcılara özel bir görev değil, ama hepsinden önemlisi, bunu yapmak için uzman olmanıza gerek yok. Çevrimiçi olarak bir resim veya fotoğraftan arka planı nasıl kaldıracağınızı öğrenin .

Çevrimiçi Ücretsiz Bir Resmin veya Fotoğrafın Arka Planını Kaldırma veya Kaldırma - Hızlı ve Kolay

  Dizin

   Çevrimiçi bir resim veya fotoğraftan arka plan nasıl kaldırılır?

   Ücretsiz ve kullanımı kolay birkaç çevrimiçi uygulama vardır . Resimlerinizi bir profesyonel gibi düzenleyebilmeniz için size en çok tavsiye edilen ilk 5'i göstereceğiz .

   Kaldır.bg

   Basit bir arayüze sahip bir uygulamadır ve platform içinde bir hesap oluşturmaya gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Sadece zorunda sürükleme veya bir resim yüklemek PC'nizden.

   Ardından, mevcut varsayılan arka planlardan birini yerleştirerek yüklediğiniz resmi düzenleyebilir veya uygulamayı PNG formatında indirebilirsiniz. Bir de indirebilirsiniz 500 x 500 px boyutunda veya 1 kredi içi için orijinal boyutunda remove.bg .

   Ücretsiz sürüm çok iyi çalışıyor, ancak daha fazla avantaj istiyorsanız premium aboneliği tercih edebilirsiniz. Uygulamayı arkadaşlarınıza tavsiye ederek de kredi alabilirsiniz .

   Adobe Photoshop Ekspres

   Adobe, kullanıcıların ihtiyaçlarını çok iyi anlıyor ve kullanımı kolay bir çevrimiçi uygulamayı hayata geçirdi. Sayfaya erişmeniz ve resim dosyasını PC'nizden yüklemeniz yeterlidir.

   Buradan arka planı düzenleyebilir veya resme yeni bir arka plan eklemek gibi küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Sonunda aynı kaliteyi korumaya devam edecek dosyanızı kaydedebilirsiniz.

   Kullanıcı dostu bir uygulamadır, bu nedenle kullanmak için tasarım bilgisine ihtiyacınız yoktur. Oturum açmak için yalnızca bir Adobe hesabınızın olması gerekir.

   Kırpma Büyüsü

   Ücretsiz bir uygulama olmasa da diğer online tasarım uygulamalarına çok benzer şekilde çalışmaktadır . Görüntüyü platforma yüklemeniz yeterlidir ve arka planı otomatik olarak kaldırır.

   OKUMA  Android Telefonlarda Roaming R Nasıl Kolayca Kaldırılır

   Clipping Magic kullanmanın avantajı, görüntünün hangi alanını kesmek veya saklamak istediğinizi düzenlemenize izin vermesidir. Bu, düzenleme sürecinde kaliteyi kaybedebilecek son derece ayrıntılı silüetleri kırpmak için ideal bir özelliktir .

   Ayrıca, yeni arka plan rengi veya gölge ekleme gibi diğer ayrıntıları düzenlemenize olanak tanır. Görseli indirmek için platforma kayıt olmanız ve 1 kredi ödemeniz gerekmektedir . Mevcut planlar 3,24 $ ile 16,99 $ arasındadır.

   Pixlr BG

   Bu ücretsiz bir Pixlr aracıdır ve kullanmak için görüntüyü sayfaya sürükleyin ve sihrin başlamasını bekleyin. Sonuçtan memnunsanız resmi indirebilirsiniz, ancak memnun değilseniz arka plan kırpma noktalarını değiştirebilirsiniz.

   Ücretsiz sürüm, görüntüleri sınırlı bir şekilde ancak orijinal kalitesini koruyarak değiştirmenize olanak tanır . Şimdi premium planlara erişmek istiyorsanız, ayda 7,99 ile 29,99 dolar arasında ödeme yapmanız gerekecek.

   Quitarfondo.com

   Bu aracı kullanabilmek için görüntüyü platforma yüklemeniz ve kesme noktalarını manuel olarak düzenlemeniz gerekir. Ardından saklamak istediğiniz alanları ve silmek istediklerinizi seçin.

   İşini yaparken ve görüntüyü özgürce düzenlemenize izin verirken , kullanımı zor olabilir. Sonuç hazır olduğunda İndir düğmesine basmanız yeterlidir .

   Photoshop ile görüntü arka planını kaldırın (hızlı yol)

   • Uygulamayı PC'nizden açın
   • Dosya / Aç seçeneğine tıklayın
   • Düzenleyeceğiniz resmi seçin
   • Sol panelde bulunan araçlar panelinden sihirli değnek seçeneğini seçin
   • Örnek boyutunu seçin ve gerekli parametreleri seçin
   • Resmin üzerine tıklayın, sadece arka planın bir alanında
   • Seçilen görüntünün alanından memnunsanız Sil tuşuna veya Sil düğmesine basın.

   Ayrıntılarda daha fazla düzenleme gerektirmeyen basit bir görüntüyü düzenleyecekseniz bu seçenek idealdir . Şimdi kaliteli bir sonuç elde etmek istiyorsanız, Photoshop kullanımı konusunda daha fazla teknik bilgiye sahip olmanız ve kendinizi sabırla donatmanız gerekir.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin