Skip to content

Cihazımı veya Cep Telefonumu Sessiz ve İnternet Olmasa Bile Hızlı Bir Şekilde Nasıl Bulur veya Bulunur

Ağustos 26, 2022

Bazen en dikkatli kişi bile cep telefonunun yerini unutursa, kaybolursa ve sessiz ve internet bağlantısı olmadığı için bulamazsanız, bu yazıda size onu bulmanıza yardımcı olacak birkaç seçenek göstereceğiz.

Bu göründüğünden daha yaygın, hatta günde birkaç kez birçok kullanıcının başına geliyor, ancak bizi endişelendiren , cep telefonunun kapalıysa bulunabileceğini veya bulunabileceğini bilmek , bu bizi korkutur ve bizi korkutmaya başlar. onu kaybettiğinden beri yarım saat geçti.

Sessiz ve İnternet Olmasa Bile Cihazımı veya Cep Telefonumu Nasıl Bulur veya Bulunur

  Sessiz olsa bile cep telefonumu nasıl bulabilirim

  Android sistemiyle başlayacağız, bunun için Google hesap verilerine sahip olmak çok önemli , yoksa bir Google hesabı oluşturup cihaza bağlamanız gerekir, ardından bir masaüstü veya dizüstü bilgisayara gideceğiz. , amaç Explorer’da Google bölümünü başlatmaktır.

  Bu yapıldıktan sonra, “Google Hesabınızı Yönetin” e tıklayın ve sol tarafta “Güvenlik” seçeneğini göreceksiniz, girdiğinizde ” Cihazımı Bul ” seçeneği ile “Cihazlarınız” penceresini görebileceksiniz. , cep telefonunuzu seçtikten sonra 3 farklı işleve sahip bir Google arama paneli yüklemeye başlayacaktır.

  sessiz mobil cihaz

  Birincisi , tam da aradığımız seçenek olan SES OYNA , üzerine tıkladığınızda mobil cihazınız çalmaya başlayacak ve böylece sessizleşecek, aramalar için sahip olduğunuz melodi veya şarkı tam seste çalacaktır. , Çok kolay değil mi? Bu işlev çalınan cep telefonlarını bulmak için çok kullanışlıdır , ayrıca iki seçenek vardır, biri cep telefonundaki tüm bilgileri silmek ve diğeri engellemek için, ancak elbette tercihen sadece hırsızlık durumunda kullanılacaktır.

  İPhone cihazları için prosedür hemen hemen aynıdır, iPhone GPS etkinleştirildiğinde, resmi siteye iCloud hesabınızla girmelisiniz.Apple ID’niz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra, All Los on etiketli bir panel görüntülenecektir. üst Cihazlar ve kaybolan veya yanlış yerleştirilmiş olanı seçin.

  Sessizken bile ses çıkarması için sağ tarafta bulunan seçenekler menüsünü göstererek görebileceğiniz Ses Çal seçeneğine basmanız gerekir, önce hemen titreşmeye başlayacak ve daha sonra bize yardımcı olan mucizevi sesle titreşecektir. onu bulun.

  OKUMA  Windows 8, 8.1 veya 10'a Uyumlu Bir Antivirüs Nasıl Kurulur - En İyi Ücretsiz ve Yasal Lisanslı Antivirüsler

  Android veya iPhone mobil cihazınızı bulmanın bu yolları internet iledir, ancak bazen cihazımız aktif bir internet bağlantısı olmadan kaybolur.

  İnternet olmasa bile cihazımı veya cep telefonumu nasıl bulabilirim.

  İnternetsiz kaybolan bir cihazı bulmak için tabi ki daha önce cep telefonuna yüklenmiş bir APP kullanımına ihtiyacımız olacak, bu sefer Iphone sistemi ile başlayacağız , işlevini yerine getirdiği “ Bul ” uygulamasını kullanmanızı öneririz. Bluetooth.

  wifi bağlantısı olmayan cep telefonu

  Cep telefonunuzu zaten birkaç kez kaybettiyseniz, uzun süre kaybını tahmin edin, bu APP’yi kurun ve bakımını yapın, önce cihazınızı bulmak için ödünç alınmış veya bir akrabadan başka bir cep telefonu almalısınız, Bul uygulamasını açın ve seçeneği seçin ” Cihazlar ” Bluetooth üzerinden aramaya başlayacaktır.

  Aradığınız cep telefonunu gösterirken Ses çal düğmesine basın ve birkaç saniye içinde cihazınızın sessizde ve internet yokken bile çaldığını duyacaksınız.

  Android sistemine sahip olanlar için önerilen uygulama, daha önce de belirttiğimiz gibi, internetsiz bir cep telefonunu bulmak için APP’yi tahmin etmeli ve kurmalısınız, kurduktan sonra sadece APP’yi açmanız ve bir uygulama oluşturmanız yeterlidir. hesap, bir Google hesabı önerilir, yapılır Bu yalnızca GPS kullanımı için ilgili izinleri kabul etmeye devam eder.

  Cep telefonu kaybolduktan sonra , ücretsiz GPS ve Çağrı aracını gözlemleyebileceğiniz Wheresmydroid APP’nin resmi web sitesine girmeye devam ediyoruz; bu, etkinleştirildiğinde, kayıp cep telefonumuzun yerini bize sağlayacak sesi yayacaktır. .