Skip to content

Çözüm: ‘Hata 11 ve 12 Pokémon GO Joystick sahte GPS’ – Nasıl Kolayca Düzeltilir

Haziran 19, 2022

Pokémon franchise, başlangıcından bu yana, her yaştan izleyicinin hayal gücünü yakalayan ve onu geniş oyun yelpazesinden animasyon dizilerine kadar tüm zamanların en popüler ve başarılı eğlence serisi haline getiren kültürel bir fenomen olmuştur . 20 yıllık tarih.

Çözüm: ‘Hata 11 ve 12 Pokémon GO Joystick sahte GPS’ – Nasıl Kolayca Düzeltilir

Son zamanlardaki en başarılı oyunu olan Pokémon Go, franchise’ın nasıl bu kadar başarılı olmayı başardığını, her zaman yenilik yapmayı ve halka yeni özellikler sunmayı açıkça temsil ediyor, Pokémon Go, daha hızlı ilerlemek için promosyon kodlarını alabileceğiniz ve kullanabileceğiniz etkileşimli bir deneyim sunuyor. ve bu artırılmış gerçeklik video oyununda ekstra öğeler ekleyin.

Pokémon Go’nun başarısı sadece sunduğu deneyimle değil, aynı zamanda evden Pokémon’u oynayabileceğimiz ve yakalayabileceğimiz veya para harcamadan her türlü mekan ve maceranın tadını çıkarmak için dışarı çıkabileceğimiz alternatifler ile de belirlenebilir. veri, oyun bağlantısı ücretsiz olduğundan.

Niantic tarafından geliştirilen bu video oyunu, belirli durumlardaki sorunlara yabancı değil, herhangi bir işlemci veya GPS sorunu nedeniyle, birkaç kullanıcı oyunun yüklenmesinde takılıp kaldığından şikayet etti , PokéCoin satın alımları iyi çalışmıyor, sırt çantası kullanmanıza izin vermiyor . Farklı nedenlerle ortaya çıkabilecek çeşitli sorunlar vardır.

Bu umutsuzluğa kapılmak için bir neden değil, tüm bu sorunlar normal ve çözülmesi kolay, bugün bu makale ile size “Hata 11 ve 12 Pokémon GO Joystick sahte GPS” i nasıl kolayca çözeceğinizi öğreteceğiz.

  Hata 11 y 12 Pokémon GO

  Bu iki hata genellikle mobil cihazınızın GPS’inde bir arıza meydana geldiğinde meydana gelir . Hata 11, GPS’in devre dışı bırakılmasından veya uzak konumu nedeniyle sinyal olmayan bir yerde olmanızdan kaynaklanırken, 12 numaralı hata, oyunun herhangi bir nedenle engellendiği bir alanda olduğunuzda ortaya çıkar.

  OKUMA  Xiaomi Redmi açılmıyor, şarj olmuyor veya logoda kalıyorsa ne yapmalıyım? - Son çözüm

  Bu anlamda bu sorunları çözmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli ve kısa süre içerisinde tekrar sorunsuz bir şekilde oynamaya başlayacaksınız . Yapmanız gereken ilk şey, herhangi bir performans sorununu çözmek için mobil cihazınızın GPS’ini devre dışı bırakmak ve etkinleştirmek, aynısını uçak modunda yapmak ve son olarak bilgisayarı yeniden başlatmak, bu yöntemle oyun herhangi bir GPS sorunu olmadan çalışacaktır.

  Sorun devam ederse GPS, Wi-Fi, Bluetooth ve mobil ağlar aracılığıyla cihazınızın konumunu belirlemek için Yüksek Doğruluk Modunu açmayı deneyebilirsiniz. Etkinleştirmek için Ayarlar> Güvenlik ve konum> Konum> Google konum doğruluğu’na gitmeniz yeterlidir .

  Hata Joystick sahte GPS

  Oyun bize herhangi bir sorun çıkarmadan, evinizden hayali adresler üreten uygulama ile sessizce oynayabilmek için , GPS’i sanal olarak değiştirerek, GPS’i aldatmak için tasarlanmış bir uygulama olmanın yarattığı aksilikleri önlemek için aşağıdaki adımları izlemelisiniz. .

  Bu sorunu önlemek için, Joystick Fake GPS uygulamasını açmamız ve Pokémon Go uygulamasını gizlemek için Özel Mod seçeneğini bulmamız , ardından yeni bir kopya oluşturmayı seçip yeni bir ad vermemiz gerekiyor, tamamlanması bir dakika sürecek ve tamamlandıktan sonra kurulum için açılacaktır.

  Şimdi Joystick Fake GPS uygulamasını kaldırın ve oluşturduğunuz uygulamanın kopyasını bir sistem uygulamasına dönüştürün , bunu Link2SD uygulamasıyla birkaç saniye içinde yapabilirsiniz. Bir sistem uygulamasına dönüştürüldükten sonra sizden uygulamayı yeniden başlatmanızı isteyecektir.

  Bitirmek için, uygulamayı yapılandırmanız, açmanız ve GPS’i aldatma seçeneklerini belirlemek için ayarları seçmeniz yeterlidir . Bu işlevlerin etkinleşmesi için mobil cihazınızı yeniden başlatmanız gerekir ve sorunsuz bir şekilde oynamaya hazır hale gelirsiniz.

  Bu yöntemin işe yaramaması durumunda, nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız , telefonunuzu manuel olarak veya KingRoot gibi bir uygulama ile rootlamanız gerekebilir. Bu işlemi yaptıktan sonra, yukarıdaki adımları tekrarlayın ve tamamlandıktan sonra kök işlemini tersine çevirmek için SuperSU uygulamasını kullanın.

  OKUMA  Evdeki Cep Telefonumda veya Bilgisayarımda Aldığım WiFi Sinyalini Nasıl Artırır ve İyileştiririm - Daha İleriye Gidin