Diğer kişinin Hangouts'ta bir mesajı okuyup okumadığını nasıl anlarım?

Temmuz 17, 2021

Tüm sosyal ağlar, kullanıcılarının gerçek zamanlı ve gerçek bir başarı ile iletişim kurmasını sağlama işlevini yerine getirir; ancak uygulamalar aynı amacı karşılasa da temaları da platformunkinden farklı olabilir. Bu nedenle, birisinin mesajlarınızı görüntüleyip görüntülemediğini veya mesajınızı Google Hangouts platformunda daha önce görüp görmediğini veya tam tersine, söz konusu mesajı onlar görmeden önce Hangouts'ta silebileceğinizi size göstereceğim.

Diğer kişinin Hangouts'ta bir mesajı okuyup okumadığını nasıl bilebilirim?

İnsanlar çok etkilenir ve sosyal ağların belirli işlevlerini nasıl yapacaklarını bilmeleri zordur, uygulamanın geçmişi, gönderilen mesajların yeri olabilir, mesajımızı kimin okuduğunu görün. Ve bu nedenle, mesajlarınızı hangi arkadaşınızın okuduğunu veya tam tersine sizi Hangouts'ta engelleyip engellemediğini nasıl öğreneceğinizi size açıklayacağım .

dizin ()

 1. Hangouts mesajlaşma nasıl çalışır?
 2. Diğer kişi Hangouts'ta mesajı gördü mü?
Dizin

  Hangouts mesajlaşma nasıl çalışır?

  Bu, bugün Google Hangouts olarak bildiğimiz önemli şirket olma noktasına çok iyi tırmanmış tanınmış bir markadır , bu ilk kez 2003 yılında tanıtılmıştır, bunun Android şirketi ile çağdaş olduğunu belirtmek gerekir, siz teknoloji pazarına aynı gün bıraktıklarını sevdiler. Ayrıca, sızıntılardan ciddi şekilde etkilenmiştir.

  Bu şirket daha önce bu isimle anılmadığı için söylenir; ancak adı gün yüzüne çıktıkça, bugün bildiğimiz Hangouts olarak değiştirdiler; bu göze çarpıyor ve bugün onun kullanıcısı olan birçok insanı kendine çekiyor .

  Ama çoğu gibi insanlar ne grup mesaj gönderme onların inanılmaz yoludur bu varlık gönderilenle sonra çok kısa bir süre içinde viral gitmek veya muktedir bilinmektedir grup görüntülü görüşme yapmak değişim profil fotoğrafı , vb ... işletim Bu Uygulama tarafından kullanılan sistem , farklı çalışması nedeniyle diğer sosyal ağlarla aynıdır.

  Bunun işlevi genellikle işletim sisteminizde kullanımı çok kolaydır; ancak bu uygulamanın hala sosyal ağların en üst sıralarında yer alan ana platformlardan biri olmasına izin veren birkaç hilesi var, aynı işlemi yapmasına rağmen alma ve kabul etme şeklinin farklı olduğu söylenebilir. diğer uygulamalar.

  Bunun çok dinamik ve verimli bir şekilde çalıştığı söylenebilir z, mesaj alıp göndermekten sorumludur; aynı zamanda, diğerlerinin yanı sıra, grup mesajlarımızı gören mesaj geçmişi gibi bir dizi seçeneğe sahiptir.

  OKUMA  Call Of Duty Mobile Oynarken Pil Tüketimi Nasıl Maksimuma Çıkarılır veya Azaltılır

  Ancak mesajlarınızı kimin görüntülediğini görmek söz konusu olduğunda, bu genellikle kullanıcılar için biraz kafa karıştırıcıdır ve biraz sıkıcı ve can sıkıcı olabilir. Bu nedenle, size bu prosedürü gerçekleştirmenin çok kolay bir yolunu göstereceğim.

  Diğer kişi Hangouts'ta mesajı gördü mü?

  Bu soru, bunu bilmek isteyen birçok kişi tarafından soruldu; ama bunların çoğu cevabı bulamıyor; bunun cevabını çok basit ve kolay bir yolla bulacağından daha sakin , sadece dikkat et ki bu adımı olması gerektiği gibi yap.

  Aslında bu, bilmek istediğiniz kişinin mesajlarınızı alıp almadığını ve görüp görmediğini belirlemek için oldu, tam tersine, birkaç dakika içinde öğreneceksiniz ve bunu dijital platformların profesyoneli gibi yapabilirsiniz , harika Hangouts uygulamasında bunu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz .

  Uygulamaya mobil veya başka bir cihaz türü ile giriş yapmalısınız; ancak hızlı işlem yapılması önerilir, bu yapacağımız işlemi hızlandırmak içindir. Daha sonra kişiyi aramalısınız, yani sohbet sohbetini aramalısınız , bu yerine getirilmelidir. Çünkü bu, gönderdiğimiz mesajı aramak içindir.

  Sohbet sırasında, en basit ve son adımı atmaya geçmeliyiz, bunun için sadece onu takip etmemiz gerekecek, aşağıda göreceğimiz gibi: eğer mesaj kişinin logosuna sahipse, bunun nedeni zaten görülmüş olmasıdır. ve bazı numaraları varsa , gönderildiği için; ama görmemiştir .

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin