DirecTV Hatası 771 Nasıl Onarılır - Uydu Sinyali Bulun

Ocak 10, 2022

DirecTV uydu sinyalinin 771 hatasına çözüm bulmanın zamanı geldi , çünkü bu serviste çok sık görülen bir sorun, televizyonu açın ve DirecTV'nin 771 hatasını bulun.

DirecTV Hatası 771 Nasıl Onarılır - Uydu Sinyali Bulun

Şirketin web sitesi aracılığıyla DirecTV uydu sinyali aboneliğini iptal etmek zorunda değilsiniz , çünkü aşağıda adım adım hatayı veya hatayı evden çözebilmeniz için açıklayacağız, ancak önce nedenini açıklayacağız. DirecTV, sinyaldeki hataları ve bunun DirecTV uydusunun 771 hatası olduğunu gösteriyor .

  Dizin

   DirecTV'de neden sinyal hataları var?

   DirecTV'nin uydu üzerinden televizyon sinyali sağlamaktan sorumlu bir şirket olduğunu belirtmek önemlidir . Yani televizyon kanallarının keyfini çıkarabilmek için bir uydu antenine ve bir dekodere sahip olmak gerekir .

   Bu nedenle, DirecTV sinyal hataları veriyorsa, nedeni şu üç nedenden biridir: sunucu ile bekleyen bir borcunuz olması, dekoderden antene giden kablo bağlantısında sorun olması veya havanın çok bulutlu olması ve sinyal doğru alınamaz.

   DirecTV Uydu Hatası 771 Nedir?

   HBO'yu Smart TV'de bir uygulama veya DirecTV aracılığıyla izleyebileceğinizi biliyoruz , ancak evde HBO'da bir film izliyorsanız ve birdenbire ekranda 771 hatası görünüyorsa , cevap çok kolaydır.

   DirecTV uydusunun 771 hatası, anteninizin bir tür sorun nedeniyle uydu sinyalini almadığı veya kod çözücünüzün DirecTV antenine iyi bağlanmadığı anlamına gelir, ancak 771 hatası yalnızca bununla ilgili herhangi bir sorunda yatmaktadır. o anda sinyal alımı ile.

   DirecTV 771 hatasını düzeltme ve uydu sinyalini bulma adımları

   DirecTV 771 hatasını çözmek için, antene ve kod çözücüye ilk kez yapılan kuruluma çok benzer bir işlemi takip edebilmek gerekir, ancak bu iyidir, çünkü şu anlama gelir: Aynı şekilde telefonda bağlantısı kesilen bir WiFi'ye bir çözüm bulabilirsin , evde DirecTV hatası 771'e bir çözüm bulabilirsin .

   OKUMA  Hızlı ve Kolay Birinden Instagram Hikayesi Nasıl Gizlenir veya Engellenir

   DirecTV hatası 771'in çözümünü bulmak için inceleme sürecine başlamadan önce, hesabınızda borç bakiyesi olmadığından emin olmanız gerekir , çünkü hesabın ödenmemiş borcu olduğunda birçok kez ekranda 771 hatası görünür.

   Herhangi bir borç ibraz etmiyorsanız, arızayı çözmek için atmanız gereken adımlar aşağıda açıklayacağımız adımlar olduğu anlamına gelir.

   Birinci adım: kablo, anten ve kod çözücü arasındaki bağlantıyı doğrulayın

   Yapılması gereken ilk şey arka tarafta uydu yazdığı dekodere bağlı olan kablonun bağlantısının kesilmediğini ve ardından aynı kablonun anten girişine doğru şekilde bağlandığını doğrulamaktır.

   İkinci adım: dekoderi sıfırlayın

   Yapmanız gereken ikinci şey , kod çözücüde görünen kırmızı düğmeyi aramaktır, sıfırla yazan düğmedir, on saniye boyunca veya DirecTV logosu TV ekranında görünene kadar kademeli olarak yüklenir.

   Üçüncü adım: seçenekleri yapılandırın

   Bu adım için başka birinin yardımına sahip olmanız gerekir, çünkü DirecTV logosunun yükü %100'e ulaştığında, kayıt seçeneklerini tekrar seçmekle sorumlu olacaksınız , yani ülkenizi ve şehrinizi bulacaksınız. Böylece sinyal izleme.

   Siz bu konfigürasyonu yaparken, diğer kişi sinyal alıcısı yüzdeyi yeşil olarak işaretleyene kadar anteni hareket ettirmekle sorumlu olacaktır, alıcı yeşile ulaştığında anteni hareketsiz bırakın, devam etmek için tıklayın ve DirecTV sinyalinin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin