Discord Nitro nedir ve nasıl çalışır? Onu kiralamanın maliyeti nedir ve ne gibi faydaları vardır?

Ekim 18, 2021

Discord, uzun mesafelerde birbirine bağlı video oyunları oynayan kişilerin birlikte oyun oynarken anında ve verimli bir sesli iletişim sistemine sahip olmalarını sağlayan sesli iletişim platformudur .

Bu yüzden bu platform böyle bir heyecan yaşıyor, çünkü bir platformun kendisinden bahsetmiyoruz, zaten her zaman ses bir arada yaşamak için bağlanan insanlara dayalı bir sosyal ağ değilse , platformun kendisi Ücretsizdir, ancak Birazdan bahsedeceğim bazı avantajlara sahip olmak için premium sürümlerinden biri için ödeme yapabilirsiniz, ancak daha önce.

  Dizin

   Neden Discord'u kullanmalısınız?

   Discord, oradaki tek sesli iletişim platformu değil, başkaları da var, ancak daha düşük verimlilikleri nedeniyle veya bunlardan birinde bir sunucuya sahip olmanın ücretsiz olmaması nedeniyle daha az popülerler .

   Örneğin, geçimsizlik en önemli rakibi olan Team Speak 3, olduğu kendi resmi web sitesinde mevcuttur , Mac, Linux ve Windows için, ancak bu platformla sorunu hizmetlerini ücretsiz sunucular vardır, ödenmiş olmasıdır fakat bunlar için yüksek talep çoğu kez doygunluğa düşer ve düşer, aciliyet olan sesli iletişimin amacını mahvederler.

   Diğer programların diğer sunucuları, iletişim sırasında tutarsızlıklara neden olan ve onları verimsiz kılan çok düşük bir ortalama hıza sahip olma özelliğine sahiptir , bu yüzden Discord tüm bu çakışmaları çözerek mükemmel bir sesli iletişim programı haline geldi.

   Discord'un rekabetten farkları nelerdir?

   Discord rekabetten çok farklı ve az önce de söylediğim gibi, kimse peşini bırakmaz, sadece telegramda sesli sohbet yapmayı düşünmekle özel bir Discord sunucusu kullanmayı düşünmek son derece farklı şeylerdir.

   Birinde geçicilik size karşı, yani bir sona erme süresi ve bir zaman sınırı varken, diğeri kalıcıdır ve her ikisi de ücretsiz olmasına ve kısmen kullanıcının o anda kullandığı internetin kalitesine bağlı olmasına rağmen. Böylece sesli iletişim doğru olur.

   Discord, Telegram'dan ve sesli iletişimi çoğaltmak isteyen diğer ücretsiz veya ücretli platformlardan bin kat daha iyi çalışır.

   OKUMA  Adım Adım Google Asistan'ın Sesi Nasıl Artırılır veya Artırılır

   İşte tam da bu nedenle Discord, platformunu kullanarak başka hiçbir şekilde sahip olamayacağınız bazı avantajlar elde etmeniz için sistemin 2 yeni sürümünü piyasaya sürmeye karar verdi ve bunlar Discord'un tek gelir kaynağıdır , çünkü bilgileriniz ve kullanıcı verileri özeldir ve bunlarla kesinlikle hiçbir şey yapmaz.

   Discord Nitro nedir?

   Discord Nitro , platformun şu anda size sunduğu ve normal bir kullanıcıda sahip olamayacağınız bir dizi benzersiz özel özelliğe erişebileceğiniz ücretli sürümlerden biridir, bunların arasında:

   Avatar olarak bir GIF kullanın

   Discord hareketsiz görüntülerine elveda deyin, artık hareketli bir GIF yapılandırabilirsiniz, böylece görüntünüz tüm gün hareket eder ve Discord iş arkadaşlarınız arasında bir sansasyon ve heyecan yaratır.

   Etiketinizi seçin

   Discord, tüm kullanıcılarına tamamen rastgele bir etiket atar , ancak bu Discord Nitro ile kişiselleştirilebilir, istediğiniz 4 basamak arasından seçim yapın ve farklı ve benzersiz olmanın keyfini çıkarın .

   Yüksek kaliteli videolar

   Discord'dayken ekranınızı paylaşabilirsiniz ve Discord Nitro modunda premium olmayı seçerseniz, ayda yalnızca 9,99'a rahatsızlık duymadan ekranınızı 1080'ye aktarabilme olanağına sahip olacaksınız.

   Emojis globlales

   Discord'u kullandığımızda genellikle emojileri kopyalayıp yapıştıramıyoruz. Buna elveda deyin çünkü premium paketinizin kilidini açarak , herhangi bir sunucuda özgürce kullanmak için bunlara tamamen erişebileceksiniz .

   Şüphesiz, Discord, Twitch veya Facebook Gaming'de yayın yapan oyuncular için en iyi sosyal ağlardan biri haline geliyor veya bunu doğrudan Discord üzerinden sadece arkadaşları ve akrabaları için yapabilirler.

   Discord'u indirin veya çevrimiçi kullanın ve kesinlikle oyun hayatınızı kolaylaştıracak tüm bu avantajlardan yararlanın .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin