Skip to content

‘Dream League Soccer Kendi Kendine Kapanır’ Sorununu Kolayca Düzeltme

Şubat 17, 2021

Bu sorunun, bazı hilelerle genişletmemiz gereken doymuş RAM belleğine sahip olması veya mobil cihazınızın dahili arızaları nedeniyle ortaya çıkmasının önemli sayıda nedeni vardır ; Bu sorun tüm işletim sistemlerinde ortaya çıkar, bu nedenle hem Android hem de iOS’ta bu benzersizliği bulabiliriz. Burada Dream League Soccer uygulamasını kendi kendine kapandığında onarmak için size birden fazla çözüm göstereceğiz .

‘Dream League Soccer Kendi Kendine Kapanır’ Sorununu Kolayca Düzeltme

Bu sorun elbette sadece bu uygulamayı etkilemiyor, aynı zamanda büyük çoğunluk için de sorunlara neden oluyor, bu yüzden bizim için uygun olan birkaç yöntemi denememiz gerekecek.

Ve mümkün olan en az miktarda riskle, çünkü sorunumuzun bir virüs olması ve etkinliklerinin riskli olmasına rağmen yöntemler denediğimizde, yapacağımız tek şey, mecazi anlamda, cep telefonumuzda onarılamaz bir delik oluşturmaktır, bu yüzden bunun bir virüs olmadığından emin olun, kendimize iyi bakın ve bu virüsleri Huawei , Samsung , Xiaomi veya başka bir mobil markada ortadan kaldırın .

Şimdi, harici bir yöntemi, yani bir APK’yi seçmek istiyorsanız; en tavsiye edilen şey, cep telefonumuza kötü amaçlı yazılım bulaşmasını önlemek için bu prosedürü bilgisayarımızdan yapmaktır . Bilgisayarımızda, çoğunlukla harici uygulamalarda gizlenen Truva atlarını algılayan bir antivirüs olması önerilir, hatta bir virüsü PC’den CMD ile ortadan kaldırabiliriz.

Ancak bu sorunların üstesinden gelmek için herhangi bir çözüm veya prosedürle devam etmeden önce, önce Dream League Soccer gibi bir oyunun neden kurtarılmaya değer olduğunu bilmeliyiz, hadi kısa bir girişle konuyu inceleyelim.

Android ve iOS için Dream League Soccer nedir?

First Touch Games tarafından Android, iOS ve Windows Phone platformları için geliştirilen ve yayınlanan bir futbol oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi hayallerinizdeki futbol takımını oluşturmanıza olanak tanıyor, sizi rastgele özelliklerle kaptan olacak bir oyuncu ile başlatacaklar, ayrıca oyun tesislerini yani stadyumu değiştirebileceğinizi de ekliyor odalar vb.

OKUMA  VR Gözlükleri Samsung J7 Prime'a Kolayca Takma

Bize oyuncularımızı sıfırdan yaratma, kıyafetlerini ve hatta isimlerini değiştirme seçeneği verecekler, ilk ismin Dream FC olacağı unutulmamalıdır, ancak hoş bulmazsanız, o zaman futbol için bir isim oluşturun. hayallerinizin takımı.

Şampiyonada veya dostluk etkinliklerinde oynayabileceksiniz. Oyun konfigürasyonunda sekiz bölüm var, akademik bölümle başlayacaksınız, efsanevi bölüme ilerlemeyi hedefliyorsunuz.

Bu oyunun 2016 sürümünden itibaren, takımınızı sıfırdan değiştirebilmek için FIFPro lisansına sahip karakterlerle oynayabileceğiz . Bu oyun o kadar şekillendirilebilir ki, menajerimizi baştan futbol takımımızdaki başka bir karaktermiş gibi yaratabiliriz.

Artık ne için uğraştığımızı bildiğimize göre, bu sorunun çözümlerine geçelim.

‘Dream League Soccer kendi kendine kapanıyor’ çözümü

Önce oyunumuzu yeniden kurmayı deneyelim.

Şimdi ikincisi işe yaramazsa, daha riskli bir yöntem deneyebiliriz; ancak büyük olasılıkla size olumlu sonuçlar verecektir. Oyunun kurulumuna bir APK üzerinden devam edelim .

Bu prosedüre geçmeden önce, bir virüsün bizi indirebileceğini, bu nedenle veya daha iyisi APK’yi bilgisayarımızdan indirmek olacağını unutmamalıyız.

Yapmamız gereken ilk şey Dream League Soccer APK’sini bilgisayarımızdan indirip ardından cep telefonuna aktarmak. APK’yi bulması kolay bir klasöre taşımanızı tavsiye ederim .

Bu yapıldıktan sonra, tek yapmamız gereken klasörü cep telefonumuzda bulmak ve kuruluma devam etmek. Bunu bitirdikten sonra, ana menümüzde uygulama simgesini aramalı ve denemeliyiz. Bu uygulama farklı bir kaynaktan geldiğinden en güvenli şey sonuçlardır. Bilinmeyen Kaynaklar özelliğini etkinleştirdiğinizden emin olun .