En İyi Ücretli veya Ücretsiz E-posta Sağlayıcıları veya Sunucuları nelerdir?

Nisan 27, 2022

Zaman içerisinde teknoloji sürekli olarak değişmektedir. Yavaş yavaş, daha önce analog olarak yapılanların artık dijital dünyanın bir parçası olduğunu görüyoruz. Yani bu, dünyaya fayda sağlayan değişikliklerle ilgili. Bunun bir örneği ücretsiz ve ücretli e-posta hizmetleridir.

Bu hizmet türü sayesinde, bir e-posta oluşturucu aracılığıyla kalıcı e-posta hesaplarından geçici e-postalara kadar oluşturabiliriz. Gmail'in dünyadaki en iyi veya belki de en çok kullanılan hizmet olduğu doğru olsa da, var olan tek hizmet değildir. Bu nedenle, şu anda var olan en iyi seçeneklerden bazılarından bahsedeceğiz .

En İyi Ücretli veya Ücretsiz E-posta Sağlayıcıları veya Sunucuları nelerdir?

  Dizin

   E-posta hizmetindeki en iyi sağlayıcıların başında

   posta kuşu

   Önerimize şu anda pazarda büyüyen e-posta hizmetlerinden biriyle başlıyoruz. Aslında, o kadar popülerlik kazandı ki, dünya çapındaki farklı medya onu var olan en iyi elektrikli posta hizmeti olarak katalogladı.

   Ve gerçek daha azı için değil. Kullanımı çok kolay, yeni kullanıcılar için sezgisel bir arayüze sahip ve ayrıca Windows, Linux ve Mac işletim sistemleri ile uyumludur.İşlevleri arasında e-posta yapma imkanının olduğu söylenebilir. imza, tıpkı Gmail'de yapıldığı gibi.

   Öte yandan bu hizmetin biri ücretli diğeri ücretsiz olmak üzere iki yöntemi olduğunu da belirtmeliyiz. Ücretsiz sürüm söz konusu olduğunda, bu hizmetin sunduğu tüm araçlara sahip olmadığını bilmelisiniz. Bu yüzden çok fazla seçenek beklemeyin, çünkü size sadece gerekli olanı sağlar.

   Tutanota

   Güvenli ve güvenilir bir e-posta hizmeti arayanlardan biriyseniz, TutaNota şu anda ihtiyacınız olan seçenek. Google gibi servisler insanları e-postaları üzerinden aramanızı ve bulmanızı sağlarken , bu alternatifin bu konuda daha güvenli olduğu ortaya çıkıyor.

   Başka bir deyişle, tüm kullanıcılara, herkesin aradığı mahremiyet ve güvenliğe sahip olmalarını sağlayacak bir hizmet garanti edilir. Doğruyu söylemek gerekirse, bu tarz bir hizmet sunmayı başaran çok az platform var. TutaNota ile güvenliğin neden bu kadar dikkat çekici olduğunu merak ediyorsanız, bunun nedeni sürekli hacker saldırılarıdır .

   Elbette arayüzün yeni ve inanılmaz bir şey olmasını beklemeyin çünkü böyle olmayacak. Tutanota'nın ortamı oldukça basittir, ancak aynı zamanda işlevseldir. Basit, işlevsel ve çekici arasında mükemmel bir şekilde dengelenmiştir.

   OKUMA  WhatsApp'ta Yazma, Çevrimiçi ve Son Kez Ne Anlama Geliyor?

   Zoho Postası

   Depolamadan bahsetmişken, bu platform ücretsiz olarak sessizce çalışmanız için yeterli alana sahiptir. Bunun, oldukça yüksek bir kapasiteye sahip olmanızı sağlayan ücretli bir sürümü vardır.

   Ve arayüz söz konusu olduğunda, göze çok dostane ve etkileşim ve anlayış düzeyinde oldukça iyi. Kişisel ve ticari hesaplara sahip olma olasılığınız olduğunu belirtmekte fayda var .

   Özel bir e-posta sağlayıcısı var mı?

   Özel e-posta servislerini kastediyorsanız , yalnızca Apple'ın bir parçası olan kullanıcılara destek sağlamaya yönelik bir tane var. Dünya çapında iCloud olarak bilinir. Daha önceki makalelerde veya Apple mobil cihazlarla ilgili konularda mutlaka görmüşsünüzdür.

   Bu nedenle, bu genellikle bir cep telefonundan kullanılan hizmetlerden biridir. Genellikle verileri, kişisel bilgileri ve diğerlerini depolamak için kullanılır. Ancak hepsinden önemlisi, yedek kopyalar oluşturmak ve daha sonra fiziksel depolama alanında yer kaplamadan bunlara erişmek için yaygın olarak kullanılır.

   Öte yandan, size en iyi e-posta sağlayıcıları veya sunucuları ile ilgili olarak bu alternatif için iki sürüm olduğunu söylemeliyiz: İlk sürüm, kullanıcılar tarafından en çok kullanılan ve en çok değer verilen mobil sürümdür .

   Öte yandan, bir web sürümü de var . Bu pek çok kişinin hoşuna gitmese de ve bu sürümle etkileşim hakkında çok iyi fikirlere sahip değil.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin