Skip to content

En İyi Uygulamalarla Twitter’da Beni Takip Etmeyenleri veya Takip Etmeyenleri Nasıl Öğrenirim veya Öğrenirim

Temmuz 31, 2021

Sosyal ağlar, başlangıcından bu yana, kullanıcıları arasında etkileşimi teşvik ederek, yeni insanlarla tanışmalarına, yorum yapmalarına ve tanışmalarına olanak sağladı. Esas olarak ikincisi, insanları yeni bir dostluk yaratmak için tanımadıkları başkalarını “takip etmeye” yönlendiren şeydir. Bu hem Instagram’da hem de Twitter’da olur.

En İyi Uygulamalarla Twitter’da Beni Takip Etmeyenleri veya Takip Etmeyenleri Nasıl Öğrenirim veya Öğrenirim

Bu gönderide, Twitter’da sizi takip etmeyen veya sizi takip etmeyenleri nasıl tanıyacağınızı veya bulacağınızı öğreteceğiz . Bunu, Crowdfire gibi sosyal ağları yönetmek için en iyi uygulamalardan birini kullanarak yapacağız. Ayrıca, daha güvenilir takipçiler elde edebilmeniz için size bazı ipuçları vereceğiz.

  Twitter’da beni takip etmeyi bırakan veya takip etmeyenleri nasıl anlarım?

  Sosyal ağlarımız hakkında bize birçok bilgi verebilecek bir uygulama var. Bu Crowdfire ve içinde bizi kimin takip ettiğini, ancak bizim takip etmediğimizi ve son zamanlarda kimin takip etmemize izin verdiğini bilebileceğiz . Ayrıca en önemlisi bizim takip ettiğimiz ama bizi takip etmeyen kişiler. Bunu bilmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

  • Biz indirecektir “Crowdfire” sadece arama motoru yazarak Google Play Store’dan. Ardından sistemin indirip kurmasına izin veriyoruz.
  • Uygulama yüklendikten sonra “Twitter ile Bağlan” seçeneğine tıklayarak Twitter hesabımıza giriş yapacağız .
  • Uygulama, tarayıcı aracılığıyla Twitter kullanıcı adımızı ve şifremizi girmemizi isteyecektir. Bunu yapıyoruz ve “Giriş” e tıklıyoruz .
  • Crowdfire’a giriş yaptıktan sonra, “Yönet” sekmesine gideceğiz ve üzerine tıklayacağız.
  • Orada, Crowdfire’ın hesabımız hakkında bilmemiz için bize sunduğu tüm seçenekleri bulacağız: Takipçi, hayran, yakın zamanda sizi takip etmeyi bırakmış takipçiler, son takipçiler ve takip ettiğiniz aktif olmayan kullanıcılar yok.

  • Takip ettiğimiz ancak bizi takip etmeyen tüm Twitter hesaplarını bilmek için “Takipçi yok” seçeneğine tıklamamız gerekecek .
  • İçinde bizi takip etmeyen tüm hesapları bulacağız ve onları doğrudan uygulamadan takip etmeyi bırakabiliriz. Ve hazır!
  OKUMA  Silinen YouTube Hesabımı veya Kanalımı Nasıl Kurtarırım - Adım Adım

  Bir sonraki şey, takip ettiğimiz ancak bizi takip etmeyen tüm kullanıcıları görmek , böylece hangilerini takip etmeyi bırakacağımızı düşünebiliriz. Bunun için sadece hesabın yanında görünen yasak ikonuna tıklamamız yeterli olacaktır.

  Crowdfire ile başka hangi bilgileri alabilirim?

  Daha önce de belirtildiği gibi, Crowdfire’da hesabımız ve içindeki kullanıcılar hakkında daha fazla ayrıntıya sahip olabiliriz. Bizi takip etmeyeni takip ettiğimizi bildiğimiz gibi, bizi takip edeni de bilebiliriz ama biz onları takip etmeyiz . Bu şekilde, tweetleri okurken zaman çizelgemizi artırmak için onları takip edip etmemeyi düşünebiliriz.

  Öte yandan, yakın zamanda bizi takip etmeyi bırakanlar da olabilir, böylece bunun neden olduğunu öğrenmeye çalışırız. Ayrıca, hangi hesapları takip ettiğimizi, aktif olmayan ve onları ne kadar süreyle takip etmeyi bırakacağımızı bilebileceğiz. Crowdfire’ın sahip olduğu bu araçlar, Twitter hesabımızı temizlemek için oldukça kullanışlıdır.

  Twitter’da nasıl daha fazla takipçi kazanabilirim?

  Twitter’ın ilk zamanlarında iki kullanıcının birbirini takip etmesini sağlayan “Geri Takip” denen bir şey vardı. Bu zamanla kaybedildi çünkü şu anda insanlar sadece uğruna başkalarını takip etmiyor.

  Günümüzde yayınlanan içeriğin kalitesi ve sıklığı daha fazla dikkate alınmaktadır . Twitter, yazıları yayınlamak için tasarlanmış bir sosyal ağ olmasına rağmen, takipçilerinizle daha fazla etkileşim kurabilmeniz için fotoğraf ve video eklemek önemli bir parçadır. Fotoğrafları ve görüntüleri yayınlamanın iyi bir yolu , herkesin onları mümkün olan en iyi kalitede görebilmesi için doğru ölçümleri yerleştirmektir .

  Öte yandan, daha önceden tanıdığınız kişilerin hesaplarını takip ettiğiniz düşünülürse, sizi geri takip edenlerin oranı yüksek . Bu durumda Twitter’da insanları arayabilir ve bulabilirsiniz, böylece onları takip edersiniz ve onlar da sizi takip eder.

  Aynı şekilde, bir işletme hesabınız varsa, iyi içeriğe sahip tanıtılan tweet’leri kullanmak birçok takipçi çekebilir. Twitter’ın sunduğu istatistikler, ne tür takipçiler alabileceğinizi daha iyi anlamanız için çok yardımcı oluyor.

  OKUMA  Pinterest Resimleri Mobil veya PC'den Nasıl İndirilir ve Kolayca Kaydedilir

  Umarım tüm bu bilgiler size çok yardımcı olmuştur, paylaşmayı unutmayın, nasıl yapılacağını öğrenmek için bir dahaki sefere görüşürüz .