En Yaygın Psiphon Sorunlarını Adım Adım Çözme

Nisan 20, 2021

Bazen uygulamalar çok yavaş oluyor veya çöküyor, ancak burada düzenli olarak meydana gelen Psiphon sorunlarını kolayca çözmenize yardımcı olacağız , ancak en normal şey bazı zamanlarda diğerlerinden daha yavaş olmasıdır.

En Yaygın Psiphon Sorunları ve Çözümleri

Bu yenilikçi uygulama, sansürlü sayfalara girmemizi sağlar. Böylece içerik filtrelerinin üstesinden gelebiliriz. Esas olarak sosyal ağlarda çalışır ve temel amacı düğümlerden kaçınmaktır, böylece nüfus sayımı yetkililerinin bunları tespit etmesini zorlaştırır. Psiphon'u PC'de kurmak son derece basittir .

Dizin

  Psiphon Sorunları - Çözümler

  En yaygın olanı, sayfanın yoğun saatlerde çökmesi ve geceleri daha hızlı olmasıdır. Bunun yanı sıra, diğer yaygın sorun, mobil verilerin etkinleştirilmemesi veya yeterli sinyale sahip olmamasıdır . Her şeyden önce bunu doğrulamalıyız.

  Bağlanmazsa veya çalışmayı durdurursa ne olur?

  Bu sorunlar hiç de karmaşık değil, her çözüm bir öncekinden daha basit ve temel olarak iyi mobil veriye ve mümkünse geniş bant bağlantısına sahip olmayı düşünmeliyiz .

  "Proxy sunucusu bağlantıları reddediyor." Bu çok yaygın bir hatadır, bunu çözmek için proxy'nin, anonim olarak gezinmek için sunucunun bariyer bağlantımıza aracılık etmesi nedeniyle olduğunu bilmeliyiz .

  Bu vekil, istikrarsızlık ve işlev türü nedeniyle çok düşüyor. Regedit'i çalıştırmak için Windows kayıt defteri ayarlarını açmalıyız ve orada "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwarePoliciesMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Ayarları" na gitmeliyiz.

  Sonra "İnternet Ayarı" seçeneğinde sağ tuşa basmalı ve izinleri seçmeliyiz.

  Kayıt defteri anahtarını değiştirmek için kullanıcımızı arar ve "Tam denetim" seçeneğini işaretleriz.

  Diğer bir çok yaygın başarısızlık ise, ağ ayarlarını doğrudan işletim sistemine girmemiz ve böylece menü ayarlarına erişmemiz ve proxy seçeneklerini görmemiz gereken tarayıcının proxy ayarlarında olmasıdır.

  Tüm bunları Firefox dışında herhangi bir tarayıcıdan yapabilirsiniz, çünkü doğrudan sayfa ayarlarına gitmeniz gerekir .

  OKUMA  WhatsApp'tan Engellenen Bir Kişi Sonsuza Kadar Silinir?

  Psiphon sorunlarına çözümler

  Bağlantı sorunlarını çözmek için yeniden kurmamız gereken başka bir hata şekli, ancak kullanılan tarayıcıdan büyük ölçüde farklılık gösterecektir:

  Google Chrome ile, adres çubuğuna aşağıdaki "chrome: // settings /? Search = resto" ifadesini yerleştirmeli ve bu nedenle, tarayıcının varsayılan veya orijinal yapılandırmasını geri yüklememize ve böylece tüm verilerinizi silmemize olanak tanıyan seçeneği aramalıyız.

  Aynı çalışmalar Firefox veya Microsoft Kenar tarayıcıları . Tüm tarayıcı verilerini silmeliyiz ve ayrıca etkin kalması için proxy yapılandırması kaldırılmalıdır.

  Proxy bağlantıları reddettiğinde hataları düzeltmenin başka bir yolu ve bunun için Güvenli Modu denemeliyiz. O zaman bilgisayarı Güvenli Modda ağ işlevleriyle yeniden başlatmanız ve ayrıca İnternet bağlantısının çalışıp çalışmadığını kontrol etmeniz gerekir.

  Bu değişmezse, suçlunun ağ trafiğini izledikleri için antivirüs veya Güvenlik Duvarı gibi başka bir şey olduğunu düşünmeliyiz ve bu, tarayıcılarımızın ağımızla çalışmasına izin vermez.

  Bu nedenle, güvenlik paketinin konfigürasyon panelini açmalı ve internet bilgi trafiğini engelleyecek hiçbir şey olmadığını kontrol etmeliyiz. Bu eylemin yapılandırmasının kaldırıldığından ve devre dışı bırakıldığından emin olmalıyız.

  Bir diğer çok yaygın sorun da uygulamanın internet ile olan bağlantısının kesilmesi, bu onu bir hile ile yapılandırdığımızda oluyor ve kararlı değil. Tüketim sınırı olmayan ana bilgisayar, numara, yük ve işlevselliği arayabilirsiniz .

  İşleyici yapılandırmalarının doğru olup olmadığını kontrol etmeliyiz ve tüm bunlar bazı noktalardaki veya işaretlerdeki bir hatadan veya yanlış yazılmış kelimeden kaynaklanmaktadır.

  Daha eski sürümler başarısız olabilir. Tüm cihazlarınızda Psiphon'u Güncellemeyi deneyin . Önceki sürümlere sahipsek ve bu sorunlar sürümler ile çözülmüştür. Bu yüzden en çok tavsiye ettiğimiz şey, onlara en son güncellemeleri kullanmaktır.

  Bu uygulama ile sabırlı olmanızı ve önlenmesi için üretebileceği olası arızaları çok iyi bilmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde, Psiphon'dan en iyi şekilde yararlanacaksınız. İnternet bağlantısını kontrol etmenizi ve antivirüsün devre dışı bırakılmasını hatırlatırız . Cep telefonları söz konusu olduğunda, cep telefonunuzun Wi-Fi bağlantısının kesik olmadığını kontrol edin.

  OKUMA  DiDi Hikayesi Nasıl Başladı? DiDi nereli?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin