Skip to content

Facebook Lite Videolarını Android’de Kolayca Kaydetme veya İndirme

Şubat 21, 2021

Facebook lite, kullanıcılarına çok sayıda fayda sağladığından, popüler Facebook uygulamasının birçok kullanıcısının tercih ettiği bir sürüm haline gelmiştir; çok rahat ve kullanımı kolay olmasının yanı sıra. Ancak popülaritesi arttıkça ve kullanımı arttıkça, bu harika uygulamanın çalışması ve performansı hakkında şüpheler de artıyor .

Facebook Lite Videolarını Android’de Kolayca Kaydetme veya İndirme

Şüphesiz Facebook Lite’tan videolar nasıl kaydedilir veya indirilir? Bu uygulamayı kullananların en sık sorduğu sorulardan biridir; bunun mümkün olmadığına dair bir efsane var. Ancak bu yazıda size bunun doğru mu yoksa sadece bir şehir efsanesi mi olduğunu anlatacağız ve değilse nasıl yapılacağını size öğreteceğiz.

Bir sosyal ağdan içerik indirmek için resimlerin veya videoların sahibinin iznine ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Videolar Facebook Lite uygulamasında kaydedilebilir veya indirilebilir mi?

Bu muhteşem sosyal ağ aracılığıyla multimedya içeriğini etkileşime girmek ve paylaşmak için gittikçe daha fazla kullanıcının ihtiyacı var, ancak bu kullanıcıların çoğu Facebook Lite’a video kaydedip indirip yükleyebileceğinizi merak ediyor. Evet, sosyal ağın bu harika sürümü, bu çok yönlü uygulama tüm ihtiyaçlarınıza uyum sağladığından ve sizin için daha yararlı olacak şekilde sürekli değiştiğinden , Facebook Lite’tan video kaydetmenize veya indirmenize olanak tanır .

Bu uygulamadan video kaydetmek, indirmek veya yüklemek istiyorsanız, sadece birkaç kolay adımı izlemeniz ve ardından dosyalarınızdan önceden indirilmiş videoların keyfini çıkarmanız gerekir. Ayrıca, bu , hesabınıza ek masraf oluşturmayacaktır .

Facebook Lite’tan video kaydetme adımları

Videoları daha sonra izlemek için Facebook Lite’a kaydetmek istiyorsanız , aşağıdaki basit adımları izlemelisiniz:

  1. Önce Facebook’a girmelisiniz
  2. Kaydetmek istediğiniz videoyu seçmelisiniz
  3. Videonun üst kısmındaki üç yatay noktaya basın
  4. Seçeneğe (videoyu kaydet) basabileceğiniz bir açılır ekran görünecektir.
  5. Videonuz otomatik olarak kaydedilecektir.

Ardından kaydedilen videoyu görmek istediğinizde aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • Facebook’a girin
  • Sağınızda ve ekranın üst kısmında bulunan üç çizgiye basın.
  • (Kaydedilmiş) seçeneğini görene kadar aşağı kaydırın
  • O seçeneğe basın
  • Videonuzu seçin ve keyfini çıkarın!
OKUMA  HBO Forever Aboneliği Nasıl İptal Edilir veya Kayıt Silinir

Bu seçenek , Facebook lite’da herkese açık veya özel olarak fotoğraf kaydetmek ve istediğiniz zaman görüntüleyebilmek için de geçerlidir .

Facebook lite’da video indirme adımları

Facebook lite videolarını bilgisayarınızdan indirmek çok kolaydır.Bunun için, kayıt olmadan ücretsiz bir uygulamaya girmeniz gerekir, buna denir: Facebook video indirici ve aşağıdaki adımları izleyin:

Şüphesiz, Facebook lite kullanıcıları için faydalar ve avantajlarla dolu bir uygulamadır; Bu harika ve verimli sosyal ağ, yüksek bir performansa sahiptir ve telefonunuzun dahili belleğinde küçük bir yer kaplar; Ayrıca bu hızlı uygulama, verinin yarısından daha azını harcıyor ve bu yeterli değilmiş gibi, orijinal Facebook uygulamasının hemen hemen tüm işlevlerine sahip; Bunlar, Facebook lite’nin her gün Facebook kullanıcılarının favorisi olmasının ana nedenleridir .