Facebook'ta Hayran Sayfamın veya İşletme Sayfamın Adını Nasıl Değiştiririm - Basit Eğitim

Kasım 29, 2021

Profilimizde bir hayran sayfamız olduğu birçok kez başımıza geldi, ancak mevcut bağlama çok fazla uyum sağlayamıyor, modalar ve trendler çok hızlı hareket ediyor ve uyum sağlamamız gerekiyor.

Facebook'ta Hayran Sayfamın veya İşletme Sayfamın Adını Nasıl Değiştiririm - Basit Eğitim

Bu bağlamda, sorun , adın statik olup olmadığını ve yakın veya uzak gelecekte bu kadar kolay değiştirilemeyeceğini etkiler, böylece en popüler sosyal ağlardan biri olduğu için Facebook sayfanızda bir isim değiştirebilirsiniz . Dünya , uymanız gereken kurallar ve inceleme süreçlerine sahiptir.

İşte bu yüzden Fan sayfanızın adını değiştirmek için belirli parametreleri hesaba katmanız ve nasıl yapılacağını bilmeniz gerekir, bu yüzden adım adım birlikte değiştirmek için bana katılın.

  Dizin

   Hayran sayfanızın isim değişikliğinde dikkate alınması gereken kurallar

   Bu değişikliğin yapılması Facebook'un kullandığı isim değişikliği Kuralları'na eklenmiştir , bunlar sürekli güncellenmektedir ve dikkate alınması önemlidir, burada size bunlarla ilgili kısa bir açıklama ve açıklama yapacağım.

   • Saldırgan bir çağrışım içeren veya doğrudan başkalarını ekleyen veya diğer insanlara karşı ayrımcılık yapan ifadeler veya kelimeler kullanmayın , yani adınız olumsuz kelimeler veya küfür içeremez, başkalarının bütünlüğüne zarar vermekten mümkün olduğunca kaçınmalısınız.
   • Büyük harfleri uygunsuz bir şekilde kullanın, adınız büyük harflerin düzensiz veya alışılmadık bir şekilde kullanıldığını düşünüyorsa , hayran sayfanızın adını değiştirmeniz çok zor olacaktır.
   • Her türlü gereksiz semboller.
   • Şirketin sloganı veya kısa bir açıklaması, bu zaten hayran sayfasındaki bilgilerin diğer bölümlerine dahil edilebilir, bunu kullanıcı deneyimini engellemek veya yavaşlatmak adına yapmak, birinin sizin yazınızı okumak istemesinden daha iyidir . sloganı, arayın.
   • Sayfalar sadece basit kelimelerden oluşmamalı, sayfalar mümkün olduğunca kısa değil, atıfta bulunduğu konuyu anlatan uzun bir isme sahip olmalıdır.
   • Coğrafi ad belirleme , hiç kimse "İspanya" hayran sayfasını elinde tutamaz, ancak "İspanya'nın en iyi kafeteryasına" sahip olabilseydiniz, yani adın kullanılması yasak değildir ancak kullanılmaması gerekir. uygun olmayan bir çoğunluğun temsili olarak.
   OKUMA  Photoshop'ta Metinlere veya Görüntülere Kenarlıklar veya Anahatlar Nasıl Koyulur veya Eklenir

   Bu kurallara uymak, hayran sayfanızın adını değiştirmek için ilk adımı atmak, ardından aşağıda açıklayacağımız çok basit bir süreç var ve bunlar çok fazla değişebileceğinden elde edebileceğiniz olası sonuçlar .

   Facebook'tan büyük özen unutmayın böyle politikaları ve platformlar olarak Facebook Gaming veya Facebook Arkadaş Şirketin amaç ile hizalanmış (için Fanpage adını değiştirmenin kolay olmak zorunda değildir bu yüzden).

   Facebook'ta hayran sayfamın adını nasıl değiştiririm?

   Hayran sayfanızın adını değiştirmek çok basittir, tek yapmanız gereken önceki noktaları dikkate almak ve aşağıdaki işlemleri yapmaktır:

   • Hayran sayfanızı açın (eğer bir profilse, profilinize girecektir).
   • " Bilgileri düzenle " bölümüne gidin Not: Bunu yapabilmek için editör veya yönetici olmanız gerekir.
   • Burada "Genel" bölümünde hayran sayfanızın tam adını, kullanıcı adını ve açıklamasını göreceksiniz.
   • 3'ünü de değiştirebilirsiniz, ancak hayran sayfanızın adının bir incelemeden geçmesi gerekecek, böylece şimdi doğru şekilde seçebilirsiniz.
   • Yeni adı seçtikten sonra, onaylamanız gereken küçük bir pencere açılacak ve incelenmek üzere gönderilecektir.

   İsim değişikliklerinde dikkate alınması gereken veriler

   Sadece fan sayfanızın adını kesmek istiyorsanız, kolayca ve neredeyse anında kesilebilir, adınıza bir şey eklemek istiyorsanız değişiklik son derece zor olacaktır , değişiklikler sakin ve yavaş yapılmalıdır.

   Niyetiniz yapmak ise çok büyük bir değişim , muhtemelen onaylanmayacaktır için Fanpage adına o isme gelince böylece daha muhafazakar seçenekleri göz önünde bulundurun. (kısaltmalar veya kısaltmalar harika bir seçenek olabilir).

   Yanıt verdiklerinde kararınıza itiraz edebileceğinizi ve bunun bir bildirim yoluyla (yöneticinin hesabında) olacağını unutmayın.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin