Filmleri ve Dizileri izlemek için Claro videosunu Nasıl Kaydeder ve Etkinleştirirsiniz - Çok Kolay

Eylül 8, 2021

Bugün çok iyi bildiğiniz gibi , Smart Tv'nizde Pluto Tv gibi platformlarda olduğu gibi, dizi ve filmleri %100 yasal ve reklamlarla kesintiye uğramadan izleyebileceğiniz birçok platform var .

Filmleri ve Dizileri İzlemek için Claro Video Nasıl Kaydedilir ve Etkinleştirilir - Çok Kolay

Disney Plus , Netflix ve Blim'de hesap oluşturma gerçeği , son birkaç yılda uygulamalarının çalışması açısından Netflix'te UI-800-3 hata kodu ve bağlı cihazların sınırlandırılması gibi farklı hatalar sundu. Blim'de.

Bu nedenle , işe alacağınız kişiyi doğru seçmek , ekonominizi korumak için son derece önemlidir ve bir alternatif veya başka bir dijital platforma erişim gerçeği, saatlerce kesintisiz eğlenceye devam etmek için esastır.

  Dizin

   Claro Video nedir?

   2003'ten bu yana en çok dizi, film, konser, çizgi film ve daha birçok şeye sahip, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde eğlenebileceğiniz bir platform .

   Buna ek olarak, en kısa sürede gibi onunla bağlı bulundukları şirketlerinden biri sözleşmeli gibi, olduğu farklı internet şirketlerin sözleşmeleri, dahil olmak kolaylık vardır Telmex bir için, minimum ekstra maliyet , sen keyfini bu şirketin sizin için sahip olduğu inanılmaz hizmetler.

   Claro Video, görsel eğlence platformları açısından öncülerden biridir ve tüm izleyicilere açık en düşük oranlardan birine ve tüm pazardaki en etkili sunuculardan birine sahiptir.

   Öte yandan ister iş, ister ev, ister evdeki miniklerin eğlencesi için kullansın, müşterinin rahatlığı düşünülerek oluşturulan paketlerle bir aylık tamamen ücretsiz içeriğe sahip olduğunu söyleyebiliriz .

   Claro video'ya abone olursanız, izleme başına ödemeli farklı filmlere ve bu platformun tüm müşterilerine kapılarını açan farklı sinema zincirleriyle bağlantılara erişebileceksiniz , örneğin filmlerinin, dizilerinin ve konserlerinin keyfini çıkarmaları için. :

   • HBO (aylık 10,17 ABD doları maliyet)
   • PARAMONT+ (4,60$ menstrüel)
   • ULUSAL PICARDY (aylık 2.00 $)
   • STINGRAY (2.83 $ adet)
   OKUMA  Bir Nintendo Wii Konsolunu Birkaç Dakikada Akıllı TV'me Nasıl Kurulur ve Bağlanır

   Claro Video'ya nasıl kayıt olunur? Adım adım

   Bu platforma kaydolmaya karar verdiyseniz , yalnızca sabit bir internet bağlantınız, elinizde kredi veya banka kartınız ve uygun bir e-postanız olması yeterlidir; aşağıdaki adımlarla devam etmek için:

    Prosedür doğru bir şekilde gerçekleştirildiyse , hesabınızla ilgili tüm bilgilerin yanı sıra platforma doğrudan erişimin yer aldığı bir onay e-postası almanız birkaç dakika sürecektir .

    O andan itibaren, aileniz, arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla birlikte Claro Video'nun sizin için sunduğu tüm filmlerin, dizilerin ve konserlerin keyfini çıkarabileceksiniz .

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Go up

    En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin