Skip to content

Garena Free Fire Oyununda Bir Klana Nasıl Katılılır veya Ayrılır – Tam Eğitim

Haziran 18, 2022

Video oyunlarının hayranıysanız, son on yılda Android için en önemli video oyunlarından biri olan Garena Free Fire’ı duymuşsunuzdur, çünkü bu, her yaş için başka bir arkadaşlarınızla oynamanıza izin veren bir video oyunudur. Bölge beceri grubunu ve stratejiyi teşvik etmek için sayımı kaybetmeden .

Düşük minimum gereksinimleri sayesinde, bu video oyunu düşük-orta seviye mobil cihazlarda oynanabilir ; Sadece ileri teknoloji telefonlarda çalışan oyunların kapsadığı bir pazarda daha geniş bir kitleye sahip olmasını sağlıyor. Garena Free Fire , çeşitli oyun modları ve diğer oyuncularla iletişim kurmak ve iş yapmak için bir VK hesabıyla bağlantı kurma yeteneği ile rakiplerinin geri kalanından ayrılıyor.

Garena Free Fire Oyununda Bir Klana Nasıl Katılılır veya Ayrılır – Tam Eğitim

Dünyada 100 milyondan fazla indirme ile Garena Free Fire, son zamanlarda en ilginç organik büyümelerden birine sahip oldu ve kalıcı olmak için mobil video oyunları dünyasına girdi.

Rakipleri gibi üstün grafiklere sahip olmamasına rağmen teknik alanda bunu telafi eden bir video oyunu; farklı oyun modlarında akıcı bir şekilde hareket edebileceğimiz yer.

Oyunda ilerlemenizi kaybetmenize veya mobil cihazınıza zarar vermenize neden olabilecek hatalara neden olabilecek indirme ile ilgili sorunlardan kaçınmak için genellikle ek araçlar veya hileler sunan diğer yerler yerine uygulama mağazasından önerilir .

Garena Free Fire’dan en iyi şekilde yararlanmanın yollarından biri, bir grupta diğer insanlarla oynamak için bir klanla oynamak ve özel kodlar almak için her türlü aracı paylaşmak , ekip çalışması ile işbirliği yaparak performansınızı ve deneyiminizi geliştirmektir. Bu makale ile size bir klana nasıl katılacağınızı veya klandan nasıl ayrılacağınızı öğreteceğiz; Oyunun tadını sonuna kadar çıkarmanız için Garena Free Fire oyununda.

  OKUMA  Bilgisayarımdan veya Android Cep Telefonumdan ve iPhone'dan Açık WhatsApp Web Oturumları Nasıl Kapatılır

  Klan nedir?

  Bir hedefe ulaşmak, deneyim ve para kazanmak için işbirliği içinde oynayan, genellikle çevrimiçi çok oyunculu modda organize bir oyuncu grubudur . Klanların popülaritesi, klana özel görevlerin yaratılmasına bile yol açtı; Rakip klanlar arasındaki bir çatışma veya her oyuncunun belirli bir rolü olduğu işbirlikçi görevler gibi.

  Genel olarak, Garena Free Fire gibi video oyunları, bir klanın üyelerine deneyim şeklinde avantajlar sunar; yaratmalarını teşvik etmek. Oyunculara daha hızlı seviye atlama yeteneği vermek; yarışmalara ve şampiyonalara daha fazla katılım sağlamak için.

  Garena Free Fire’da bir klana nasıl katılır ve ayrılırsınız

  Bir klana katılmak göründüğünden daha kolaydır, sadece size açıklayacağımız adımları uygulamanız yeterlidir . Öncelikle ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Klanlar” seçeneğini seçerek menüden klanı adına veya kimliğine göre arayabilirsiniz; İstediğiniz klanı seçtikten sonra “Katıl” seçeneğini işaretleyin ve klan liderinin onayını bekleyin.

  Bir klana davet edilmeniz de mümkündür ve bu nedenle onay için beklemek zorunda kalmazsınız , gelen mesajları kontrol etmeniz yeterlidir; Arkadaşlarınız veya sizi geçmiş oyunlarda oynarken gören kişiler tarafından davet edilip edilmediğinizi bilmek için.

  Veya sadece tanıdıklarınızla oynamak için kendi klanınızı oluşturmak istiyorsanız , 1.000 Elmas veya 5.000 Altına sahip olmanız gerekir; öncelikle “Klan oluştur” seçeneğini seçin ve isim, slogan ve onay yöntemini seçin.

  Öte yandan, kendi klanınızı oluşturmak veya farklı bir klana katılmak istemeniz durumunda bir klandan ayrılmak için ; sadece bu adımları uygulamanız gerekiyor ve birkaç saniye içinde çıkabilirsiniz. Öncelikle “Klan” seçeneğine girmelisiniz; “Üye Listesi”ne gidin ve sol alttaki kapıyı seçin.

  Gördüğünüz gibi tekerleği yeniden icat etmeye gerek kalmadan Garena Free Fire, telefonunuzdan video oyunları oynamak için en iyi seçeneklerden biri; sonsuz seçenekler ve inanılmaz olanaklarla kaliteden ödün vermeden her tür düşük kaliteli cihazda çalışabilme yeteneği sayesinde.

  OKUMA  Uygulamalar ile Mobil Kameramla Bir Görüntüden Metin Nasıl Çevirilir