Gerçek Zamanlı Çevrimiçi Ziyaretçi Sayacı ile YouTube Ziyaretlerini Nasıl Görebilirsiniz?

Haziran 21, 2021

Belli bir segmentin lideri olmak söz konusu olduğunda abone kazanmalısınız çünkü uykuya dalan karides sizi alıp götürür. Bu durumda, Google'ın YouTube için birçok yeni özelliği test ettiğini öğrenmek bizi şaşırtmamalı. Burada , çevrimiçi sayaçla YouTube ziyaretlerini nasıl göreceğinizi öğreneceksiniz .

Çevrimiçi Ziyaretçi Sayacı ile YouTube Ziyaretlerini Gerçek Zamanlı Olarak Görüntüleme

Her şey Latin Amerika'daki en yüksek reprodüksiyonlara sahip hit olan büyük Latin patlamasının YouTube platformunda rekorlar kırmasıyla başladı.

Bu platformun tüm tarihinde en çok izlenen şarkı olan "Despacito", izlenme konusunda büyük bir trend oluşturdu ve bu konuyla ilgili yeni bilinmeyenler zihinlerimizde doğdu.

Aynı içeriği kaç kişi izliyor?Yaptığınız anda mı?YouTube'da bir video izlerken ortaya çıkan ana şüphelerden biridir.

Bu video web platformunun , performansı ve kullanıcılarla etkileşimi artırmak için yeni teknolojik ve geliştirme trendlerine göre her zaman güncel olduğunu biliyoruz .

Ve bu yeni işlev , mobil cihazlar için YouTube arayüzünde mevcuttur ve bu ağın kullanıcıları arasında birçok tartışmanın yaratıldığı çok olağanüstü bir özellikten oluşur.

Sizinle aynı anda video izleyen kişi sayısını görebilmeniz, İngilizce olarak Şimdi izliyor adlı bir seçeneği gösterebilme imkanıdır. Ayrıca ilgileniyorsanız , canlı bir abone sayısı da koyabilirsiniz.

Dizin

  Çevrimiçi ziyaret sayacı ile ziyaretleri YouTube'da gerçek zamanlı olarak görmek için ne yapmalı?

  YouTube platformu kendini uzun süredir sürekli güncellemelere adamıştır ve bunlardan birinde, hepimizi ilgilendiren aracın bulunduğu YouTube Analytics adlı bir seçenek sundu. Yani, YouTube çevrimiçi ziyaret sayacı.

  Erişmek için küçük bir işlem yapmamız yeterli. Bu, basitçe hızlı bir şekilde ve karmaşıklık olmadan, hepimizin erişebilmesi için.

  Öncelikle YouTube uygulamasını açmalıyız . Açıldıktan sonra arayüzün sol tarafında bulunan katlanır menüye geçiyoruz.

  OKUMA  'Samsung Galaxy Grand Prime'da Küçük Alan' - Çözüm

  Ardından, gerçek zamanlı olarak adlandırılan bir seçeneğe gidiyoruz ve seçmemiz gereken bu, üzerine tıklayarak bu sayfanın bize sunduğu bir dizi harika avantaja sahip olacağız. Videolarımızın veya görselleştirmek istediklerimizin farklı yönlerini bilmek.

  Örneğin, 48 saat boyunca bilgileri görmemizi sağlar ve buna bir grafik eklenir. Bu, videolarımızın en sık nerede kullanıldığını bilmemizi sağlar.

  Yine de, geldiğimiz kadarıyla, oynattığınız videonun sahip olduğu ziyaretlerin bilgilendirici seçeneğini görebiliyoruz. Şu anda, tam olarak oynadığınız anda sizinle aynı içeriği kaç kullanıcının izlediğini gösteren küçük bir başlıkta görülebilir .

  YouTube videolarının ziyaretlerini görmek için uygulama

  Google mağazası, eğlencemize yardımcı olacak her türden uygulamayı barındırarak en çok ziyaret edilen mağazadır.

  Ayrıca, sahip olduğumuz bilinmeyenleri çözmek için araçlara sahiptir ve bu durumda, Ziyaret Sayacı gibi YouTube ziyaretlerini gerçek zamanlı olarak bilmemizi sağlayan çeşitli uygulamalar bulabiliriz.

  Bu uygulama istediğimiz kanala veya kullanıcıya ait bilgilere ulaşmamızı sağlar. Unutulmamalıdır ki uygulama tarafından sağlanan bilgiler tamamen yasaldır. Kamu yönetimi bilgileri olduğu için, niyetimiz buysa, kanalımızı büyütmemize yardımcı olacak istatistikler sağlar.

  Bununla birlikte, kurulum prosedürü herhangi bir komplikasyon olmaksızın tamamen hızlı ve verimlidir. İzlenecek adımlar şunlardır: Google Play'e giderek uygulamayı arayacağız ve terimleri okuduktan sonra yükle butonuna basıyoruz.

  İndirilip kurulduktan sonra, basitçe açıp uygulama tarafından sağlanan farklı işlevleri kullanabileceğimiz bir hesap giriyoruz ve hepsi bu. Çok fazla çaba harcamadan istediğimiz bilgiye çabucak ulaşacağız .

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin