Göndermeden Önce WhatsApp'ta Sesli Not Nasıl Kaydedilir ve Dinlenir

Ekim 13, 2021

Şu anda, kişilerinizle etkili bir şekilde iletişim kurmak için kullanabileceğiniz işlevler sayesinde daha fazla sayıda kullanıcıya sahip sosyal ağlar var. Ve bu durumda, yenilikçi seçenekleri için tercihin zirvesi olmaya devam eden WhatsApp'ı adlandırabiliriz. Birini isimlendirmek ise sesli notalardır ve bu anlamda size belki de bilmediğiniz bir numara öğretmek istiyoruz. Ve göndermeden önce WhatsApp'ta bir sesli not kaydetmek ve dinlemekle ilgilidir.

Göndermeden Önce WhatsApp'ta Sesli Not Nasıl Kaydedilir ve Dinlenir

Hayattaki her şeyin evrimleşmesi ve iletişim şeklimizin de bunu yapması dikkat çekicidir ve bunu hayatımızı basitleştirmek ve daha üretken olmamızı sağlamak için yapmıştır. Bu nedenle mesajlaşma, modası hızla geçen bir rutin olabilir. Ve tüm uygulamalar , Facebook Messenger'ın yaptığı gibi sesli notların gönderilmesine izin veriyor .

Sesli not göndermek çok popüler bir özelliktir ve kullanıcılar artık sesli not gönderirken veya dinlerken görülebilir . Ancak çoğu kişi, bir sesli notu göndermeden önce düzeltebilmeleri için gözden geçirmenin mümkün olup olmadığını merak ediyor.

Bir metin mesajıyla yapılana benzer bir şey ve bunun mümkün olduğunu size söyleyebiliriz ve sonra size açıklayacağız. WhatsApp'ta sesli notu göndermeden önce nasıl kaydedeceğinizi ve dinleyeceğinizi çok basit bir şekilde anlayacaksınız .

  Dizin

   WhatsApp'ta sesli not kaydetme adımları

   Sesli not göndermek için WhatsApp platformunu kullanan herkes bu işlemin ne kadar basit ve hızlı olduğunu çok iyi bilir. Ancak burada, daha sonra bir sesli notu göndermeden önce nasıl kaydedip dinleyeceğinizi anlamanız için onu yenileyeceğiz . Bu nedenle sesli not kaydetmek son derece kolaydır.

   Bunu yapmak için sohbete girip bir kişi seçmeniz ve ardından mikrofon simgesini basılı tutmanız yeterlidir. Şimdi konuşmaya başlayın ve mesajınızı dikte edin, işiniz bittiğinde simgeye basmayı bırakmanız yeterlidir. Bu eylem otomatik olarak sesli notu gönderecektir.

   Daha sonra bu özellik güncellendi ve artık sesli mesajınızı kaydettiğinizde butonu bırakabiliyorsunuz ve bunun için aşağıdakileri yapmanız gerekiyor. Mesajınızı kaydetmeye başlamak için mikrofon simgesine basın.

   OKUMA  Instagram'da Aynı Anda Herkesi Takipten Çıkarma

   Şimdi, simgeye basmaya gerek kalmadan mesajı kaydetmeye devam etmek için parmağınızı yukarı kaydırmanız yeterlidir. Mesajınızı kaydetmeyi bitirir bitirmez , sesli mesajınızın alıcısına ulaşması için gönder seçeneğine basmanız yeterlidir.

   WhatsApp'ta sesli not kaydetme ve dinleme adımları

   Mikrofon simgesini basılı tutmadan sesli mesaj göndermenin bu yeni yolu sayesinde, bir sesli mesajı göndermeden önce kaydedip dinlemek mümkün . Başlamak için bir mesajı kaydetmek için aynısını yapmalıyız. Ardından bir sohbete giriyoruz ve mesajı kaydetmeye başlamak için mikrofon şeklindeki simgeye basıyoruz.

   Daha sonra parmağımızı yukarı kaydırıp ikona basmayı bırakabiliyoruz ve sorunsuz kayıt yapabiliyorsunuz. Şimdi işin püf noktası geliyor, sesli mesajınızı bitirdiğinizde "Gönder" seçeneğine basmadan sohbetten çıkın. Bunu yapmak için cep telefonunun geri seçeneğine basmanız gerekir ve artık iletişim pencerelerindesiniz.

   Bir sonraki adım, sesli mesajın kaydını yaptığınız sohbete tekrar girmektir. Artık, sohbetin alt çubuğunda gönderilmeyen sesli mesajı görebileceksiniz. Şimdi sadece "Oynat" seçeneğine basmanız yeterli ve kaydettiğiniz mesajı dinleyebilirsiniz. Mesajdan memnun kaldıysanız gönderebilir, aksi takdirde silebilirsiniz.

   Bu şekilde, bir sesli notu görünürde görünmeden dinlemek kadar basit , size harika bir numara öğrettik. Artık sesli notu WhatsApp'a göndermeden önce nasıl kaydedeceğinizi ve dinleyeceğinizi biliyorsunuz .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin