Google Adsense Hesabımın E-postasını Nasıl Güncelleyebilir veya Değiştirebilirim?

Mart 29, 2021

Reklam yayınlayarak para kazanmak için farklı çevrimiçi platformlar yaratan patlamadan beri . Web sitelerini oluşturarak ve oraya reklam yerleştirerek kendilerine bir gelecek inşa etmeye çalışan binlerce kullanıcı var. Bu araçların çoğu çok az biliniyor veya en azından nasıl farklı ayarlamalar yapılacağını bilmiyor. Bu makalede, Google Adsense hesabı e-postamı nasıl güncelleyeceğinizi veya değiştireceğinizi göstereceğiz .

Bu platformda sağladığımız bazı bilgilerin halihazırda birden çok faktör tarafından değiştirilmiş olmasının mümkün olduğu ortaya çıktı. Bunlardan biri ve şu anda en çok vurgulanan, kimliğin gasp edilmesidir .

Google AdSense Hesabımın E-postasını Nasıl Güncellerim veya Değiştiririm

Bu nedenle e-posta adresinizi değiştirmeniz gerekiyordu ve artık bu önemli bilgiyi Google Adsense hesabınızda nasıl değiştirebileceğinizi bilmiyorsunuz .

Zaten farklı sanal platformların kullanımıyla becerilerinizin geliştirilmesine izin veren öğreticiler oluşturmak için kullanılır. Önceki bir makalede, Google Adsense'de bir web sayfası ile nasıl para kazanacağınızı ve gelir elde edeceğinizi göstermiştik .

Şimdi, Google Adsense'de zaten bir hesabınız varsa , ancak istediğiniz şey e-postayı güncellemek veya değiştirmektir. Ve bunu yapmanın bir yolunu bulamazsın, umutsuzluğa kapılmamanı istiyoruz. O zamandan beri size hesabınızdaki bu önemli verileri değiştirmek için atmanız gereken basit adımları göstereceğiz, öyleyse başlayalım.

Dizin

  Google Adsense hesabı e-postamı nasıl güncellerim veya değiştiririm

  Sahne güncelleme veya Google Adsense hesabı e-posta değişen gerçekten yapmak çok kolay bir işlemdir ve bunu nasıl yapabilirim burada size söyleyecektir. Öncelikle Google Adsense hesabınıza gitmeli ve her zamanki şekilde giriş yapmalısınız. Bunu yaptığınızda pencerenin sol tarafına gitmelisiniz.

  Orada farklı seçeneklere sahip bir panel bulacaksınız ve Ayarlar seçeneğini seçmelisiniz , bir klip oluşturduğunuzda, Kişisel Ayarları seçeceğiniz diğer seçenekleri bulacaksınız. Bu bölüme girerken Düzenle seçeneğini seçmelisiniz, bunun için bir klip oluşturmalısınız. Ardından Erişim bilgileri adlı bir bölüm bulacaksınız.

  OKUMA  Samsung Galaxy J2 Prime İyi ve Kötü (Avantajlar ve Dezavantajlar)

  Ve orada Google hesabında Düzenle'yi bulacaksınız , bu seçenekte bir klip oluşturmalısınız, şimdi sistemin size erişim verilerinizi güncellemeniz için vereceği adımları izlemelisiniz. Google'da sahip olduğunuz hesabınız Gmail ise, şu anda herhangi bir değişiklik yapamayacağınızı bilmeniz çok önemlidir.

  Google Adsense hesaplarında Gmail e-postaları değiştirilemez

  Duyuyorsanız, e-postayı Gmail'den ise değiştirmek mümkün değildir , ancak başka bir e-postaya davetiye gönderebilir ve yönetici olarak lisans verebilirsiniz. Bu şekilde, hesaba farklı bir e-posta kullanarak girebilirsiniz. Ancak bunu yapmak istemiyorsanız, e-postanız Gmail'den geliyorsa, bununla ilgili hiçbir şey yapamazsınız.

  Ancak aksi takdirde, e-postanız Gmail'e ait değilse, değiştirirken herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bir önceki bölümde sunduğumuz adımları takip ettiğiniz sürece bazen e-posta adresi ile giriş yaparken ortaya çıkan bu tür sorunları çözmek çok kolay oluyor ve bir bardak su içinde boğuyoruz.

  Bu şekilde , birçok çevrimiçi kullanıcının başına gelen bir sorunu ele alan bu ilginç öğreticiyi bitirdik .

  Ve bunun Google Adsense hesabımın e-postasının nasıl güncelleneceği veya değiştirileceği ile ilgisi var . Ve bunu, bu makalede size öğrettiğimiz basit adımlarla yapabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin