Google Hesabımı Android'den PC'den veya Diğer Cihazlardan Nasıl Silebilirim veya Kaldırabilirim

Kasım 10, 2021

Cep telefonumuzu günlük olarak kullanmak için, bir Google hesabının nasıl oluşturulacağını bilmek gereklidir, çünkü bu, YouTube, Play Store, Google Drive, Google Haritalar gibi işlevlere ve bu şirketin sahip olduğu tüm muazzam repertuara erişmenize izin verecektir . Biz.

Google'da hesabınızı oluşturmak, cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan herhangi bir görevi yerine getirirken size çok daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunacaktır, çünkü tarayıcı içindeki bu iki cihaz senkronize edilebilir ve size aynı seri önerilerini ve sık sayfaları gösterebilir. , şifre gerektiren ve bunlardan birinin zaten kayıtlı olduğu portallara erişimi kolaylaştırmanın yanı sıra.

Google Hesabımı Android'den PC'den veya Diğer Cihazlardan Nasıl Silebilirim veya Kaldırabilirim

  Dizin

   Google hesabıma cep telefonumdan nasıl erişebilirim?

   Google hesabınızı bir Android cihazdan girmek Play Store veya YouTube gibi temel işlevlere erişebilmek için tamamen gereklidir , eğer telefonunuzu ilk başlattığınızdan beri yapmadıysanız, aşağıdaki gibi yapabilirsiniz:

   • Eğer yeni satın aldıysanız , büyük ihtimalle sahip olduğunuz hesabı girmenizi isteyecektir veya size bir hesap oluşturma seçeneği sunacaktır, burada sadece sizden istenen alanları doldurmanız yeterli olacaktır. içeride ol. Her iki erişim verisini de yazmanız veya hatırlamanız çok önemlidir , çünkü cihazları değiştirirseniz veya bilgisayarınızla senkronize etmek isterseniz, sizden bunları isteyecektir.
   • Tekrar girmek isterseniz Play Store'a girin ve ister giriş yaparken ister yeni hesap oluştururken, ister daha sonra erişmesi gereken başka bir uygulamaya girerken sizden istediği tüm alanları doldurun, yapmanız gereken tek şey senkronizasyonu onaylayın.

   Google hesabıma bilgisayarımdan nasıl erişirim?

   Halihazırda bir Google hesabınız varsa ve yalnızca cihazlarınızı senkronize etmek veya bunu bilgisayarınızdan oluşturmak istiyorsanız, aşağıdaki bir dizi adımı gerçekleştirmelisiniz:

    Google hesabımı bilgisayardan cep telefonumdan nasıl kapatırım veya silerim?

    Çoğu zaman Google'ın bize gösterdiği önerilerle sıfırdan başlamak isteriz veya profillerimize ve gizli bilgilerimize erişme yetkisi olan cihazlara erişimi kaybettik . Bu ve diğer birçok durum için hesabınızı silmek veya bağlı cihazları yönetmek isteyebilirsiniz. Bunun için sadece şunları yapmanız gerekecek:

    OKUMA  Word'deki Makrolar nedir ve ne içindir? Ne türler var? Nasıl Oluşturulur ve Çalıştırılır

    Google hesabımdan çıkış yap

    Öncelikle Google Hesabı portalına erişmeli ve gezinme çubuğuna " Cihazlar " kelimesini yazmalısınız . Burada hesabınıza eriştiğiniz cihazları bulabilirsiniz ve bunlardan herhangi birini tanımıyorsanız cihaz simgesinde bulunan üç noktaya tıklayıp doğrudan hesaptan çıkıp erişimi kısıtlayabilirsiniz.

    Google hesabımı kalıcı olarak sil

    Google Hesabı Sil sayfasına girin ve erişim verilerinizi girin , böylece daha sonra sileceğiniz tüm bilgileri detaylandıracak ve seçiminizi boş olan sonraki iki kutuda onaylayacaktır.

    Silme işlemini onaylamadan önce, Bulut'taki belgeler , YouTube'daki abonelikler, Chrome tarayıcısındaki şifreler ve Google Fotoğraflar'daki fotoğraflar gibi sakladığınız verilerin çoğunun kaybolacağını ve aşağıdaki durumlarda son derece karmaşık olacağını dikkate alın. imkansız değil, geri al.

    Öte yandan, eyleme devam etmek istiyorsanız, bir Google hesabını yeniden oluşturmak istiyorsanız , portalın herkese açık olduğunu ve yalnızca birkaç soruyu doldurmaktan ibaret olduğunu unutmayın. senkronizasyon ve özelleştirme internet bağlantısı ile cihazlarınızın.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Go up

    En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin