Google Moderatör nedir ve En İyi Alternatifleri Nelerdir?

Mayıs 13, 2022

Google, her yıl bize platformlarımızı ve çalışma ve öğrenme için mükemmel araçlar sunan dünyanın en büyük dijital şirketidir. Zamanla bu şirket, bugüne kadar sürdürülen başarılı araçları piyasaya sürdü . Ancak tüm araçlar veya hizmetler bu kadar başarılı olmamıştır. Google Moderatörünün durumu böyledir.

Google Moderatör'ün bir nevi Yahoo! 10 yılı aşkın bir süre önce kullanıcıların soru sorduğu, aynı platforma üye olan diğer kişiler ise kendi bilgi ve birikimlerine göre cevap verme imkanı buldular. Kullanıcılarının grup sohbetlerine katılmasına veya herhangi bir konuda yeni bir tane oluşturmasına izin veren harika bir platformdu.

Bu nedenle, size o zamanlar çok popüler olan, ancak şu veya bu nedenle reddedilen ve ortadan kaybolan bu araç veya işlev hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. Bunun genellikle Google araçlarıyla çok sık gerçekleştiğini belirtmekte fayda var . Neyse ki, harika çalışan Google Erişim Panosu gibi harika özelliklere sahibiz .

  Dizin

   Google Moderatör nedir ve bu aracın işlevi neydi?

   Google şirketinin birkaç yıl önce sağladığı bir hizmetti. Bu platformun kullanıcıları tarafından yapılan soru ve önerileri kataloglamak ve sınıflandırmak için kitle kaynak kullanımı kullanan bir araçtı .

   Başka bir deyişle, bir fikir ortaya atabileceğiniz, bir soru sorabileceğiniz veya bir fikir formüle edebileceğiniz bir araç daha oldu ve diğer kullanıcılar, eğer ilgilenirlerse, bu konuda bir yorum veya içerik katkıda bulundular.

   Bu Google aracının işlevlerine gelince , bu, platformun diğer kullanıcılarıyla etkileşim kurmaktan ve onların sahip oldukları soruları çözmelerine ve belirli bir konuda fikir geliştirmelerine yardımcı olmaktan başka bir şey değildi. Bunun , Google Drive'da Google Formlar'ı kullanarak bulgu oluşturmanın eski bir yolu olduğunu söyleyebilirsiniz . Yalnızca bu araçla etkileşim çok daha yakın ve gerçek zamanlıydı.

   OKUMA  Spotify'da İndirdiğim Tüm Müzikler Bilgisayarımda Nerede Kaydediliyor?

   Bugün hala çalışan alternatifler nelerdir?

   Bu, aynı amaç için çalışan, ancak daha iyi optimizasyon ve etkileşime sahip başka platformlar ve seçenekler oluşturmak için temel teşkil eden hizmetlerden biridir. Google Moderatör'e en iyi diyebileceğimiz alternatifler arasında şunlar yer alıyor:

   UserResponse.com

   Bahsettiğimiz aracın aksine, Google Moderatör'ün bu ilk alternatifi daha çok aktif topluluğun yorumlarını öğrenebileceğiniz bir destek yazılımıdır .

   Topluluğunuzu özelleştirebilmeniz ve onu bir PHP Komut Dosyasıymış gibi kurabilmeniz gibi büyük bir avantajınız var . SaaS'de olduğu gibi, bu hizmeti doğrudan buluttan kullanma seçeneğiniz de olsa da.

   Ne yazık ki , bir eklenti ile çalışan bir tarayıcı sürümü yok . Ancak yine de, yüklemeyi nasıl arayacağınızı öğrenebilir ve tarayıcınız için yeni uzantılar veya eklentiler edinebilirsiniz. Belki konuyla ilgili bir şeyler bulursunuz.

   KullanıcıSesi.com

   Bazıları için dezavantajı bu platformun İngilizce olmasıdır. Ancak, UserVoice.com'un resmi sayfasına gidebilir ve hizmeti gerçekten beğenip beğenmediğinizi test edebilirsiniz. Ve hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız veya zamanınızı boşa harcamak istemiyorsanız , ücretsiz deneme seçeneğini kolayca deneyebilir ve neler sunabileceğine göz atabilirsiniz.

   GetSatisfaction.com

   Daha önceki seçeneklerden farklı olarak bu seçenek, halka yönelik olmayıp hizmetlerini şirketlere ve markalara sunmaya yöneliktir. Bu sayede müşterilerle çok daha güçlü bir bağ oluşturmak ve ürün ya da hizmet satın alırken deneyimlerini geliştirmek mümkündür.

   Tabii ki, en sadık müşteriler, bu platforma erişebilme ve aynı şeyi bir sosyal ağdan yapmaya çalışmanızdan çok daha yakın ve gerçek bir sohbete sahip olma avantajına sahiptir .

   İşin güzel yanı burada oluşturulabilecek sohbetler çok daha açık ve derin. Böylece, bir şirket müşterilerinin ilgi alanlarını ve zevklerini gerçekten bilebilir .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin