Grand Theft Auto 5 – GTA 5'te Zırhlı Minibüsler Nasıl Çalınır ve Nerede Bulunur ve Açılır

Temmuz 28, 2022

Grand Theft Auto franchise , video oyun endüstrisinin son yıllarda nasıl önemli ölçüde olgunlaştığının mükemmel örneklerinden biridir , Android'de GTA San Andreas'a geri döndüğümüzde ve bunu GTA 5 ile karşılaştırdığımızda görebildiğimiz bir evrimdir. oyun kullanıcıları için daha tatmin edici bir deneyim sunmak için anlatılarını değiştiriyor .

Oyun içinde çok çeşitli hileler kullanabileceğimiz ve 3 farklı şehirde dolaşabileceğimiz geniş bir evrene sahip olan GTA San Andreas'ın aksine , GTA 5'in ana direği, 3 farklı kahraman arasında etkileşimli bir dinamiğe sahip olmamız, bir bağlantı kurmamız. karakter ve kullanıcı arasında, aynı zamanda daha iyi anlatılmış ve geliştirilmiş bir hikaye sunuyor.

Grand Theft Auto 5 - GTA 5'te Zırhlı Minibüsler Nasıl Çalınır ve Nerede Bulunur ve Açılır

Bugün Android ve iOS için çok çeşitli oyunlar olmasına rağmen, Grand Theft Auto 5'in sunduğu deneyim, oyunun başından itibaren hikayeyi uzatmak için tanıttığı ayrıntıların, görevlerin ve ikincil karakterlerin sonsuzluğu nedeniyle tamamen farklıdır. Oyunun kendisi yön ve duygusunu kaybetmeden, hem özgürlük hem de yapı sunan ana anlatı.

Grand Theft Auto 5'te kendi hayatı olan, karakterlerle ve yapılacak şeylerle dolu bir şehrimiz var, oyun kullanıcılarının en sevdiği eğlencelerden biri, soygunları planlamak ve onlar için ihtiyacımız olan unsurları elde etmektir. Bu nedenle bu yazımızla sizlere Grand Theft Auto 5'te nasıl çalınacağını ve zırhlı araçların nerede bulunacağını ve açılacağını öğreteceğiz.

  Dizin

   Zırhlı minibüsleri çal

   Zırhlı minibüsleri çalmak hakkında bilmeniz gereken ilk şey, efsanevi bir pokemon gibi onların haritada bulunamamasıdır . Görevi biraz karmaşıklaştırıyor, ancak süreçte daha eğlenceli hale getiriyor. Eğer rastgele bir tanesine rastlarsanız bunlar yan görev olarak tetiklenebilir, görev başladığında eğlence başlar.

   Duruma bağlı olarak, korumalar aracı yüklerken minibüs hareket halinde veya park halinde olabilir, bu nedenle her durumda hareket etme şekli farklı olduğundan ve bazı yöntemler o kadar etkili olmadığından ortaya çıkan duruma iyi uyum sağlamanız gerekecektir. diğerleri gibi.

   OKUMA  Bilgisayar Güvenlik Duvarı veya Güvenlik Duvarı nedir? Nasıl çalışır ve hangi türleri vardır?

   Hareket halindeyse en etkili yöntemlerden biri tekerleklere ateş etmek ve daha sonra soygunun önüne geçmemeleri için gardiyanlardan kurtulmaktır. polis görünür, arama yıldızlarınız etkinleştirilir.

   Bu yöntemin avantajı, diğer gürültülü seçeneklerde olduğu gibi tüm parayı aynı yerde toplamanız ve dağılmadan soygunu daha etkili hale getirmenizdir . Kovalamaca ve aksiyonla ilgileniyorsanız, kapıları havaya uçurmak için her zaman C4 bombalarını koyabilirsiniz, bu da daha fazla tahribata neden olur ve her şeye daha fazla drama ekler.

   Öte yandan, minibüsün durduğunu görürseniz, şanslısınız demektir. Açıkta kalan muhafızları, tercihen uzun menzilli bir tüfekle çıkarın ve polisler gelmeden önce ganimeti toplayın.

   Zırhlı kamyonetler bulun

   Bunların haritalarda görünmediği doğru olsa da, muhtemelen dikkate almadığınız belirli koşullar nedeniyle etkinliklerinin diğer alanlardan daha fazla olduğu belirli alanlar vardır.

   Özellikle gardiyanların mühimmat aldığı cephaneliğe yakınlığı nedeniyle Paleto Körfezi, Kore bölgesinde hareket eden büyük miktardaki para nedeniyle Küçük Seul ve son olarak büyük olasılıkla Güney Los Santos gibi belirli 3 bölgede . Yolsuzluğun gündemde olduğu mahalledeki yüksek suç faaliyeti nedeniyle büyük ölçüde bir minibüs alabiliriz.

   Bu son alanda zırhlı bir kamyonet çalmak için dikkatli olmalısınız , çünkü mahalle çetelerinin soygunu yaptığınızı gördüklerinde size saldırma olasılığı çok yüksektir, bu nedenle bu durumlarda hızlı ve gizli olmanız önerilir.

   Bu oyunun sunduğu çok çeşitli seçeneklere hala ikna olmadıysanız, bu makaleyle oyuna hak ettiğiniz bir fırsatı vermeye teşvik edeceğinizi umuyoruz .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin