Skip to content

GTA 5’te Banka nerede ve nasıl soyulur? – Grand Theft Auto Hileleri Rehberi

Temmuz 7, 2022

Grand Theft Auto 5, bu popüler ve başarılı taksitle Rockstar serisinde tamamen devrim yaratan son nesil video oyunlarının mücevherlerinden biridir . Oyunun ve dünyanın mekaniğinin muazzam olduğu, Android için bile mevcut olan GTA San Andreas’ın geçmiş sürümlerine göre birçok şeyi değiştirdiği, ancak aynı zamanda onu başlangıçta bu kadar popüler yapan kökenlere geri döndüğü yerlerde.

GTA San Andreas’ın oyunu daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirmek için püf noktaları olduğu gibi , Grand Theft Auto’nun bu versiyonu da bize oyunun hikayesinin merkezi anlatımı ile oyunun sunduğu özgürlük arasında mükemmel bir denge sağlamak için her türlü hile ve yöntemi sunuyor. kamu.

GTA 5’te Banka Nerede ve Nasıl Soyulur? – Hileler ve Grand Theft Auto Rehberi

Grand Theft Auto’nun bu tür video oyunlarında gelenekleri ve klişeleri nasıl kırdığı , bu taksitin grafik ve anlatı yönlerinin her birinde göze çarpan bir olgunluğa ulaşması dikkat çekicidir, resmi sitesinden satın alabilirsiniz .

Bu yeni sürüm, oyuncuya her türlü görevi sunarak, izleyicilerin çeşitli zevklerini memnun ediyor. Bu yüzden size GTA 5’teki banka nerede ve nasıl soyulur basit görevini öğreteceğiz.

  GTA 5’te bankalar nasıl soyulur

  Grand Theft Auto 5’in hikaye modu , bankaları soymayı amaçlayan görevler sunuyor. Her şeyden önce, nerede olduklarını bilmelisiniz, genellikle birbirlerinden uzaktırlar, ancak birini ziyaret ederken işlemi kolaylaştırmak için konumu hatırlama seçeneğini seçebilirsiniz.

  Bunlardan biri Alta de la calle ve Avenida de Winewood’un kavşağında yer alan bu hikaye modu görevleri , Banco Paleto’daki “El Golpe de Paleto” ve son olarak “El Gran Golpe” gibi parasal varlıklara 5 soygunun gerçekleştirildiğini anlatıyor . Birlik Deposu.

  Öte yandan Grand Theft Auto Online’da ayrıca büyük parasal meblağlar için ana hedefler olacak “El Fleeca” ve “Pacific Standard” gibi banka soygunu görevleri de bulunuyor. Banka soygunu için dikkate alınması gereken bir ayrıntı, bunu tek başınıza yapamayacağınız, hedefe ulaşmak için ortaklara ve özel araçlara ihtiyacınız olduğudur.

  OKUMA  Word'de Üsler veya Kare Nasıl Koyulur veya Yazılır

  Her iki soygun da hem hikaye hem de çevrimiçi modlarda soygunların arkasındaki beyin olan Lester Crest tarafından görevlendirildi .

  Fleeca Bank, Los Santos’un hemen kuzeyindeki Banham Kanyonu’nda bulunabilir ve soygunun başarısına bağlı olarak 140.000 ila 300.000 dolar arasında bir para kazanabilirsiniz. Görevin zorluk seviyesini yansıtan bir rakam, sadece kasayı çalmanız 167 ve polis gelmeden önce hızlı bir şekilde teslimat yerine kaçmanız gerekiyor.

  Pacific Standard Bank Heist , Grand Theft Auto Online tarafından sunulan son ve en zor soygun olsa da , bunun için kesinlikle 4 katılımcıya ihtiyacınız var ve zorluğa bağlı olarak 500.000 ila 1.250.000 $ arasında kazanabilirsiniz.

  Bu soygun, hack ekipmanı ile banka kasasının açılması, güvenlik görevlilerinin öldürülmesi ve şüpheli bir şey yapmaya çalışan rehinelerin kontrol edilmesinden oluşur. Soygun bittiğinde 5 arama yıldızınız olacak ve bankanın dışında bekleyen polisler olacak. Bisikletlere binmek ve polislerden kaçmak için Lester’ın talimatlarını izlemelisiniz.

  Grand Theft Auto 5 için Hile Rehberi

  Rockstar serisinin klasik bir unsuru, oyunun hikayesindeki en karmaşık görevleri hızlandırmak ve kolaylaştırmak için içerdikleri çok çeşitli hilelerdir. Oyundan daha fazla zevk almak için en çok kullanılan hileler arasında şunlar yer almaktadır:

  • İstenen seviyeyi azaltın: R1, R1, daire, R2, sağ, sol, sağ, sol, sağ, sol.
  • Aranan Seviyeyi Artırma : R1, R1, Daire, R2, Sol, Sağ, Sol, Sağ, Sol, Sağ.
  • Silah Seti : Üçgen, R2, Sol, L1, X, Sağ, Üçgen, Aşağı, Kare, L1, L1, L1.
  • Max Health : Daire, L1, Üçgen, R2, X, Kare, Daire, Sağ, Kare, L1, L1, L1.

  Grand Theft Auto 5’i bitirdikten sonra hala ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, Android can sıkıntısı anlarını daha eğlenceli hale getirecek sonsuz sayıda oyun sunuyor .