Herhangi Bir LG Cep Telefonunda Mühendis Moduna Nasıl Girilir

Haziran 22, 2021

Kesinlikle Android teknolojisi ile geliştirdikleri çalışma alanı çok büyük. Basit bir kullanıcı olmak tarihe geçti çünkü artık cihazlarınızın iç yapısını bilmek ve onları bölgede bir teknisyenmişsiniz gibi çalıştırabilmek mümkün. Yollardan biri, bir LG cep telefonunda mühendis moduna kolayca girmektir .

LG'de Mühendis moduna girin

Akıllı telefonunuzdaki bilgilere erişmek, bu durumda LG, nispeten çok basittir, normalde bu bilgiler yalnızca bu cihazın üreticisi tarafından bilinir.

Burada, fotoğraf çekimlerinizin kalitesini artırmak için varsayılan ayarları gelişmiş bir şekilde değiştirme gibi çeşitli görevleri gerçekleştirebilirsiniz.

Pilinizin durumunu gösteren uygulamalara sahip olmak geçmişte kaldı, çünkü mühendis moduyla bunu yapabilirsiniz. Ayrıca cihazınızın Ses seviyesini en üst düzeye çıkarmak başka bir olasılıktır.

Varsayılanın ihtiyaçlarınızı karşılamaması durumunda, Bluetooth'unuzu veri aktarırken sürecini optimize ederek özelleştirebilirsiniz .

IMEI'nizi kaydettirmek de mümkündür, bir arıza olduğunda veya ödeme yapılmaması için cep telefonunun kilidini açmanız gerektiğinde ve IMEI kodunuzu kullanmanız gerekiyorsa, mevcut olacaktır.

WiFi ağının menzilini iyileştirme ve sinyalin kalitesini ve aralığını iyileştirme, cep telefonunuzun performansını iyileştirme olanağına sahipsiniz ve bir WiFi ağında Engellendiyse tekrar erişebilirsiniz .

Dizin

  Herhangi bir LG cep telefonunda mühendis moduna nasıl girilir?

  Mühendis moduna girmenin birkaç yolu vardır, sözde LG'de nasıl yapılacağı konusunda net olmalıyız. Bu işarette , erişim kodu model türlerine göre değişiklik gösterebilir ancak işlemleri kolaylaştırmak için çözüme sahip olduğumuz için endişelenmeyin.

  Nova Launcher gibi tanınan bir uygulamayı kullanabilir ve sahip olduğunuz cihaz bir LG ise, onunla kolayca mühendis moduna girebilirsiniz.

  Play Store'unuza girin ve bir bedeli olan Prime sürümünü göreceğiniz Nova Launcher'ı ücretsiz olarak indirmeye devam edin ve ayrıca APK Nova Launcher'ı da indirebilirsiniz.

  Nova'yı indirip yükledikten sonra, cep telefonu için yeni seçenekler göreceksiniz. İşleme devam etmek için , Seçenekler Menüsünü görene kadar Ana Ekranınızı birkaç saniye basılı tutmalısınız .

  OKUMA  My Mobile'da Titreşimi Kolayca Yapılandırma ve Ayarlama

  Ardından, Kısayollar'ı seçeceğiniz Masaüstüne Ekle'yi tıklayacaksınız, ardından Aktiviteler'e gidip hemen Mühendis Modu veya Mühendis Modu'nu seçeceksiniz .

  Mühendis Modunu seçtiğiniz anda, bu modun sunduğu seçenekleri otomatik olarak göreceksiniz. Doğrudan Uygulama Dizinine eklenmeli ve böylece gerektiği kadar ona erişebilmelidir. Bu şekilde LG cep telefonunuzu ve daha fazlasını daha iyi kişiselleştirebilirsiniz .

  Herhangi bir LG cep telefonunda mühendis moduna girerken dikkate alınması gereken diğer veriler

  Herhangi bir LG cep telefonundan Mühendis Moduna girmek son derece basittir, sadece kısa bir süreniz olması yeterlidir. Nova Launcher uygulamasını kullanarak, LG markasına ait neredeyse tüm modellerde binlerce kullanıcı için tatmin edici sonuçlarla çalışılabileceğinin farkındayız .

  Birçoğu, LG'de Mühendis Modunu etkinleştirmenin çok karmaşık olduğunu düşünüyor, ancak genel olarak böyle olmadığını zaten görebiliyoruz. Nova Launcher'ı kullanmanın yanı sıra işinize yarayabilecek başka bir seçeneğimiz daha var.

  Öncelikle LG cep telefonunuzun geldiği kutuya bakmalı ve Model Numarasını not almalısınız . Model Numarasına sahip olduğunuzda, Google arama motorunuzu girin ve LG'nizin özel adını öğrenmek için Çağrı sistemine girmeli ve sayısal tuş takımında 3845 # * model numarası # tuşlamalısınız. Örneğin: 3845 # * 802 # ve aradığınızda, LG Gizli Menüsü hemen açılır ve Yalnızca WCDMA'ya basarsınız.

  Tüm bu adımlardan sonra Modem Ayarları'na tıklayıp bitirmek için Mühendis Modu'nu seçip işlemi sonlandırabilirsiniz.

  Uygulamanızın deposuna kaydedilebileceğini unutmayın, böylece istediğiniz zaman girebilir ve ihtiyacınız olan değişiklikleri yapabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin