Skip to content

HouseParty Uygulamasını Aynı Anda Kaç Kişi Kullanabilir?

Şubat 21, 2021

HouseParty sosyal ağı , insanların sevdikleriyle bağlarını sürdürebilmeleri ve duygusal bağın kopmaması için görüntülü görüşme yapmalarına olanak tanır. Bu Uygulama aracılığıyla 8 kişiyle sınırlı bir grup görüşmesi yapabilir ve karşılığında anlık mesajlaşma seçeneğini seçebilirsiniz.

HouseParty’i Aynı Anda Kaç Kişi Kullanabilir?

HouseParty isminin kökeni, diğer uygulamalardan farklı olarak iki veya üç kişiden fazla kullanılabileceği için verilmiştir. Bu eğlenceli uygulamayı açtığınızda , telefonunuza kaydettiğiniz ve bağlandığınız kişiler, oturum açtığınızı hemen anlar ve sizinle konuşabilir.

Bu platformu telefonlarda kullanabilir veya bir bilgisayardan da indirebilirsiniz, önce Android’inize indirmeyi uygulamalısınız, ancak bir PC olması durumunda bir web tarayıcısından indireceksiniz, verilerinizi de kaydedeceksiniz. HouseParty’de Hesabınızı açın ve bu ünlü uygulamayı kullanmaya devam edin.

House Party’i aynı anda kaç kişi kullanabilir?

Bu HouseParty uygulaması, örneğin WhatsApp gibi diğerlerine benzer, burada sadece arkadaşlarınızla yüz yüze konuşmakla kalmaz, aynı zamanda fotoğraf ve video gibi dosyaları da paylaşabilirsiniz ; ve karşılığında metin mesajları gönderebilir ve sürekli iletişim kurabilirler.

Bu HouseParty Uygulamasının dezavantajı olarak sahip olduğu faktörlerden biri , İngilizce dilinde sunulmasıdır ; bu, bu iyi bilinen sosyal ağı kullanmanızı engellemeyecek olsa da, kullanımı çok kolay olduğu için gerçekten anlamak zorunda değilsiniz.

Bu Uygulamada, en fazla 8 kişiden oluşan bir grupla görüşmeler yapılabilir ve tabii ki sizin gibi onlar da HouseParty’ye kayıtlı olmalıdır.

HouseParty’de bir grup görüşmesini nasıl başlatabilirsiniz?

HouseParty’de metin mesajları, video notları ve çevrimiçi oyunlar olan üç ana işlevden bahsedebiliriz . Her iki işlev de el ele gider ve evden bağlı olsanız bile sosyal çevrenizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Sohbete eklemek istediğiniz arkadaşlarınız o anda sizin gibi bağlanmalıdır ve önce kişilerinizden herhangi birini seçebilirsiniz, katılmaya devam eden diğerleri, yalnızca zaten bulundukları kişilerin katılımına girmelidir. video görüşmesinin içinde ve otomatik olarak zaten içeride olacaklar, bu işlem sekiz kişi zaten tamamlanana kadar tekrarlanır.

OKUMA  Linkedin'deki Yetenekler veya Beceriler nelerdir ve bunlar ne içindir?

Daha fazla mahremiyete sahip olmak ve sohbete yalnızca üç veya dört kişiyi dahil etmek istediğiniz bazı durumlarda , başka bir kişinin girişini engellemek için yalnızca kilit simgesine tıklamanız gerekir.

HouseParty’nin size sunduğu avantajlar

Bu uygulama, stres atmaları için oyunlar aracılığıyla insanları eğlendirmeyi amaçlamaktadır. Diğerlerinin yanı sıra İspanya, Peru, Portekiz gibi ülkelerde oldukça talep edilmektedir.

İşte Houseparty de ayrıca arkadaşlarınızla sohbet edebilir bilinmeyen veya rasgele insanlarla , çok eğlenceli bir şekilde. Partiyi başlatmak ve bu kişilerin her birinin sahip olduğu mesafeye rağmen iyi vakit geçirmek için sohbetlerinize ikiden fazla kişi ekleyebilirsiniz.

HouseParty, sosyal ilişkileri teşvik eder ve güçlendirir ve bazen kendimizi içinde bulduğumuz o iç yalnızlıktan kurtulmanızı sağlar; Çünkü insan olduğumuz için, genellikle hoş olmayan anlar yaşarız ve duygularımızı nasıl dışsallaştıracağımızı bilmeden iç dünyamızda geri çekilme ve içinde kalma eğilimindeyiz.

Bu nedenle bu sosyal ağ, bazen yaşamak istediğimiz o kısır döngüden çıkmamız ve kendimizi başkalarıyla duygu dolu yeni bir deneyim yaşamaya teşvik etmemiz için ideal olmasının nedeni budur .