HouseParty'yi Android Mobil, iOS veya Bilgisayarımdan Silme veya Kaldırma

Şubat 17, 2021

HouseParty'yi Android mobil, IOS veya PC'nizden nasıl kaldıracağınızı veya kaldıracağınızı bilmek istiyorsunuz . Bu uygulamadan kurtulmak için en kolay seçenekleri burada bulun.

HouseParty'yi Cep Telefonumdan ve Bilgisayarımdan Nasıl Kaldırabilirim

Bu uygulama, yeni COVID-19 virüsünün ortaya çıkmasından bu yana gereken izolasyon nedeniyle popüler olmasına rağmen, 2016 yılında birçok sanal sitede göründü. Ancak, banka hesaplarına ve Spotify ve Gmail gibi diğerlerine saldırıldığı için birçok kullanıcı rapor ve şikayette bulunduğundan popülaritesi uzun sürmedi . Bu nedenle, birçok kişi bu uygulamayı yüklemekten kaçındı.

Ancak HouseParty sahibi bu sitenin güvenli olduğunu belirtti. Ayrıca, bu uygulamaya girdiğinizde diğer sanal sitelerden bilgi toplamaz .

Uyarılara rağmen bu uygulamayı kurmak istiyorsanız, HouseParty'yi bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza hızlı ve kolay bir şekilde kurmanın yolu işte burada .

Dizin

  HouseParty'yi Android, IOS veya PC cep telefonumdan nasıl kaldırırım veya kaldırırım

  Birkaç ay önce HouseParty uygulaması, hackleme iddiasıyla sosyal ağlarda karalandı . Bu uygulamanın sahipleri bu haberi yalanlasa da; ayrıca saldırıya uğradıklarını doğrulayanlara da ücret teklif ettiler.

  Eğer isteyen varsa cihazınızdan kalıcı Houseparty kaldırmak , Android veya PC'de hesabı silmek için hiçbir seçenek olduğunu farkında olması gerekir. Nasıl çıkarılabilir? Okumaya devam et.

  HouseParty Android mobil cihazdan veya PC'den nasıl kaldırılır

  Daha önce de belirtildiği gibi, bu sistemler hesabı silme seçeneğini içermez. Android sisteminde Gizlilik seçeneği yoktur , yalnızca gizlilik politikasını okumanıza izin verir. Ve bir PC'de izin verilen şey tarayıcıdan çıkış yapmaktır.

  Ancak, gizlilik politikaları, bu e-postadan [e-posta korumalı] hesabın silinmesini talep edebileceğinizi önermektedir , buna adınızı, e-posta adresinizi ve ev sahibi hesabınızı silmeniz de dahildir. Yazarken bunu İngilizce yapmanız gerektiğini unutmayın.

  Hesabınızı silme isteği tamamlandığında, Android uygulamasını tamamen silmek için Google Play'e gitmeniz , ardından yan menüye geçmeniz ve Uygulamalarım ve Oyunlarım'ı seçmeniz gerekir . Seçin devam yüklü . Houseparty uygulamayı bulun girin ve sadece basın kaldırma düğmesini . Bu şekilde bu uygulamayı tamamen ortadan kaldırmış olacaksınız.

  OKUMA  Samsung J7 ve J7 Prime Black'imin Ekranı neden? - Çözüm

  Bilgisayarınız varsa ve uygulamayı kaldırmak istiyorsanız, menüye gidin ve Denetim Masası'nı arayın ; sonra Programlar düğmesine gidin , bastığınızda diğer düğmeler görünecektir; Go Programlar ve Özellikler, tüm yüklü programları var göreceksiniz ve Houseparty tıklar ve üst kısmında göreceksiniz Kaldır veya değişikliği, basın ve başlayacak kaldırma işlemi.

  IOS'tan HouseParty nasıl kaldırılır

  To hesabı silmek , bir gülen yüz ve basın o düğmesine gidin. Arkadaşlarınızın 'Arkadaşlarının' göründüğü yeri ve ayrıca tanıyor olabileceğiniz kişilerin bir listesini girmiş olacaksınız ; sol üstteki ayarlara gidin. Oraya vardığınızda, Gizlilik yazan seçeneği arayın ; orada gizlilik seçeneklerini göreceksiniz.

  Zaten gizlilik içinde olduğunuzda, iki seçenek görünecektir. Ancak bu durumda Hesabı Sil'e gidin , hesabı silme ne anlama geliyor? Kaldırma işlemini tamamlamak için 3 adım görünecektir.

  İlk olarak, silmek isteyip istemediğiniz sorulacak ve Evet'e basacağınız bir mesaj ; ikincisi, sizden hesap şifrenizi girerek kimliğinizi onaylamanızı isteyecektir . Son olarak, hesabınızı silmek istediğinizden emin olup olmadığınızı kendinize soracağınız ve Sil'e basacağınız üçüncü adım var .

  Son olarak, Android sisteminde olduğu gibi , Google Play'e gidiyorsunuz, yan menüye gidip Uygulamalarım ve oyunlarım'a basıyorsunuz, kurulu olduğu yere gidiyorsunuz , tüm uygulamalar listesine bakıyorsunuz ve HouseParty'yi seçiyorsunuz, giriyorsunuz ve Kaldır'a basın .

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin