Instagram için Yaratıcı İçerik Nasıl Yapılır ve Yayınlanır - En İyi Fikirler ve Püf Noktaları

Ekim 17, 2021

Şirketler ve içerik oluşturucular için sosyal ağlardaki içerik günlük ekmek gibidir ve giderek daha fazla sayıda sosyal ağ reklam kampanyamız üzerinde daha büyük bir etkiye sahiptir , çünkü bir etkisi olmasını istiyorsak bunu en baştan yapmalıyız, buna kadar var. dikkate alınması gereken birçok nokta.

Instagram için Yaratıcı İçerik Nasıl Yapılır ve Yayınlanır - En İyi Fikirler ve Püf Noktaları

Instagram, dünyanın en büyük ve en çok kullanılan sosyal ağlarından biridir ve markanızı takip etmeye karar verdiyseniz yararlanabileceğiniz çok büyük bir aktif kullanıcı tabanına sahiptir , bu nedenle onlar için iyi içerik oluşturmak, bir reklam yaparken anahtardır. markanızla etkileyin.

İşte tam da bu nedenle birçok marka, hedef kitlesini sadece kendilerine katmakla kalmayıp aynı zamanda yorum, tepki ve en fazla sayıda yayını paylaşmalarını sağlamanın yollarını arıyor .

  Sosyal ağlardaki stratejinizden, iyi yaparsanız aldığınız kitlenin %99'u ortaya çıkacaktır, günümüzde kitlenizin ne olduğu önemli değil, sosyal ağlarda, sadece doğru şekilde nasıl ulaşacağınızı bilmeniz gerekiyor. , bunun için içerik çok yüksek bir önem yaratacaktır Kullanıcılarınız ve sizin için, kitlenizin sizden her zaman aynı şeyi almak istediğini göreceksiniz, eğer onlara bunu verirseniz sadık ve aktif olacaklar, ama ne olduğunu nereden biliyorsunuz? bu? Aşağıda size açıklayacağım.

  Ağlarda iyi bir strateji oluşturmak temel olarak neyi, ne zaman ve kime yayınlayacağınızı bilmekten oluşmalıdır , örneğin Facebook'ta hayran sayfanızın istatistiklerini analiz edebilir veya şirketinizin kişiliğine daha fazla uyum sağlaması için değiştirebilirsiniz ( kısa isimler artı çeker).

  Dizin

   Neyi ve ne zaman yayınlayacağımı nasıl bilebilirim?

   Bir araba firması yeni bir biberon serisi yayınlasa kötü görünür, aynı şekilde bir bebek bezi firması da Tesla'lı yeni araba modelini yayınlayarak hiçbir şey yapmamalı , firmanızın sosyal ağlardaki uyumu yüksek olmalı, adreslemeye konsantre olun. tüm ürün yelpazenizle ilgili farklı konular.

   Facebook'ta balina eğrisi olarak bilinen bir şey var ve bu sizin için önemli, gece 12'de balina kuyruğunun ucundan başlayarak insanların en sık bağlantı kurduğu zamanlar bunlar.

   OKUMA  Meetic Hesabımı Sonsuza Kadar Kolay Bir Şekilde Silme, İptal Etme veya Abonelikten Çıkma

   Sabah 6'ya kadar iniyor ve ardından öğleden sonra 6'ya kadar kademeli olarak artıyor, burada saat 9'a kadar düzenli hale geliyor ve sonra alçalmaya başlıyor, eğer beni anlamadıysanız, merak etmeyin, işte 400.000 hayran sayfasının bir görüntüsü. takipçiler:

   Bu özellikle Facebook'ta faydalı olacaktır, ancak diğer sosyal ağlar bu istatistikleri görmenize izin vermese de, bunlar oldukça aynıdır , bu nedenle zaten hangi saatlerde yayınlamayacağınızı ve yayınınızın hangi zamanlarda daha fazla etkileşime sahip olabileceğini zaten biliyorsunuz .

   Yaratıcı içerik sizin nişinize bağlı olacaktır, ancak diğer yaratıcıların sizi virallik veya aşinalık (yani ürününüz, hizmetiniz veya stilinizle özdeşleşme) ile paylaşmasını sağlayarak diğer nişleri kopyalayabilir ve markanızı kolayca ortaya çıkarabilirsiniz, bunun için kaliteli memler yapmalısınız. Takipçilerinizi etkilemek istiyorsanız, markanızla veya sizinle ilgili olmalı, onları yapmak çok kolay, hangi cihazdan oluşturduğunuza bağlı olarak açıklıyorum.

   PC, Android ve web'deki sosyal gönderileriniz için en iyi düzenleme programları Ücretsiz

   İşte ihtiyaçlarınıza göre sosyal medya içeriğiniz için en iyi düzenleme programlarının bir listesi.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin