Instagram Kamera Hataları veya Sorunları Nasıl Onarılır

Nisan 27, 2021

Instagram hiç de mükemmel olmayan bir uygulamadır, bu yüzden Android için bu uygulamada sık sık olduğu için Instagram kamerasının hatalarını çözmek için ne yapmanız gerektiğini size söyleyeceğiz .

Instagram Kamerasıyla İlgili Sorunlar Nasıl Giderilir

Olası nedenlere ve en yaygın çözümlere değineceğiz, böylece içeriklerin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz ve bu uygulama ile deneyiminizin kameranızın arızasından etkilenmemesi için. Instagram'a mobil kameranıza erişim izni vermeyi unutmayın .

Dizin

  Bu Instagram kamera sorunları neden ortaya çıkıyor?

  Orada bu uygulama çok yaygın hatalar zaman kamera kullanırken bu başarısızlıkların genellikle olabilir, sebepsiz ani olarak ortaya , karışıklık yaratmak sadece a için kameraya erişime izin, bunları Android cihazınızda görünmesini beklemeyin beri birkaç saniye sonra hata verir.

  Bu uygulama büyük bir öfkeye neden oldu, kullanıcılardaki alıcılığı kötü şöhretli, patlama, filtrelerinden, kamerasının çözünürlük kalitesinden kaynaklanıyor.

  Aramalar ve video görüşmeleri gibi, uygulamada neden bir arıza olduğunu bilmediğiniz için kamerada hata olması can sıkıcı ve biraz rahatsız edicidir.

  Uygulamanızın sunduğu problem türünü nasıl ayırt edeceğinizi bilmek önemlidir, bu hataların kötü şöhretli olmasının birçok nedeni olduğunu unutmamalısınız; ancak, bunlar hızlı ve verimli bir şekilde çözülebilen hatalardır ve uygulamanızın keyfini çıkarmaya devam edebileceğiniz için mükemmel olacaktır .

  Instagram için video kamera ile sorununuza bazı çözümler

  Instagram kameranızın hatalara sahip olmasının birkaç nedeni vardır; Bunları nasıl çözeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, Android ve iOS cihazınızdaki bu arızaları ortadan kaldırmanız için size bazı ipuçları vereceğiz :

  1. Başlangıçta , WIFI bağlantınızı kontrol etmelisiniz, 4G sinyalinin kesilip kesilmediğini veya ekipmanınızın kapsama alanının arızalı olup olmadığını bilmelisiniz, bu arızaya neden olabilir, eğer öyleyse, geri yüklemek kolay olacaktır. .
  2. Başka bir seçenek de bilgisayarı yeniden başlatmak olabilir , hatanın kameradan olmaması mümkündür , bunun işe yaramayacağını düşünmeniz olabilir; ama sorununuza bir çözüm olabileceği için kesinlikle çok uygun bir seçenektir.
  3. Sorun devam ederse, sürümü güncellemeyi düşünmelisiniz; Bazen bunların güncellenmesi gerekir, ancak uygulama size bunu yapabilmeniz için bildirim gönderir; App Store veya Google Play'e erişmenizi öneririz , Android'iniz için yeni güncellemeleri kontrol edebilirsiniz , varsa, bunları uygulamanız gerekir, böylece uygulama hizmetinizin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.
  4. Hata devam ederse, Instagram'ın düşüşünden kaynaklanıyor olabilir; Bazen hatanın nedeni budur ve bazen bunu bilmiyoruz; Genellikle arızayı teknik sorunlara bağlarız, bu nedenle önceki adımları uygularken işe yaramayabilir, bu Android cihazınızın değil aynı hizmetin arızasıdır.
  5. Ayrıca Instagram'ın geçici başarısızlıklarla karşılaşma eğiliminde olduğu durumlarda da sunuluyor ; ancak bu hızlı bir şekilde çözülür ve hizmet dakikalar içinde yeniden kurulur, böylece sistem yeniden tam olarak çalışır hale gelir.
  6. Hatalar devam ederse, sorunu çözmek için gerekli olan daha teknik çözümler uygulamak zorunda kalacak olduğunu, şunları yapabilirsiniz önbelleği temizlemek için deneyin
  7. Terminal ayarlarınıza gitmelisiniz, uygulamalarda bildirimlere gitmeli, uygulamalara girmelisiniz, sistem size Android cihazınıza yüklediğiniz tüm uygulamaların bir listesini gösterecektir; Önbelleğe eriştiğinizde, gereksiz ve geçici dosyaları sileceksiniz, bu hesabınıza, fotoğraflarınıza veya Hikayelerinize zarar vermez.
  8. Instagram uygulamasını kaldırabilir, bunu yaparak birkaç dakika bekleyip uygulamayı tekrar yükleyebilirsiniz, artık hatayı göstermeyebilir.
  9. Tüm uygulama izinlerini verdiğinizi onaylamalısınız, bunun için uygulamalar> Bildirimler'e gitmeli ve İzinler'i tıklamanız, ardından seçeneğe tıklamanız gereken kamera ayarlarını bulmanız gerekir, böylece iznin etkin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. mavi renkte görüntülenmesi, halihazırda işlevsel olduğu anlamına gelir.
  OKUMA  Netflix'te Ekran Siyah - Çözüm

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin