Skip to content

Instagram’da Bekleyen Kabul Taleplerimi nasıl görebilirim

Şubat 20, 2021

Sosyal ağ Instagram , hem sevdiklerimize hem de takip ettiğimiz sanatçılara ve ünlülere daha yakın hissetmemiz için çok faydalı oldu ve onların fotoğraf, video yüklediğinin veya yenilerini görmek için ‘canlı’ yaptığının farkındayız. hayatlarının olayları; Örneğin geçici olarak eksik filtreler gibi basit hatalara rağmen, bunları nasıl düzelteceğinizi anlamanın her zaman kolay bir yolu vardır . Öte yandan, Instagram’da bekleyen istekleri nasıl görebileceğinizi ve kabul edebileceğinizi burada size göstereceğiz.

Instagram’da Kabul Edilmesi Bekleyen İsteklerinizi nasıl görebilirsiniz?

Instagram, fotoğraflarınızı yüklemenize izin vermenin yanı sıra, şirketler için çok faydalı bir platform olmuştur, çünkü sayesinde daha fazla potansiyel müşteri ve takipçi kazanabilirler; satış ve üretim sayısını artırmalarına yardımcı olmanın yanı sıra. Ayrıca, bu sosyal ağ, kişilerin size tercihinize göre kabul etmeniz veya silmeniz gereken talepleri göndermesi gereken özel veya genel hesabınıza sahip olmanızı sağlar veya bunu herkese açık hale getirerek, insanlar sizi takip etmekte özgür olur.

Instagram’da bekleyen istekler nasıl kontrol edilir?

Özel hesabım var seçeneğini aktif hale için güvenlik ve gizlilik keyfini dilerseniz herkes fotoğraflarınıza veya videolarınıza erişimi olacak çünkü son derece tavsiye edilir; bu nedenle Instagram’da bekleyen taleplerinizi görmeli ve isterseniz kabul etmeli veya reddetmelisiniz.

  • Önce hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • Ardından, altta sahip olacağınız kalbi seçmelisiniz.
  • Ardından, sahip olacağınız ilk seçenek ‘Takip istekleri’ olacaktır ve buna basmanız gerekir.
  • Seçtiğinizde, beklemede olduğunuz tüm istekleri içeren bir liste görüntülenecektir. Onları tercih ettiğiniz gibi kabul edip etmeyebilirsiniz.

Instagram hesabımın gizliliğini nasıl değiştirebilirim?

Genellikle bu ayar sanatçı olmayanlar ve eğlenceler tarafından kullanılır, çünkü güvenliklerini sağlamak için verilerini ve dosyalarını yabancıların erişiminden uzak tutmak isterler. Ünlüler ‘özel hesap’ seçeneğini etkinleştirmezler çünkü bu, hesaplarının binlerce ve binlerce istekte bulunmasına neden olabilir ve bu bazı nedenlerle yanıt vermesi zaman alabilir ve ayrıca takipçi sayısının artmamasına da neden olabilir ve bu onlar için çok önemli.

OKUMA  Instagram Doğrudan Sohbetleri, Mesajları veya Konuşmaları Nasıl Kurtarılır - Kolay ve Hızlı

Benzer şekilde, çoğu şirket herkese açık hesaplarını aynı nedenlerle korur ve böylece takipçileri ve müşterileri fotoğraflarına ve videolarına ücretsiz erişebilir.

  1. Öncelikle Instagram uygulamasına girmelisiniz.
  2. Hesabınıza eriştiğinizde, üst kısımda ‘başlat’, ‘büyüteç’, ‘yeni malzeme ekle’, ‘kalp’ ve son olarak ‘profil resminiz’ simgeleri olacak; profilinizi seçmelisiniz .
  3. Profilinizdeyken, sağ üst kısımda yer alan üç çizgiye basmalısınız.
  4. Ardından, sağ altta ‘ayarlar’ın görüneceği bir seçenek listesine sahip olacaksınız.
  5. Daha sonra yeni bir seçenek listesi alacaksınız ve ‘gizlilik’e tıklamanız gerekecek.
  6. Önceki adım gerçekleştirildikten sonra, görünümde birkaç alternatifiniz olacak ve ‘Hesap gizliliği’ni seçmelisiniz ; bunun genel mi yoksa özel mi olacağına karar verebilirsiniz.

Instagram’ın avantajları ve dezavantajları

Avantajlar: Bu sosyal ağ, Facebook’a biraz benzer, çünkü fotoğraf ve video yüklemenize, arkadaşlarınızı ve şirket sayfalarını etiketlemenize, konumunuzu ekleyebilir, yayınınıza 10 adede kadar dosya ekleyebilir ve bunları Facebook sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz bir kez senkronize ettiğinizde ağ. Bu sosyal ağ, ya rahatınız ya da güvenliğiniz adına ya da sizi motive eden başka bir nedenle işlevleri gerçekleştirmenize olanak tanır.

Instagram genellikle şirketler için çok yardımcıdır, çünkü onlar için potansiyel müşteriler haline gelebilecek milyonlarca insanla bağlantı kurmalarına izin verir, istediğiniz kitle türünü hedeflemenize olanak tanır; Görüntülerinizi ağa yüklemeden cihazınıza kaydetme olanağına sahip olacaksınız. Ayrıca, arkadaşlarınız veya müşterilerinizle doğrudan mesajlar aracılığıyla veya aynı zamanda DM olarak da sohbet edebilirsiniz.

Dezavantajlar: Bu ortam bile, bilgisayarımızdan fotoğraf yükleme veya silme erişimimiz olan seçeneği güncellememiştir; Şu anda bunu yalnızca mobil cihazlarımız üzerinden yapabiliyoruz. Şirketler bu ağ üzerinden takipçileriyle sürekli bağlantıya sahip olmalıdır; daha fazla takipçi edinmek ve zaten sahip olduklarınızı kaybetmemek gibi hedeflere ulaşmak için.

Aynı şekilde Instagram, fotoğraflarımızı ve videolarımızı albümlere göre saklamamıza izin vermiyor. Öte yandan, Instagram’da şimdiye kadar kabul etmediğiniz talepleri nasıl inceleyeceğinizi öğrenmiş olacağınızı umuyoruz.

OKUMA  Akıllı TV'de Spotify Nasıl İndirilir ve Kurulur - Hızlı ve Kolay