İnternet Bağlantısı Olmadan En İyi 10 Android ve iOS RPG Oyunu

Temmuz 17, 2021

Tarihte harika içeriğiyle oyuncular tarafından çok sevilen bir video oyunu türü var, oynanışta seviye atlamanın ne kadar harika olduğunu saymadan, başarının durmasına neden oluyor, doğru; RPG türünden bahsediyorum ve burada size çevrimdışı Android ve iOS için en iyi RPG'leri göstereceğiz .

Ünlü RPG video oyunları veya kısaltması için rol yapma oyunları (rol yapma oyunları) , kullanıcının bir rol üstlenmesi gerektiğinden ve hikayenin ne yaptığına bağlı olarak değişebileceğinden oluşur (bu, hem PC hem de Android'deki bazı oyunlarda olur). ).

İnternet Bağlantısı Olmadan En İyi 10 Android ve iOS RPG Oyunu

Diğerlerinde, takip etmeniz gereken ve değiştirilemez olan doğrusal bir geçmişi vardır. Bu oyunlar , oyun saatlerini daha da genişleten yan görevler içerir .

Diğer türlerle karıştırılması kolay bir türdür , fantastik, bilimkurgu, korku ve hatta nişancı (ateş oyunları) Borderlands'de olduğu gibi karıştırılabilir.

Bu oyun türü, ne kadar zorsa, o kadar eğlenceli olanlardan biridir ve bu, ne kadar ilerler ve seviye atlarsak o kadar zor hale gelen bir ayrıntıdır (en yüksek zorluğu ifade etmek için kullanılan hardcore terimdir). ).

Lafı fazla uzatmadan, rol yapma oyunlarında en iyinin en iyisiyle gerçekten ilgilenenlere geçelim .

dizin ()

 1. Android ve iOS için en iyi 10 oyun
 2. Aksiyon RPG oyunları çevrimdışı
Dizin

  Android ve iOS için en iyi 10 oyun

  • Pokémon Quest: Hepimiz Pokémon'u biliyoruz, birçoğunun çocukluğuna damgasını vuran bir Japon animasyon dizisidir, ancak evrenlerini video oyunlarına genişlettiklerinde bu serinin en çok öne çıktığı zamandı çünkü onu bir RPG'ye dönüştürdüler. Pokemon red ve Pokemon blue destanından Pokemon arkadaşlarınızla muhteşem hazinelere gireceğiniz Bucket Wheel Island'da fantastik bir maceraya çıkın .
  • Minecraft: Bu kadar tanınan bir oyun bu listeden asla eksik olamaz, adı o kadar meşhur oldu ki bilgisayarda görmemek çok zor. Ancak en heyecan verici şey, bu mücevheri piyasaya Android için piyasaya sürdüklerinde, bunun 7.49 USD'lik bir maliyeti var ama her kuruşuna değer. Ama eğer Hiç harcama istemiyorum sen olabilir bir APK indirmek çevrimiçi mevcuttur.
  OKUMA  Adım adım Wordpress'ime Reklam Afişleri Nasıl Yerleştirilir veya Eklenir

  • Post Knights: Cep telefonları için en popüler rol yapma oyunlarından biridir, benzersiz sisteminde postacıysanız postacı olmanız ve bir yerden bir yere giden görevleri ve teslimatları yerine getirmesi gereken bir beyefendi olmanız gerekir. haritada veya dünyada bir başkası. Size eğlenceli saatler yaşatmayı vaat eden oyun.
  • Mana'nın Maceraları: Ünlü final fantezi macerasında, karanlık lordu memnun etmek ve bir sonraki dönüşüne kadar hayatta kalmak için yeterli yiyeceğe sahip olmak için dünyasının egzotik yaratıklarıyla savaşmak zorunda kalacak bir gladyatörü yöneteceğiz.
  • Dragon Quest V: En ikonik oyunlardan biri olan video oyun konsollarının Android için muhteşem uyarlaması , maliyetine rağmen onu cep telefonumuzda bulundurmaya değer. Ayrıca bir APK indirebilirsiniz. Savaş ve seviye atla, cep telefonumuzdaki başka bir mücevher.

  Aksiyon RPG oyunları çevrimdışı

  • Asdivine Dios: Şiddetle kaplı bu inanılmaz RPG'yi ücretsiz oynayın , Zorluklar ve hazinelerle dolu düşmanlar ve zindanlarla dolu devasa bir dünya. Duyularınıza meydan okuyacak gelecek vaat eden bir oyun.
  • Blood Warrior: Aksiyon dolu bir RPG'nin tadını çıkarın . İnanılmaz haritasında Sarah ile dünyayı keşfedin, normal ve zor olmak üzere iki zorluk modumuz ve oyunda birçok aşamamız var. Bu inanılmaz RPG aksiyon oyununu evinizin güvenliğinden çıkarın.
  • SoulCraft: Android ve iOS için en iyi ücretsiz rol yapma oyunlarından biridir, karanlık yaratıkların şiddetli bir avcısı olun, zindanlardaki destansı savaşların ve oyunun hareket çevikliğinin tadını çıkarın.

  • Heroes Infinity: Dövüşler ve epik aksiyon sahneleriyle dolu muhteşem bir rol yapma oyunu, gözlerinizi cep telefonunuzdan ayırmanız zor olacak, sizi temin ederim. İblisleri yok etmek için kendi kahraman ekibinizi kurun.
  • Dungeon Monsters: Agresif ve güçlü düşmanlarla dolu zindanlara girmemiz, sundukları gizli hazineleri keşfetmemiz gereken macera dolu bir oyun . Meşalenizin alevi sönmesin yoksa çıkışı bulamadan ölürsünüz.
  OKUMA  Samsung Galaxy J2 Prime sm-g532m, sm-g532mt ve sm-g532f Root Yapma

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin