Skip to content

İPhone, iPad ve iPod’dan WhatsApp ile MP3 Müzik Nasıl Gönderilir

Şubat 17, 2021

Hepimiz cep telefonu sahibi olurken kurduğumuz ilk uygulamalardan biri çok fonksiyonel olması nedeniyle WhatsApp ; ve diğerleri arasında mesajlar, resimler, GIF’ler göndermek gibi pek çok şey yapabilirsiniz.

Peki MP3 müziğini WhatsApp’a da aktarmak istersek ne olur ? Elbette olabilir ve burada size nasıl yapılacağını öğreteceğiz.

İPhone, iPad ve iPod’dan WhatsApp ile MP3 Müzik Nasıl Gönderilir

Uygulamaları kullanarak iki veya daha fazla cihaz arasında dosya göndermek, doğrudan kişinin kablo kullanmak zorunda olduğu yere gitmekten çok daha kolay olduğu için insanlar arasında çok yaygın hale geldi; ancak WhatsApp gibi uygulamaları kullanmak yerine, dosyaları uzun mesafeli ve sorunsuz gönderebiliyoruz .

WhatsApp aracılığıyla sadece tanıdıklarımızla konuşamıyoruz, aynı zamanda kendimize ait görseller veya duygularımızı ifade eden güncellenmiş emojiler gönderebiliriz, ayrıca belirli bir kişiyle konuştuğumuzun farkında olmak için sesli notlar da gönderebiliriz.

Elbette, WhatsApp’ta yapabileceğimiz her şeyin içinde, hangi cihazı kullanırsanız kullanın, MP3 müzik veya kısa videolar gönderme veya alma dahil .

WhatsApp kullanarak MP3 müzik nasıl gönderilir?

WhatsApp’ın dosya göndermenin veya almanın tek yolu olmadığını kesinlikle bileceğiniz gibi ; Çünkü diğerlerinin yanı sıra bluetooth, kızılötesi gibi MP3 müziklerini gönderebileceğiniz başka uygulamalar da var.

Elbette, bu uygulamalardan herhangi birinden nasıl dosya aktaracağınızı biliyorsanız, o zaman onları WhatsApp’tan nasıl aktaracağınız konusunda kesinlikle bir fikriniz olacak; Ancak nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, o zaman dikkat edin çünkü burada nasıl yapılacağını açıklayacağız. Ve bunun için aşağıdaki talimatları izlemelisiniz:

  • İlk olarak, App Store’dan indirebileceğiniz ( Readdle Belgeler ) adlı bir uygulama bulacağız .
  • İndirdikten sonra, onu açın ve (iPod Müzik Kitaplığı) yazan klasöre gidin ve ardından Düzenle’yi tıklayın.
  • Ardından, WhatsApp ile göndermek istediğiniz şarkıyı veya şarkıları seçin ve ardından bu sesleri WhatsApp’tan indirebilecek olan MP3 olarak müziği göndereceğiniz kişiye .
  • Bitirmek için gönder’e tıklayın ve şarkıların yüklenmesini bekleyin.
OKUMA  Uber'de Nasıl Öderim ve Nasıl Ücret Alırım - Bilmeniz Gereken Her Şey

Ve bir WhatsApp kişisine hızlı ve kolay bir şekilde MP3 müzik gönderebilmek için ihtiyacınız olan tek şey bu; ancak müziğin yükleme hızının, içinde çalıştığınız internetin kalitesine bağlı olacağını unutmayın.

Tabii sadece bir şarkı veya kısa video göndermek istemeniz durumunda, beklemek o kadar da uzun olmayacak; Normal olarak, şarkı ne kadar uzun olursa, yükleme veya gönderme o kadar uzun sürer.

WhatsApp işlevsel mi?

Bu uygulama , İnternet üzerinden bağlanan kişiler tarafından , özellikle ailelerinden uzakta olanlar hakkında konuşurken ve WhatsApp kullanarak iletişim kurmak ve hayatlarında günlük olanlardan haberdar olmak için yaygın olarak kullanılmaktadır .

Tabii sadece o insanlar değil; çünkü bunu sadece arkadaşlarıyla sohbet etmek ve konuşmak için kullananlar da. Uygulamayı bilmiyorsanız, o halde dikkat edin çünkü WhatsApp’tan ve ne kadar faydalı olabileceğinden biraz bahsedeceğiz.

Bu uygulama orijinal olarak mobil cihazlar için oluşturulmuştur ; Sadece cep telefonları mikrofonu kullanabildiğinden, diğer nedenlerin yanı sıra kaliteli fotoğraflar çekebiliyordu. Yerleşik kamera içermeyen bilgisayarların aksine; Ancak WhatsApp Facebook kadar popüler hale geldikçe tüm bunlar değişti.

Bunun nedeni, WhatsApp sohbetinin tam da kullanıcıların beklediği gibi çıkması ve tüm uzantılarıyla çok işlevsel ve rahat olması nedeniyle, onu kullanan kişileri etkilemiş, uygulamayı tüm arkadaşlarına yaymalarına ve daha popüler hale getirmeleridir .

Ve kullanıcının yaşıyla hiçbir ilgisi olmadığı gerçeği bardağı taşıran son damla oldu; Çünkü reşit veya ergen olmanıza bakılmaksızın, kişi olarak eklediğiniz kişilerle iletişim kurmak için kullanabilirsiniz.

Ve bu sadece bir telefon numarasına ihtiyaç duyarak. Sorunun cevabı şüphesiz evet, WhatsApp göründüğünden daha işlevsel