Skip to content

iPhone’um her seferinde kendi kendine ve Durmadan Yeniden Başlatılırsa ne yapmalıyım? – Çözüm

Ağustos 6, 2022

Büyük elmanın işletim sistemini bilmemek veya kullanmamak kaçınılmazdır. Bu işletim sistemi sayesinde günümüzde çok çeşitli mobil cihazlara sahibiz. Ve gerçek şu ki, büyük çoğunluk günlük hayatımızı çok daha kolaylaştırıyor. Ancak elbette, bu hatasız bir şey değildir, çünkü bazı durumlarda bu IOS cihazları arızalar sunar .

En yaygın olanı, iPhone’un kendini yeniden başlatması ve bunu uzun süre ve durmadan yapmasıdır. Bir iPhone 11 Pro Max, XR veya XS sahibi olmanız durumunda , cep telefonunu kapatabilir ve bu iPhone’ların sorunsuz bir şekilde yeniden başlatılmasını sağlayabilirsiniz . Öte yandan, bu cihazlardan herhangi birine sahip değilseniz, ancak yine de bu sorunları yaşıyorsanız, bazı çözümler bulmak için makaleyi okumaya devam edin.

iPhone’um her seferinde kendi kendine ve Durmadan Yeniden Başlatılırsa ne yapmalıyım? – Çözüm

  Bir iPhone kendi kendine yeniden başlarsa ve durmazsa ne yapmalı?

  Size verebileceğimiz ilk tavsiye, elinizden geldiğince tüm önlemleri almanız gerektiğidir. Yani mümkünse 15 günde bir yedekleme yapmanız yeterlidir. Bu sorun genellikle cihazda depolanan bilgilerin kaybolmasına neden olur. Sahip olduğunuz avantaj, bu yedeklemeyi iCloud’da yapabilmeniz ve ne sıklıkta yapmak istediğinizi yapılandırabilmenizdir.

  Telefonu manuel olarak yeniden başlatın

  Çelişkili görünüyor, ancak bir çözüm olabilir. Bunun manuel olarak yaptığınız zorunlu bir yeniden başlatma gibi olduğunu söyleyebilirsiniz. Bundan daha yüksek bir i Phone x veya daha yüksek bir telefonunuz varsa, aşağıdakileri yapın :

   Bir bilgisayara bağlanmak için bir USB kablosu kullanın

   Yukarıdaki adım işinize yaramadıysa ve sorun hala devam ediyorsa IOS cihazından usb kablosunu alınız . Biraz önce size anlattıklarımızı tekrar yaparak başlayın, ancak bu sefer ekipmanı bir bilgisayara bağlayarak. Yapmanız gereken yol oldukça basit: Ana sayfa düğmesine basın ve ardından USB’yi telefona bağlayın. Bunu başlat düğmesine basmadan yapmalısınız.

   OKUMA  iPhone'da Telefon Numarası, Kişiler ve Gelen veya Giden Çağrılar Nasıl Engellenir

   Bununla, Apple logosu veya USB grafiği birkaç saniye içinde mobil ekranda ve onunla birlikte iTunes logosu görünmelidir . Bu, iTunes’a erişmenizi sağlar. Bunu yaptıktan sonra, kabul et’i tıklayın.

   Daha sonra bilgisayarınızda cihazın kurtarma modunda olduğunu bildiren bir pencere açılacaktır. Bunun, yaygın iOS geri yükleme sorunlarını ve hatalarını düzeltmenin birçok yolundan biri olduğunu söyleyebilirsiniz .

   Bu çözümü tamamlamak için Cihazlar’a gitmeniz, ardından geri yüklemeniz ve yedekleme ile bitirmeniz gerekir . Bu, daha önce yapmamış olmanız durumunda bir yedekleme yapmanızı sağlar. Böylece, sonunda cihazı yeniden başlatabilir ve varsayılan olarak veya fabrikada bırakabilirsiniz. IOS cihazlarında nasıl sıfırlama yapacağınızı hala bilmiyorsanız , resmi sayfada bilgi bulacaksınız.

   IOS cihazları için özel bir program kullanın

   Herhangi bir nedenle size açıkladığımız her şey yardımcı olmadıysa, cihazınızı satın aldığınız teknik desteğe mükemmel bir şekilde gidebilirsiniz. Yapabileceğinin en iyisi bu. Ancak bu seçeneğe gitmek istemiyorsanız ve başka bir şey denemek istiyorsanız, ReiBoot olarak bilinen bir IOS düzeltici kullanmayı seçebilirsiniz .

   Bu program , iPhone’daki Wi Fi bağlantı sorunlarını çözmenize olanak tanır , ayrıca cep telefonunuzla ilgili yaşadığınız ve kendini yeniden başlatan ve yapmayı bırakmayan mevcut sorununuzu çözmenize olanak tanır. Cihazı bilgisayara bağlamanız ve programı çalıştırmanız yeterlidir. Sonra işletim sistemini onarmak için veriyorsunuz ve hepsi bu. Gerisi ekranda gösterilen adımları takip etmektir.